Anténa autorádia

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Anténa autorádia

Příspěvekod Paust » 21.02.2010 01:22

Na palubní desce jsem narazil na kolébkový přepínač s obrázkem antény. Po zmáčknutí na kteroukoliv stranu ozve nějaký motorek schovaný v A sloupku u řidiče asi od vysouvací ontény. Toto auto je ale vybaveno anténou pevnou, momentálně zlomenou :angry: Podle různých obrázků co jsem pochytil na netu byla tato vozidla vybavována oběmy víše pospanými tipy antén. Nevěděl by někdo proč je tam ten motorek? Díky za radu. :)
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Anténa autorádia

Příspěvekod muhlar » 02.02.2011 17:42

Máte tam elektr.anténu,pouze vyvléknutý nebo přetržený pohon.Rozebrat,opravit.
muhlar Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 02.02.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Anténa autorádia

Příspěvekod Paust » 15.02.2011 21:45

Nemám elektrickou anténu :no: ten motor se tam točí na prázdno........
Uživatelský avatar
Paust Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 70  Témata: 16
Registrován: 15.02.2010
Bydliště: Mělník  Czech Republic (cz)

Re: Anténa autorádia

Příspěvekod muhlar » 16.03.2011 14:23

Tak to bohužel.U svého vozu Kia Pride jsem to nerozebíral neboť funguje ale opravoval jsem kdysi elektr. anténu.Pohon obstarává motorek který vysouvá anténu pomocí lanka z umělé hmoty.To lanko(nevím jak to jinak nazvat) je tuhé ale ohebné.Navíjí se na takový navijáček.Je divné že je tam motorek který funguje a anténa nevysouvá.Zdravím.Co mě ještě napadá-jste první majitel?Nehrabal se v tom už někdo?
muhlar Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 1
Registrován: 02.02.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé