Android 10 radio

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Android 10 radio

Příspěvekod Whiteball » 10.05.2021 12:56

6F427515-A07C-4104-8F03-CFA767197E87.jpeg
Zdravim Vás, len sa chcem podeliť s vami o moju skúsenosť s rádiom. Ak niekto nad tým zvažuje, tak mu to možno pomôže. Rozhodol som sa pre nejaké Android radio, keďže som tam mal to klasické. Dodanie bolo na sk za nejaké 3-4 dni s kompletným príslušenstvom a perfektne zabalené. Montáž som si robil sám, stačí len rozobrat tu veľkú plochu pred spolujazdcom a len z časti to okolo tachometra, vyberie sa staré radio, prepoja sa káble na nové a všetko sa späť poskladá. Nemusíte nič pajkovat, ani všelijako spájať nejaké drôty. Viete si v rádiu nastaviť zapínacie logo (napr. :kia: ). Som s tým maximálne spokojný, zvuk je oveľa lepší a aj hlasnejší ako s originálnym rádiom, navigácia, tv, filmy. A akékoľvek aplikácie si tam môžte dať ako do telefónu, spotify, waze, OBD2 atd atd. Ja som si objednal aj cuvaciu kameru, takisto maximálna spokojnosť. Pri cuvacej kamere už je potrebné “spájať drôty” čiže už to nie je tak ľahké ako radio pre úplného amatéra. Ale nie je to nič ťažké.. radio je rýchle, má perfektnú kvalitu displeja ( toho som sa bál najviac). Proste bál som sa že to bude klasické lacné radio z činy. Ale prekvapilo má, displej veľmi kvalitný, rýchly, ovládanie na volante si viete nastaviť podľa seba a je oveľa rýchlejšie ako s originálnym rádiom.. čiže to je len taká moja skúsenosť s niečom takým. Ak by sa niekto niečo chcel spýtať, kľudne sa pýtajte. Napísal som to len kvôli tomu, že s tým môžem niekomu pomôcť. Lebo ja keď som hľadal nejaké tipy pre radio, tak všetky boli 3-4 ročne, kde recenzovali ešte android 6…

Ja som radio zakupil z Ali, značka JunSun. Pošlem Vám aj link aby ste to rýchlejšie našli. Radio prišlo kuriérom, žiadne clo. :thu:
https://a.aliexpress.com/_mKADmbX
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Whiteball Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 3
Registrován: 04.05.2021
Bydliště: SLOVAKIA  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
90000 km @ 7.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Android 10 radio

Příspěvekod IvanGombar » 13.05.2021 00:59

Ďakujem, presne takéto niečo som hľadal... :thu:
IvanGombar Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 12.05.2021
Bydliště: Dubnica nad Váhom  Slovakia (sk)

Re: Android 10 radio

Příspěvekod Iwo7 » 13.10.2021 22:59

Ahoj škoda ale link už nefunguje a ten čo je 5ak na SVK neposiela. A ako si s ním spokojný s odstupom času? Stiha to neseka ? Resp aké máš parametre ty
KIA Sportage 2.0 AWD 186HP :SK:
Iwo7 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 1
Registrován: 27.08.2021
Bydliště: Banská Bystrica  Czech Republic (cz)

Re: Android 10 radio

Příspěvekod Whiteball » 13.01.2022 15:43

Čauko, áno teraz som si všimol, že ten link už nejako nefunguje. Posielam ešte raz, presne to isté, ktoré som objednával ja :
https://www.aliexpress.com/item/3298912 ... 4c4d1TPjeD

Ja mám 4G(2G+32G), čiže 4G(možnosť dať SIM kartu do rádia), 2GB RAM(operačná pamäť), 32GB ROM(úložisko) + som to dal objednať z Poľska.
S odstupom času, stále maximálna spokojnosť, vôbec sa to neseká, je to rýchle. Žiaden problém, jedine čo, tak odporúčam dokúpiť externý mikrofón, za pár e, keďže rádio nekomunikuje s tým originálnym a zvuk berie len cez tu malú dierku MIC na rádiu, čo je veľmi slabé.. Ináč max. spokojnosť. :)) :kia:
Whiteball Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 3
Registrován: 04.05.2021
Bydliště: SLOVAKIA  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
90000 km @ 7.2 l/100km

Re: Android 10 radio

Příspěvekod Mcanzee » 13.07.2022 06:33

Ahoj, mám otázku ohľadne kvality signálu rádia, mám pocit, že mám horší rádiový príjem ako pri originálnom rádiu, neviem naladiť niektoré stanice prípadne sú v nepočúvateľnej kvalite, je nato nejaká vychytávka, donastavenie, vieš mi poradiť ako vylepšiť príjem rádia?

mám tento model, https://xtrons.cz/detail/xtrons-pst90spk/14162/?cur=eur

Ďakujem za radu

Richard
Mcanzee Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 6
Registrován: 14.04.2021
Bydliště: Milovice  Czech Republic (cz)


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé