ZAS***** KLUCKY

Styling, lak, střešní nosiče atd.

ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod JORDAN_KIA » 24.02.2013 23:40

nazdarte KIACI aj vy mate taky problem s tymi kluckami vo farbe? strasne sa mi lupe lak na nich a robi mi to riadne nervy sa bojim ze to vezmem na autoumyvarku a budem mat krasne biele klucky namiesto cervenej metalizy :D

+ chcem sa opytat ako by sa dal vyriesit problem v kufri mi chyba ten kolik co drzi tu dosku hore co sa nanom otaca proste sa to utrhlo a zalepit to nejde ani hmozdinka nepomohla a naozaj mi to leze na nervy a sposobuje infarkt ked mi to pocas kludnej nocnej jazdy zrazu drbne a mna ide vypnut od zlaknutia :D
JORDAN_KIA Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 9
Registrován: 21.01.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod JORDAN_KIA » 24.04.2013 22:26

kufor svojpomocne opraveny bez nutnosti odmontovat cely plast kufru a podobne :) stacil srob hmozdinka a matica ;) inak v servise by to stalo mrte balik euracov co som zistoval
JORDAN_KIA Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 9
Registrován: 21.01.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod petokilian » 23.06.2013 10:13

JORDAN_KIA píše:nazdarte KIACI aj vy mate taky problem s tymi kluckami vo farbe? strasne sa mi lupe lak na nich a robi mi to riadne nervy sa bojim ze to vezmem na autoumyvarku a budem mat krasne biele klucky namiesto cervenej metalizy :D

+ chcem sa opytat ako by sa dal vyriesit problem v kufri mi chyba ten kolik co drzi tu dosku hore co sa nanom otaca proste sa to utrhlo a zalepit to nejde ani hmozdinka nepomohla a naozaj mi to leze na nervy a sposobuje infarkt ked mi to pocas kludnej nocnej jazdy zrazu drbne a mna ide vypnut od zlaknutia :D

Nazdar to same aj ja,mam sivu metalizu,lupe sa to ako pomaranć,no bakelit nie je plech,sewas. :drink:
petokilian Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 266  Témata: 16
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: liptovsky mikulaš  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod Michal22 » 04.08.2013 12:21

skus tento web, ponukaju tam nejake veci na rio a dokonca tam je klucka kovova na dvere za 5 dolarov
http://kiaplace.com/product_info.php?cP ... e7p69ce370
Michal22 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 2
Registrován: 05.11.2008
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2008)
103000 km @ 6.75 l/100km

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod Kiara » 16.08.2013 09:48

Áno aj mňa trápil tento problém , moje nasledovné riešenie ma stálo 5e a hodinu roboty :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kiara Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 3
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: trenčín  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
128000 km @ 5.5 l/100km

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod petokilian » 17.08.2013 17:48

Ahoj,fasa,klućky si vybral cele,foliu si kde kupil,tieź by som si to tak urobil.Dikes. :thu:
petokilian Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 266  Témata: 16
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: liptovsky mikulaš  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Re: ZAS***** KLUCKY

Příspěvekod Kiara » 18.08.2013 19:20

Vôbec lepil som to priamo na aute , neodmontovával som nič :P hehe , ked máš stačí troška skúsenosti s foliou a vieš ako sa dá tvarovať a ako sa chová tak sa to dá zmaknuť ľavou zadnou :) Fóliu som kúpil v Autolipe u nás v Trenčíne , cena 4,95e :) rozmer 50x70cm
Kiara Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 3
Registrován: 24.03.2013
Bydliště: trenčín  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
128000 km @ 5.5 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé