

pozeral som to a je to nejakych 480km tam...to sa da takze ak sa nic rapidne nezmeni vidime sa


Čambrla píše:Tak vypomůžu Jirkovia přikládám základní informace o
srazu s tím, že po návratu z dovolené může Jirka nějaké programové věci upřesnit. Určitě toho ale moc nebude, protože s Jirkou společně věci konzultujeme.
Základní informace o 7. srazu KIA CLUBU CZ/SK:
Základní termín srazu: 25. – 26. září/septembra 2010
(možnost příjezdu dříve či odjezdu později)
Místo srazu: Konstantinovy Lázně
http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=129775 ... 188480@z=9
Organizátoři srazu: aiwak (Jirka), Čambrla
Ubytování: Kemp La Rocca - Konstantinovy Lázně http://www.larocca.cz/
http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@ax=129737 ... 91520@z=14
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@x=1297367 ... 00560@z=16
V případě " nadstandartního ubytování " tj. Srub (4 osoby), Mobilní dům (4-5 osob), Chata (6 lůžek) s WC a lednicí, Chata (4 lůžka) s WC a lednicí se platí celý objekt bez ohledu na počet osob u ostatních typů ubytování se platí cena za osobu a lůžko nikoliv za celou chatku.
Pozn. A všechny ulice kolem se jmenují "V Áleji" velebnosti....
Program:
8.30 – 9.00 přehlídka vozidel
přehlídka vozidel, okukování, předávání rad, zkušeností, doporučování, kritizování, focení, filmování ...
9.15 – 9.45 zahájení srazu
oficiální zahájení srazu, představení zúčastněných členů, představitelů klubu a hostů a další oficiality a neoficiality
9.45 pořízení společné fotografie
10.00 spanilá jízda z Konstantinových lázní do Chodové Plané (vemte s sebou vlaječky)
10.30 Prohlídka pivovaru v Chodové Plané http://www.chodovar.cz a společný oběd
Po společném obědu ukončení oficiální části srazu
Další využití volného času dle zájmu jednotlivých účastníků. Možnosti např.
lanové centrum v Polžicích ( cca 2 km od kempu ) - http://www.aureliaitalia.cz/lanove-centrum-polzice.php,
prohlídka Konstantinových Lázní a okolí
posezení v campu, přátelská setkání, výměny zkušeností.......
sportovní vyžití: camp je vybaven hřištěm na plážový volejbal, tenisovým kurtem a bazénem
Doporučuji uskutečnit volejbalový zápas ČESKO – SLOVENSKO. Abychom zjistili, zda by se dala dohromady mužstva, prosím zájemce o účast v některém družstvu, aby mi poslali SZ.
Další aktivity dle zájmu účastníků srazu.
Přihlašovat na sraz se můžete zde:
meeting.php?sort_field=meeting_time&sort_order=ASC&filter_by=none&filter=&closed=1&meeting_signon=0&meeting_approve=0&start=0&mode=detail&m_id=19
Přihlašování jsem zkusil tentokrát nastavit trošku jinak, než jak jste zvyklí. Možnost je pouze „účast“ nebo „neúčast“ bez možnosti volby procenta účasti. Vedlo me k tomu to, aby se nám počet zbytečně nezvyšoval lidmi, kteří s největší pravděpodobností stejně nepřijedou (20%, 30%...). Pokud vím, že přijedu, dám „účast“, pokud vím, že přijedu, ale existuje určité malé procento, že bych nemohl přijet, tak se přihlásím a pokud nastane skutečnost, kvůli které nemůžu přijet, tak se jednoduše z účasti odhlásím. Snad mě za to nebudete moc kamenovat, ale poslední srazy v Mostě a Pasohlávkách, kdy bylo přihlášeno velké množství lidí a pak přijela sotva polovina, mě vedla k tomuto rozhodnutí.
Čambrla píše:Koukám, že volejbalový zápas se chytil, tak ať máte taky přehled, kdo se hlásí: ...
Hlavně si ji dej Vašku kratší než v Pasohlávkách nebo zase budeš servaný jak zajíc a celý večer s tebou nic nebude....olin píše:A co na kole po stopách Kryštofa Haranta z Polžic a BezdružicUž plánuju trasu
![]()
Čambrla píše:Lidi, já se už na ten sraz těším jak mimino na dudlík![]()
![]()
![]()
Vem to Honzo jako komplet i s tou tulamorkou.Jenda1 píše:Čambrla píše:Lidi, já se už na ten sraz těším jak mimino na dudlík![]()
![]()
![]()
Ale v tvém věku už ten dudlík musí být máčený v tulamorce![]()
asi ti ho přivezu aby se ti hezky spinkalo
![]()
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé