Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod rehmen » 16.06.2010 06:31

M@cic píše:Zdravím Kolegy
Zatím se trošku peru s převodovkou, zejména řadit spátečku je utrpení, často se mi nepodaří ji zařadit ani na třetí pokus musím dát jedničku a pak teprve zpátečku. Ale přisuzuji to novosti vozidla a "nezajeté" převodovce, pokud se to nezlepší budu to muset řešit. Stejně jako podřazování, pripadá mi jako by se "lepili" sinchronní kroužky a občas to jde přes zuby i s meziplynem.

Já osobně problémy se zpátečkou nemám, nicméně, jak už tu psalo víc lidí, řazení dvojky je trochu problémové.

M@cic píše:Z čeho jsem byl hodně rozladěnej, byl protikorozní nástřik, resp. jeho absence kdž jsem auto zvednul kvůli montáži park senzorů tak na mě koukaly holé plechy nejen nad celým výfukem ale i Z nosníky za koly! Vše jem zastříkal nástřikem na podvozky ale těch míst kde ochrana chyběla bylo opravdu hodně, zejména to jednostrané stříkání Z nosníků mi přijde jako odfláknuté.....

Hmm teď je otázka jestli to tak bylo jen u tvého auta nebo jsou odfláknutý všechny. Jestli budu reklamovat audio, tak se rovnou v servisu poptám jak je to u toho mýho.

M@cic píše:Audio bylo pro mě trošku zklamáním, protože mám pocit že Ceed před FL hrál lépe, Plochý zvuk téměř bez basů, nenašel jsem možnost nastavení ekvalizer a loundees, ikdyž na druhou stranu možnosti konektivity jsou velmi příjemné.

Ekvalizér - můžeš nastavit basy, středy a výšky - zmáčkni tlačítko se symbolem not (napravo od "Setup") -> šipkama nahoru/dolu přehazuješ nastavování basy/středy/výšky/fader -> šipkama doprava/doleva pak nastavuješ +/-. Nicméně ty basy stojí celkem za prd i když jsem si s tím zkoušel v rychlosti pohrát.
Jinak jak už jsem psal jinde - já mám u audia problém se zasekáváním při přehrávání mp3.
Bílá po FL s ochranýma lištama vypadá fakt DOBŘE.
Uživatelský avatar
rehmen Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 188  Témata: 3
Registrován: 19.05.2010
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
84500 km @ 7.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod M@cic » 16.06.2010 13:10

@Rehmen

Díky za radu... s rádiem ... Ale není to moje první autorádio takže jsem si samo s nastavením audia pohrál :-D

Zasekávající rádio při přehrávání Mp3 vyřeší pouze výměna za nové tzn. zajet do servisu ať Vám ho objednají a po cca 3 týdnech až přijde výměna.

Nemyslím si, že by to byl problém jen mého auta, i moje auto jelo po stejné identické lince ale podle vyjádření kluků od nás je ochrana dostačující... Každopádně mé řešení je myslím víc jak dostačující :-)
Ať Vám to jezdí!

Kia Ceed MY 2010 1,6 Crdi Comfort + Červená infra
M@cic Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 2
Registrován: 21.02.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
1111 km @ 5.8 l/100km

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod Mikalo » 18.06.2010 11:07

sirius1983 píše:Takže je jich 6 jen díky tomu, že ten záclonový je vcelku a kdyby byl rozdělený tak by jich bylo 8? Ve výsledku to ale vyjde nastejno, ne? Podstané je přece to, že ten záclonový chrání i pasažéry na zadních sedadlech, ne?


ok :thu:
Když už nevíš kudy kam, tak si zakřič: Nejsem sám!
Uživatelský avatar
Mikalo Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 142  
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Havířov  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2019)
33000 km @ 6.7 l/100km

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod djtomy1 » 26.01.2012 20:19

Musim priznat ,ze to radio je fakt ubohost.Vzhledem tomu ze tak trochu se ve zvuku a hudbe vyznam je to prome sklamani.
Chapu ze repro stylu Bose,Infinity u takoveho auta cekat nemuzu,myslel jsem ze bude alespon stejne jako v octavce 2.
Mam rad basovy zaklad ,ale ne ten plochy tuc,tuc ale znele basy bubnu nebo basy kolem 30 az 50 hertz.
Vlozil jsem cedlo stouto hudbou a postupne zesiloval pri 21 se zvuk zacal rozpadat a basy se stracely v celem spectru jako by to nekdo ztlumil na minimum.
Samozrejme nemusi to byt jen menicema ,ale rekl bych poddimenzovany zesilovac z malym poctem velkokapacitnich kondiku,a samozrejme kabely .Taky neverim ,ze tam bude kvalitni vyhybka a o vyskach v aute nema cenu ani mluvit.
Pokud je prures kabelu pod 1,5mm tak je to nanic.
Tim bych chtel poprosit*snike* pokud mas nejake planky zapojeni dratu pres kolik spojek to jde az ke znacce radia (vnitrni zapojeni) a repra,posli mi to prosim te pres sz.
Nerad bych rozebiral nove auto.
Omlouvam se za rozsahly clanek :oops:

psano z htc desire
Škoda 110,Škoda 105L,Oldcit club1.1,Vectra A 2.0i 85KW,Vectra B 2.0i 100KW

KIA CEED SW 1.6 CRDI 85KW SPORT

Obrázek
Uživatelský avatar
djtomy1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 804  Témata: 7
Registrován: 23.09.2011
Bydliště: Ostrava-Vitkovice  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (2)

Kia cee'd SW (2011)
2300 km @ 5.9 l/100km

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod mbiron » 26.01.2012 21:03

No nechci do toho moc rejpat ale radia do techto aut dela jeden vyrobce jen skorepina a par soucastek je jina. Co vim tak treba Siemens co dela radia tak je dela pro nekolik znacek, ted ti presne nereknu kdo dela pro Cee´da ale jen v radiu to neni, ono taky zalezi na vic vecech ale to ti nemusim vykladat to urcite vis ;)
Mas pravdu radia nejsou nic extra ale ja bych ani nic extra do auta nechtel, pokud stojim na parkovisti tak vse co je extra laka zlodeje. Vymen kabelaz dej jine repro, nejaky zesilovac, trochu izolace proti rezonovani a zazrak je na svete.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4969  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Ceed SW vs. StiloMW poznatky po 1.000km

Příspěvekod djtomy1 » 26.01.2012 21:17

*mbiron*
Vsak ja tu nepisu je o radiu.
Samozrejme az zjistim jakym zpusobem je to vse zapojeno pak se do toho pustim,ale musim znat postup rozebrani nechci neco ulomit.

psano z htc desire
Škoda 110,Škoda 105L,Oldcit club1.1,Vectra A 2.0i 85KW,Vectra B 2.0i 100KW

KIA CEED SW 1.6 CRDI 85KW SPORT

Obrázek
Uživatelský avatar
djtomy1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 804  Témata: 7
Registrován: 23.09.2011
Bydliště: Ostrava-Vitkovice  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (2)

Kia cee'd SW (2011)
2300 km @ 5.9 l/100km

Předchozí

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé