Zabezpečení vozu

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Příspěvekod Návštěvník » 15.10.2007 19:17

K SWčku 2 sklopné klíče.
Zajímalo by mne zda jde naprogramovat automatické zatáhnutí oken při zamčení (holt se pak musí oškrábat všechna okénka :-o ). Prodejce na Kladně říkal že pro elektrikáře by to neměl být problém to vyhledat, ale on je celkově dost zmatený a o ničem neví.
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Martin » 28.10.2007 12:12

Nechal jsem si přidat jen zámek zpátečky, myslím a byl to i jeden z důvodů proč jsem si vybral tuto značku vozu je to že se snad tak nekradou. Nevím jaký je alarm ve výbavě EX, ale doufám, že plně dostačující. Auto bude přes noc stejně na hlídaném, nebo spíše placeném oploceném stání kde už mám i staré auto.
Martin Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 357  Témata: 2
Registrován: 26.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Návštěvník » 28.10.2007 19:23

husman píše:K SWčku 2 sklopné klíče.
Zajímalo by mne zda jde naprogramovat automatické zatáhnutí oken při zamčení (holt se pak musí oškrábat všechna okénka :-o ). Prodejce na Kladně říkal že pro elektrikáře by to neměl být problém to vyhledat, ale on je celkově dost zmatený a o ničem neví.

co se týče zmatenosti-souhlas,ale je to mladý kluk-docela jsem se pousmál-to když na ot:čím je chlazené turbo(D)odpověděl:že prý vzduchem,ale pak se šel optat a správně mu poradili servismeni-olejem.doufám,že to nevyznělo jako pomluva,je to fajn chlapík a dobře se s ním povídá( :lol: O všeob.známých věcech) :yes:
jinak husmane jak to táhne a kolik baští? :D
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.10.2007 19:29

nejlepší zabezpečení je garáž,ti co ji nemají-mají velkou výhodu-korejci se nekradou -doufám,že to tak bude i nadále :D :D
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod MP1 » 28.10.2007 19:46

eme píše:nejlepší zabezpečení je garáž,ti co ji nemají-mají velkou výhodu-korejci se nekradou -doufám,že to tak bude i nadále :D :D


U nás ukradli auto z garáže rodinného domu. Myslím, že aj domáci boli doma.
Alebo ak sa pustia zlodeji do garáži pri panelákoch, vykradnú aj päť vedľa seba.

Ja uvažujem o Zederlocku.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2237  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Beda » 28.10.2007 19:58

eme píše:nejlepší zabezpečení je garáž,ti co ji nemají-mají velkou výhodu-korejci se nekradou -doufám,že to tak bude i nadále :D :D


Slysel jsem jak se daj krasne premoct vrata u garaze, staci treba Tatrovka, neopatrne zacouvat a panty urcite povoli :x
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8298  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.10.2007 20:17

MP1 píše:
eme píše:nejlepší zabezpečení je garáž,ti co ji nemají-mají velkou výhodu-korejci se nekradou -doufám,že to tak bude i nadále :D :D


U nás ukradli auto z garáže rodinného domu. Myslím, že aj domáci boli doma.
Alebo ak sa pustia zlodeji do garáži pri panelákoch, vykradnú aj päť vedľa seba.

Ja uvažujem o Zederlocku.


kurnik,to je jako divoký západ-promiň on je to velmi divoký východ-když jsem tam pobýval před 23 lety,tak tam bylo vše v ghetech a okolo byl klid :yes: -asi se hodně změnilo-takováto komanda lumpů nezastaví nic-o jaké značky je největší zájem,nebo kradou :shock: vše co jim přijde pod ruku? :shock:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod MP1 » 28.10.2007 20:24

eme píše:

kurnik,to je jako divoký západ-promiň on je to velmi divoký východ-když jsem tam pobýval před 23 lety,tak tam bylo vše v ghetech a okolo byl klid :yes: -asi se hodně změnilo-takováto komanda lumpů nezastaví nic-o jaké značky je největší zájem,nebo kradou :shock: vše co jim přijde pod ruku? :shock:


Vzali Peugeot. V ghetách sú len cigáni. Aj to len časť, zvyšok je v Londýne. Kradne automafia - ako u Vás - aj značky ako u Vás, na objednávku.

Moja nadriadená prišla na Superbe o polnoci domov, o 6.00 bolo auto preč.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2237  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Příspěvekod vladislav » 28.10.2007 20:27

No můj Peugeot si klidně mohli vzít moc daleko by nedojeli..... :lol: :lol: :lol: :lol:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Martin » 28.10.2007 20:37

Tak já přišel před lety o dvě Cromy, jednu jsem po měsíci našel sám, ale po té druhé ani vidu ani slechu. Bylo mi jí hodně líto. Je to ale už dávno tak to přebolelo. Jinak u nás na Jižňáku se krade o 106, ale už mám placené stání, tak to tak nevadí.
Martin Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 357  Témata: 2
Registrován: 26.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Jezevec33 » 29.10.2007 15:58

Já mám zamykání zpátečky a zatím bez problémů. A na peugeotovi co jsem měl před Kiou taky bylo a taky bez problémů...
Quot capita, tot sensus
Uživatelský avatar
Jezevec33 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 279  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Citroen C2 VTS (2007)
100000 km @ 9.4 l/100km

Příspěvekod mony79 » 30.10.2007 19:13

mám zamykání zpátečky od defendlocku, uvidíme co to bede dělat. Na fabii jsem měla costruct a byla jsem spokojená, nic to nedělalo a i líp vypadal. Trochu mě mrzí, že jsem změnila značku zámku.
Uživatelský avatar
mony79 Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 67  
Registrován: 29.10.2007
Bydliště: Velké Meziříčí  Czech Republic (cz)

Příspěvekod vladislav » 30.10.2007 19:22

Zamykání zpátečky od defendlock,alarm od Ceeda,havarijní pojištění a pak si asi nechám naleptat na skla výrobní číslo jak to popisoval Beda...Myslím,že je to maximum co proto mohu udělat.. :shock: :shock: :shock:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod nocnik511 » 30.10.2007 23:28

...taky zamykám zpátečku Defend-Lockem :| a eště garážičku 2ma zámkama :huh: tušim,že zn.FAB :-P




:-( hlavně aby ty vaše :kia: ceéďátka...nedopadly jak ta oktávka....z jedný strany zamýkáš a z druhý Ti to kradóu...hlavně ty :scooter: TDi...slavný :shifty:
:kia: picanto 1.1 CRDi VGT LX+
Najeto 99.600 km
Uživatelský avatar
nocnik511 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 223  Témata: 6
Registrován: 06.10.2007
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Picanto (2007)
115000 km @ 4.1 l/100km

Příspěvekod thunder » 06.11.2007 16:33

zdarec pozrite si toto http://www.zederlock.sk/index.php v celku ma to zaujalo a strediska su odomna blizko..

a toto http://www.dobry-obchod.sk/obchod/kategorie/autoalarmy/ niektori si kupim 8-)
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé