DVD autorádio a GPS navigácia

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod lopodo » 05.04.2011 13:12

Ahojte vospolok.

Na internete som nasiel DVD autoradio spolu s GPS navigaiou. Chcel by som otvorit novu temu na tento tzv. doplnok.

http://www.astoncb.cz/p10591-dvd-autora ... y-kia-soul

Chcem sa spytat ci s tym ma uz niekto skusenosti, ako to funguje pretoze to nieje mala investicia ale interier by pri tom vyzeral ovela lepsie a ma to aj navigaciu TOMTOM co je velmi dobra navigacia s mapami celej europy.
Dost otom uvazujem, velmi ma to zaujalo.

Za info dakujem.
lopodo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 10.03.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
50500 km @ 6.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod iNG pADRe » 05.04.2011 13:30

tu sa tato tema riesila, precitaj si to cele... viewtopic.php?f=155&t=1091

http://www.cargpsnavi.com/kia-navigation_c92
Kia Sportage 1,7 CRDi, EX + extra: 18" origo kolá Kia + Navigácia Kia + Cúvacia kamerka + Zadné svetlá US style
Uživatelský avatar
iNG pADRe Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 318  Témata: 6
Registrován: 21.03.2011
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia Sportage III (2011)
84200 km @ 5.5 l/100km

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod lopodo » 15.07.2011 14:12

iNG pADRe píše:tu sa tato tema riesila, precitaj si to cele... viewtopic.php?f=155&t=1091

http://www.cargpsnavi.com/kia-navigation_c92



servus

Prečítal som si všetky informácie, ale chcel som sa spátyť ako to je s inštaláciou na soula. Či s tým ma niekto skúsenosti.
Všade sa hovorí iba o sportage.

Dik za info
lopodo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 10.03.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
50500 km @ 6.7 l/100km

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod iNG pADRe » 15.07.2011 14:22

@ lopodo, tak na vychode nepoznam nikoho, viem, ze v ZM je sikovny monter, co to nahodi bez problemov... eventualne, nemal by byt problem nahodit to v ktoromkolvek kia servise ;)
Kia Sportage 1,7 CRDi, EX + extra: 18" origo kolá Kia + Navigácia Kia + Cúvacia kamerka + Zadné svetlá US style
Uživatelský avatar
iNG pADRe Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 318  Témata: 6
Registrován: 21.03.2011
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia Sportage III (2011)
84200 km @ 5.5 l/100km

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod mirosb27 » 21.08.2011 14:53

uz si kupil to DVD radio??prave uvazujem to iste len neviem ci to musim dat namontovat do KII alebo to mozem aj ja to len ci nebude potom problem ze auto v zaruke....
mirosb27 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 04.06.2010
Bydliště: sabinov  Slovakia (sk)

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod safi » 21.08.2011 16:30

budúci týždeň pôjdem do servisu, opýtam na to.
Montáž v podstate nie je zložitá, rámik dole, pár skrutiek , vytiahnuť rádio , odpojiť konektory, zapojiť na nové, vsunúť, zaskrutkovať a dať rámik. Ale čo na to sevis a záručné podmienky , to sa opýtam čo oni na to. Potom dám vedieť.
KIA SOUL 1,6CRDI 94kW Obrázek
Uživatelský avatar
safi Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 649  Témata: 13
Registrován: 16.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Soul (2009)
63600 km @ 6.05 l/100km

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod lopodo » 23.08.2011 23:08

Zdravim vospolok.

Som sa rozhodol ze si spravim radost a kupim si DVD autoradio s GPS. Je trochu vacsie a ma trosku ine parametre. Nasiel som na nete jednu stranku. Je oproti mojmu predchadzajucemu hladaniu dost lacne. Preto otazka do plena. Ma niekto skusenosti s nakupom z tejto stranky?

https://www.retail-wholesale.com/for-kia-soul-indash-dvd-player-with-gps-navigation-and-7-hd-touchscreen-radio-bluetooth-analog-tv-tuner_p17142.html

Tak nad tym premyslam ci ta cena nieje az prilis nizka alebo to v europe predrazuju? Neviem
lopodo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 10.03.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
50500 km @ 6.7 l/100km

Re: DVD autorádio a GPS navigácia

Příspěvekod skaly » 15.05.2014 16:02

safi píše:budúci týždeň pôjdem do servisu, opýtam na to.
Montáž v podstate nie je zložitá, rámik dole, pár skrutiek , vytiahnuť rádio , odpojiť konektory, zapojiť na nové, vsunúť, zaskrutkovať a dať rámik. Ale čo na to sevis a záručné podmienky , to sa opýtam čo oni na to. Potom dám vedieť.


Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda jsi dělal demontáž sám nebo v serise. Pokud sám, tak jak. Na Youtube jsem našel jakési ukázky, ale nikde dopodrobna neukazují, jak sundat ten první rámeček co je ten "odkládací" prostor (někdo tam má mít reproduktor). Přesněji, kde píchnout, kterým směrem buď tlačit, či mačkat atd. Když se sundá tenhle rámeček, tak pak už by to tak složité být nemělo.
skaly Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 17.08.2010
Bydliště: česká lípa  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé