PRAVIDLA PRO PŘIDĚLOVÁNÍ KLUBOVÝCH KARET

Diskuze o klubových věcech (klubové karty, samolepky, sponzorství, ...).
Discussion about club things (club cards, labels, sponzoring, ...).

PRAVIDLA PRO PŘIDĚLOVÁNÍ KLUBOVÝCH KARET

Postby Čambrla » 20.10.2013 19:32

Přátelé našeho :kia: klubu. Po projednání s adminem a moderátory a dnes v KIA MOTORS CZECH sem dávám nová pravidla pro přidělování klubových karet.


Pravidla pro přidělování
členských a klubových karet KIA CLUB CZ/SK:
ČLENSKÁ KARTA

klub_kmcz.jpg
členská karta kia club cz/sk


Obecné podmínky

Členská karta je vydávána klubem ve spolupráci s KIA MOTORS CZ. Každý člen klubu má nárok na jednu členskou kartu a může ji získat zažádáním u některého z distributorů členských karet po splnění dále stanovených podmínek. Při distribuci bude v klubové evidenci zaznamenáno:

1) nick (přezdívka používaná na foru), jméno a příjmení, bydliště (jen obec), e-mail
2) typ/model vozidla, jeho barva a SPZ/RZ vozidla

Členská karta je dokladem členství v KIA CLUBU CZ/SK. Karta může opravňovat k čerpání výhod u obchodních partnerů, pokud to bude dohodnuto. Rovné (shodné) postavení člena klubu má i ten, kdo kartu nevlastní a je přihlášen na diskusním fóru klubu. Členské karty se předávají zdarma.


Podmínky pro získání členské karty

Podmínkou pro vydání členské karty je vyplnění kontaktních údajů, které slouží pro potřeby KIA MOTORS CZ. Vyplněný formulář se předává distributorovi karet, který jej předá KIA MOTORS CZ prostřednictvím admina fóra.

Formulář kontaktních údajů ke stažení:
Clenska_karta.doc


Způsob předání karty

Zájemce o získání klubové karty v případě, že splnil stanovené podmínky, zažádá o přidělení karty distributora, kterým může být administrátor fóra nebo jeho moderátoři, případně další členové klubu po jejich určení. Po vzájemné dohodě žadatele a distributora se dohodne způsob předání klubové karty, vyhovující oběma stranám. Karty se předávají i na srazech, případně minisrazech, je-li přítomen distributor. Zaslání karty poštou není vhodné řešení pro její předání.


Distributorem členských karet je od 7.6.2011:

Beda, snike, Jakub, titanus
KLUBOVÁ KARTA - DISTRIBUCE POZASTAVENA :!:

klub.jpg
karta klubu (klubová karta) opravňující žádat slevy ve smluvených obchodech a servisech


Obecné podmínky

Každý člen klubu má nárok na jednu klubovou kartu při splnění dále stanovených podmínek. Klubové karty jsou číslovány. Při distribuci bude v klubové evidenci zaznamenáno:

1) číslo klubové karty,
2) nick (přezdívka používaná na foru),
3) typ/model vozidla, jeho barva a SPZ/RZ vozidla.

Tato interní databáze slouží pro případnou kontrolu v případech podezření na padělání nebo zneužití této karty u obchodních partnerů.

Klubovou kartu je možné použít pro získání slevy nebo jiných výhod u obchodních partnerů, zejména u prodejců a servisů kia, prodejců autodoplňků a dalších. Slevy bude možné žádat až po prokázání se klubovou kartou. Pro uplatnění slevy je nutné na zadní straně vyplnit uvedené údaje, údaj VIN je nepovinný. Vyplňování údajů na kartě se doporučuje provádět lihovou fixou. Slevu nelze právně vymáhat a je jen na konkrétním obchodním partnerovi (prodejci), jak velkou slevu či jinou výhodu poskytne! Seznam obchodních partnerů je průběžně aktualizován.


Podmínky pro získání klubové karty

Kartu může získat člen klubu, pokud:

1) jeho členství trvá alespoň 3 měsíce a
2) se zúčastnil srazu nebo
3) se angažuje při psaní příspěvků na fóru, kdy je alespoň polovina věnována problematice
kolem provozu vozidla a souvisejících záležitostí, předávání zkušeností, klubových
záležitostí či dalších organizačních věcí (zpravidla se počítá s minimálním počtem
příspěvků okolo 50, z nichž zhruba polovina je věnována uvedené odborné tématice) a
4) nejpozději při převzetí karty uhradí pořizovací náklady klubové karty (k 1.12.2009 činí tyto
náklady 55,- Kč).

Rovněž je potřeba poskytnout výše uvedené údaje k evidenci.

Formulář kontaktních údajů ke stažení:
DISTRIBUCE POZASTAVENA Z DŮVODU BRZKÉ ZMĚNY KLUBOVÉHO LOGA

Distributoři klubových karet mohou ve zvláštních případech upustit od úplného splnění některé z podmínek.

Uvedené podmínky mají přispět k rozšíření možností získání klubové karty, ovšem za předpokladu alespoň minimální angažovanosti v klubových záležitostech či angažovanosti na diskusním fóru.


Způsob předání karty

Zájemce o získání klubové karty v případě, že splňuje stanovené podmínky, zažádá o přidělení karty distributora, kterým může být administrátor fóra nebo jeho moderátoři, případně další členové klubu po jejich určení. Po posouzení, zda žadatel splňuje podmínky, bude toto žadateli oznámeno a následně se vzájemně dohodne způsob předání klubové karty, vyhovující oběma stranám. Karty se předávají i na srazech, případně minisrazech, je-li přítomen distributor. Zaslání karty poštou není vhodné řešení pro její předání.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Beda on 01.05.2012 18:14, edited 10 times in total.
cambrla@centrum.cz
User avatar
Čambrla Male
KIA Family
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership
 
Posts: 1980  Topics: 47
Joined: 14.12.2008
Location: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
100000 km @ 8.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


 

Return to Klubová sekce / Club section

Who is online

Users browsing this forum: No registered users