Kvalita laku na Venze

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 12:21

runis píše:Máš pravdu. Ale Kia Venga je levné, velmi levné auto! A i když se kdoví jak chvástají kvalitou (nebudu komentovat), tak jim jde hlavně o zisk a každá korunka ušetřená na nákladech jim umožní dát na vůz nižší cenu.

A kolik, že chtěli za to celopřelepení karosérie? Chápu dobře, že by došlo ke změně celé barvy karoserie?


Naprosto souhlasím, vždycky jde především o zisk. No já to měl sehnaný od jednoho známého z Prahy za 15.000,- až 20.000,-- odhadem (dle velikosti auta) a došlo by ke změně barvy vozu.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 12:22

Umbram píše:Mně to dělal ( http://www.tintek.cz/ , M. Čepica ) a za ty folie na dveřích a před tím zadním kolel chtěl 1500Kč za obě strany. Zatím jsem spokojen , jde to sice vidět ty mega folie, ale z dálky to není ani poznat. Měl jsem to nechat přes celé zadní dveře pod lištou a nebylo by to skoro vůbec poznat.
PS: "runis" dík :drink: za to doporučení na toho M. Čepicu :thu: (dělal mi i folie na okna :thu: )


To je supr cena, akorát problém odkud je, protože já jsem z Český Třebový, ale za ty peníze bych si to nechal udělat hned :)
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod olap11 » 07.05.2011 13:55

To Slowrider: prosím Ťa, určite informuj ako si dopadol v servise. Ja mám kia Ceed sw 5 mesiac, zadné blatníky a prednú kapotu mám dobitú od kamienkov a predajca ma poslal kade ľahšie. Dnes, keď som umýval auto našiel som na zadných blatníkoch hrdzu!!! Po 5 mesiacoch!!! Tiež som rozmýšľal nad možnosťou riešiť to právnou cestou.
olap11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 07.05.2011
Bydliště: Rajec  Slovakia (sk)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 15:09

olap11 píše:To Slowrider: prosím Ťa, určite informuj ako si dopadol v servise. Ja mám kia Ceed sw 5 mesiac, zadné blatníky a prednú kapotu mám dobitú od kamienkov a predajca ma poslal kade ľahšie. Dnes, keď som umýval auto našiel som na zadných blatníkoch hrdzu!!! Po 5 mesiacoch!!! Tiež som rozmýšľal nad možnosťou riešiť to právnou cestou.


Dobrá budu tu psát postupně jak se to vyvíjí. Takže zatím je to ve fázi 1)
= V pátek 6.5.2011 si to v servise nafotili a sdělili mi, že se s tím ještě nesetkaly a že foto pošlou do Prahy na vyjádření, protože prý když se jedná o lak vozidla, musí se to posílat do Prahy (centrála). V průběhu příštího týdne mě prý budou informovat.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod olap11 » 07.05.2011 15:25

Mne to ani nenafotili, rovno mali nachystanú odpoveď, že sa na to záruka nevzťahuje a že si to môžem prečítať aj v servisnej knižke. :angry: Niekde tu som čítal o prísupe Topcar v Žiline. Bolo to presne tam.
olap11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 07.05.2011
Bydliště: Rajec  Slovakia (sk)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 15:30

olap11 píše:Mne to ani nenafotili, rovno mali nachystanú odpoveď, že sa na to záruka nevzťahuje a že si to môžem prečítať aj v servisnej knižke. :angry: Niekde tu som čítal o prísupe Topcar v Žiline. Bolo to presne tam.


Tak já bych to zkusil ještě jinde reklamovat. Pokud to neuznali tam, tak zkusit zajet jinam. Ale podle mě to uznat musej, no uvidíme, co mi řeknou příští týden, jsem připravej se bránit a obhajovat ať si to opravěj.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod olap11 » 07.05.2011 15:34

prikladám aj foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
olap11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 07.05.2011
Bydliště: Rajec  Slovakia (sk)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 15:59

olap11 píše:prikladám aj foto


To máš ještě málo. Já počkal až toho bylo víc. Foto jsem dával někde o stránku dozadu.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod olap11 » 07.05.2011 16:05

To je len detail na hrdzu. Keby si videl ostatné, a porovnal to s tým čo máš ty, by si sa normálne hanbil. :) Nechcem si ani predstaviť ako to bude vyzerať po dvoch rokoch.
olap11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 07.05.2011
Bydliště: Rajec  Slovakia (sk)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 07.05.2011 16:07

olap11 píše:To je len detail na hrdzu. Keby si videl ostatné, a porovnal to s tým čo máš ty, by si sa normálne hanbil. :) Nechcem si ani predstaviť ako to bude vyzerať po dvoch rokoch.


A kde všude to ještě máš? Já akorát ty dveře a přední nárazník zatím.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod olap11 » 07.05.2011 17:30

Zadné dvere + zadný blatník z oboch strán, ale ako som už spomínal, mám kia ceed sw.
olap11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 07.05.2011
Bydliště: Rajec  Slovakia (sk)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod runis » 07.05.2011 20:31

A predni kapota a predni naraznik...
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod NOD32CZE » 08.05.2011 09:17

Tak jsem včera umyl a naleštil auto a zjistil jsem v levém sloupku mezi sklem na té hraně že je popraskaný lak je vidět až základovka.Na přední kapotě je zatím jen jeden škrábanec od kamínků no a na straně řidiče na dveří docela ve výšce u zrcádka(tam by ani folie nedosáhla) mám taky nějakou tečku i na dveřích u cestujících v té samé výšce...Jinak když si přejedu rukou některé části karoserie př.zadní blatník tak lak je takový hrubý jako krupička (něco šlo nechtem dát pryč ale něco vůbec) vypadá to na vadu laku :?: mám to na levé straně u dveří dole z blízka se musí na to koukat hodně dlouhu jinak to není vůbec vidět...Nevíte někdo co to může být :?: Než mi někdo začne tvrdit že to do záruky nespadá :cry: Nicméně si v servisu (pokuď budou ochotný)nechám změřit lak připadá mě to že to fakt šiděj...Nevim ale pokuď je měkká barva tak by měli na ní dávat vrstvu laku takovou aby nevznikali problémy ne?Však vodou ředitelnou barvu musí používat více automobilek a když se kouknete do škodováckýho fora tak nic takovýho tam nenajdete kromě toho že sem a tam ve spojích něco popraská.No a na víku od nádrže mám taky malí puchýřek sem a tam najdu pod barvou menší vypukliny ale bez toho aniž by byl zatim lak a barva poškozena...Tak mě to příjde nebarvěj a nelakujou to pod širým nebem zrovna když prší :no: nebo jim zatejká do skladu na díly :no: chjo snad budou v servisu ochotný :oops:
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod runis » 08.05.2011 12:31

Já ty puchýřky mám kolem čelního okna na střeše a na obou sloupcích. A je pod nimi trochu už vidět rez. Zítra to jde do servisu a doufám, že to opraví. Tak jako po fabrice dodělávali a lakovali už zadní dveře. :-( JJ...a to se Venga honosí v reklamách kvalitou!!!
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Umbram » 08.05.2011 21:43

Vodou ředitelné barvy podle mně používají už asi všichni a kvalita je bohužel pryč. My jsme koupili domu ještě jedno auto „Renault“ a opět červenou barvu a naivně jsem si myslel , že problém z barvou má jen Kia, ale bohužel ta kvalita na Renaultu je možná ještě horší :x !!,(tam se stačí snad jenom toho laku dotknout a už je vidět bílý zaklad). Jeden lakýrník mi říkal, že se není čemu divit, že prý se dřív stříkaly auta nějakých 140 mikronů a teďkom ,už jsou na nějakých 70 mikronech, že na cele auto spotřebují tak kilo barvy, ale nevím co je na tom pravdy. Samého by mně zajímalo, jestli je nějaká norma jak hrubý má byt lak, a jak hrubý ho máme my.
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh (09/2010)
Uživatelský avatar
Umbram Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 3
Registrován: 04.10.2010
Bydliště: okres Frydek-Místek,Dolní Domaslavice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
43000 km @ 6.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé