Stránka 1 z 1

Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 28.03.2015 00:30
od Misssssko
Nazdar- idem si kupit Vanu do kufru , aky je rozdiel gumova a plastova.
zaujima ma vas nazor o kvalite,cisteni,opotrebovani, aku by ste uprednostnili....

Plastová vaňa do kufra - Kia Ceed SW
Gumová vaňa do kufra - Kia Ceed SW

Planujem to kupovat na Tejto stranke spolu aj

Autokoberce gumové 3D - Kia Ceed
Štartovacia stanica s kompresorom - 5 v 1


:SK:
Dakujem

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 28.03.2015 01:28
od Rastiksvk
pozri stranku http://www.rohozedoauta.sk/
Rozdiel uz len z nazvu by si mal vediet :lol: guma vydrzi dlhsie ako plast... kedze plast ti moze casom prasknut najmä v zime ked plast pracuje ;) ale to je vec nazoru ... kup co si myslis ze je lepsie pre teba :)

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 28.03.2015 12:27
od kori
Ja mam plastovú v strede s protišmykom a v pohode prežila aj zimu a plast by nemal tak ľahko prasknúť, lebo je dosť ohybný. Gumová by mala vydržať dlhšie, ale nekupuješ ju na 100 rokov!

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 31.03.2015 22:27
od surf666
Mám gumovou a má jednu velkou výhodu, lze ji přeložit když lezeš do přihrádek pod úrovní kufru. Taky není tak náchylná na praskání a klidně ji sroluješ, když ji nechceš používat.
Kupil jsem ji na agauto.sk (je to ale cesky obchod)

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 01.04.2015 08:22
od zdenek.r
mám plastovou, uprostřed s "protismykem", cca po roce používání ten protismyk začal odcházet- trhal se, připouštím, že dostal do kožichu taháním potápěčských lahví po dně té vany, ale s lehkým estetickým deficitem slouží doteď 4. rok, ten plast vespod to vydržel. Je tužší než guma, takže když to chci umejt, tak to vytáhnu celý, vysypu, vezmu hadicí. Z té gumy mi to u min. auta občas vypadlo do kufru :-(

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 05.04.2015 22:17
od vojtam
v ceedu mám plastovou vanu s protiskluzem a v druhým autě mám už šest let taky plastovou, obě bez problémů, jenom protiskluz už se trochu odřený.
Srolovat jde, ale je dost tvrdá, a proto je horší přístup do přihrádky nad rezervou, do těch ostatních je to v pohodě.
Vana má dost vysoké okraje, takže pokud se v kufru něco rozlije nebo vysype, tak stačí vanu vytáhnout a vytřepat nebo opláchnout.

Re: Vana do kufru

PříspěvekNapsal: 13.06.2015 19:14
od bilon
Já vozím v kufru celoplošnej gumovej koberec. Pokud se nechystáte vozit něco, u čeho by hrozilo vylití většího množství tekutiny, přijde mi to praktičtější, protože to nemá boky.