Kvalita laku? - Kia Rio I, II, III (Kia vseobecne)

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Kvalita laku? - Kia Rio I, II, III (Kia vseobecne)

Příspěvekod krto » 06.02.2013 09:41

Na Rio I (2006) je problém hlavne s lakom a farbou na kľučkách predných dvier, už teraz mám takmer z 50% farbu dole a vidieť biely základ, potom nasleduje predná kapota na prednom leme, čo som videl tieto typy tak každý mal "puchýře", ktoré sa časom pomaly rozrastajú. Pred 2 rokmi som bol u lakovníka, a ten mi doporučil radšej novú kapotu (cca 100€), ktorú by nastriekal vo farbe, ako opravu (brúsenie, gitovanie, a lakovanie). Vraj sa to po čase bude z vysokou pravdepodobnosťou opakovať. Na iných miestach karosérie lak a farba ujde. Pred 3 rokmi sa mi nejaké W Polo chcelo pozrieť do kufra, on rozbitý predok včítane reflektora, ja len praskliny na laku zadného nárazníka, ktoré sa neroširujú, farba neopadáva, a to parkujem vonku.
Uživatelský avatar
krto Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 5
Registrován: 17.03.2008
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)

Kia Rio I (2006)
120000 km @ 7.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kvalita laku? - Kia Rio I, II, III (Kia vseobecne)

Příspěvekod jstb » 13.11.2016 12:18

Do března jsem měl 9 let RIO II v tmavě šedé metalíze bez známky koroze na karosérii. Ježděné i v zimě každý den do práce. Byla to výroba v Korei. Teď mám RIO III a tak uvidíme jestli bude rozdíl.
jstb Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 07.03.2016
Bydliště: Jablonec n/N  Czech Republic (cz)

Kia Rio III (2015)
12000 km @ 5.4 l/100km

Re: Kvalita laku? - Kia Rio I, II, III (Kia vseobecne)

Příspěvekod Kořas » 07.12.2016 23:52

Mám od nového rio 2 (2002) lahvově zelenou a změny na laku nejsou skoro žádné, poslední rok se na zadních lemech trochu objevila koroze jinak ok, auto stojí pod přístřeškem
Kořas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 28.04.2016
Bydliště: Liberec  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku? - Kia Rio I, II, III (Kia vseobecne)

Příspěvekod Roman-Zilina » 09.12.2016 13:06

Ja mam :kia: Rio od r. 2012. Sice je garazovane, ale lak je ako novy. Najcastejsie si ho umyvam, voskujem sam a aj lestim :)
Sucasnost: :kia: Rio III 1.25 CVVT, 62,5 kW
Minulost: :kia: Sephia 1.5, 59 kW
Roman-Zilina Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 777  Témata: 9
Registrován: 05.07.2016
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
0 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé