zástěrky

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: zástěrky

Příspěvekod Prokeš » 15.03.2011 09:09

čau, no nevypadá to moc krásně ale je to účelné, po této zimě v pohodě , na léto sundat a na zimu dát delší a jeto , asi tak , zatím čau.. :thu:
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: zástěrky

Příspěvekod rudolf.tomka » 15.03.2011 21:42

radšej budem jazdiť zo " škaredými zasterkami ", ako každú jar plakať nad obitým autom od kamienkov a 400 € faktúrou za prelakovanie ...
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod branor » 15.03.2011 22:37

Viem ze som naivny, ale nebolo by mozne to obijanie kamienkami reklamovat? Akoze to vzniklo zlym nadimenzovanim ochrannych zastierok - coho dokazom je vysoke poskodenie laku v danom mieste a je to teda vyrobna vada? A ziadat prelakovanie v ramci zaruky? :-)
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod miroslav » 16.03.2011 19:25

V záruce ? To je široký pojem . Asi jsi ještě nebyl v servise. Když s něčím příjdeš , že se ti něco nezdá tak už předem si můžeš dát odpověď . ( to je v pořádku to je normální ) natož si reklamovat otlučený lak. Já si myslím že odpověď bude jednoduchá . Jezdil jste za nenormálních podmínek ( posyp atd.) . Pánové proč nemají Němci tak omlácený auta ? U nich se používá sůl a na okrskách písek. To co se sype u nás na silnice je z kamenolomu drť a to je ostrý a proti laku , ten nemuže vydržet . A jestli si myslíte , že dlouhé zástěrky jen na zimu tak jste na omylu . Ten bordel je na krajnicích po celí rok . Hold nejsou tyto modely na naše silnice ./ Škoda 1000 MB jsme vlastnili 20 let a původní lak byl jako nový. :yes: :yes: :yes: /
miroslav Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 77  Témata: 5
Registrován: 28.02.2010
Bydliště: sever čechy  Czech Republic (cz)

Re: zástěrky

Příspěvekod lopodo » 15.04.2011 09:33

Bol som v servise že skúsim reklamačku. Zmerali mi hrúbku laku (čierna farba), najmešia hrubka čo nameral bola 0,89. Nikde to nešlo pod tú hranicu. Hovorili mi že zlý lak bol hlavne červený. Prešli sme možnosti čo s tým... Pre mňa bola najschodnešia možnosť ze mi poškodené miesta prestriekajú a nalepia fóliu. Ukazovali mi aj šablónu podľa ktorej to robia a nového soula ktorý už mal folie nalepené. Vyzerá to celkom faj. Dohodol som sa po veľkej noci že to bude trvať cca 3 dni. A taktiež ze mi potom pripravia ešte aj lak na opravu prednej kapoty. Mam tam asi tri biele podky tak nech mam pokoj.

Ostal som veľmi prekvapeny z ceny. Čítal som toho veľa na forach tak som očakával veľmi vysokú cenu ale na moje prekvapenie nie je.
Spravil mi cenovú ponuku - prestriekanie, fólie a lak na opravu - do 150 eur.

Myslím ze to je rozumná cena a aj dosť veľká ochota.
Keď to budem mať všetko doriešené určite dám vedieť ako to dopadlo.

Pekný deň
lopodo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 10.03.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
50500 km @ 6.7 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod lopodo » 31.05.2011 18:33

Zdravim

Velmi neskoro ale predsa. Najako nebolo casu.

Takze - prestriekanie zadnych dveri (cast s oderkami) a vsetko okolo, plus folie ktore mi nahodili v reklamke kde som nic neplatil a 5ml flasticka laku.
Dokopy - 125 eur.

Spokojnost velka. A este som sa pytal v tej reklamke ze ci tam chodi viac aut s takym problemom. Hovorili ze pernamentne. Kazde auto ma s tym teraz problem.

Vsetko OK a uzivam si jazdu na soule.

Palo
lopodo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 2
Registrován: 10.03.2011
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia Soul (2009)
50500 km @ 6.7 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod rudy49 » 10.11.2013 14:25

IMGP9704.JPG
Ja som dnes namontoval zásterky z 3mm gumy....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
rudy49 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 37  Témata: 5
Registrován: 05.10.2013
Bydliště: L.Mikuáš  Slovakia (sk)

Kia Soul (2010)
31200 km @ 7.5 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod panlidstva » 19.07.2016 16:19

Dobrý den-ahoj,
tak jsem se tak nějak prokousal diskuzemi a jelikož jsou staré skoro 5 let, tak bych měl dotaz na lapače nečistot (zástěrky) na KIA SOUL (2009) umístění zadní kola, ale vpředu. Auto si ošetřuji pravidelně, ale oděrky od kamínků na zadních dveřích mně nedají spát. Proto prosím o radu na koupi zástěrek (kde, jak, kolik?) nebo na nějaký homemade návod či nabídku od vás na výrobu zástěrek (určitě bychom se domluvili).

něco takového: https://www.autohotarek.cz/univerzalni-lapace-necistot

A dotaz ještě jeden.Kdyby se mně podařilo díky vám sehnat zástěrky, potřeboval bych radu (odkazy, fota) na folii lepenou či ve spreji na zmíněné zadní dveře, aby byla nějaká ochrana.

Děkuji všem, alespoň za předčtení celého textu ;-)

Lukáš
panlidstva Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 28.06.2016
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)

Kia Soul (2009)
55000 km @ 7 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod Štefan BY » 19.07.2016 20:34

Ahoj, zasterky som neriesil, ale foliu ti poradim :)
Najdi v okoli servis/firmu, kde polepuju auta, skla a zastav sa tam, maju tam kopec odrezkov, mozno ti nejake transparentne daju, pripadne kusok kup, vela jej tam netreba... nalepis to v pohode aj doma sam... este sa da kupit origo v servise, ale za tu cenu polepis cele dvere... (mozno som to trochu prehnal-neviem)...
Drzim palce :thu:
Kia Rio 2013
Obrázek
Uživatelský avatar
Štefan BY Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 172  Témata: 3
Registrován: 17.11.2013
Bydliště: Považská Bystrica  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2013)
65000 km @ 5.5 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod panlidstva » 23.07.2016 09:50

děkuji za tip.. Koukal jsem na několik fotek majitelům Soulu a bohužel je to vážně kritické s dveřmi. Ta folie bude potřeba do čtvrtky dveří. :x ale ještě jednou díky
panlidstva Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 28.06.2016
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)

Kia Soul (2009)
55000 km @ 7 l/100km

Re: zástěrky

Příspěvekod spazy » 23.07.2016 17:06

ja mam lapace z aliexpressu a som spokojny, Ty mas na vyber z tychto:
http://www.aliexpress.com/wholesale?spm ... s+kia+soul
spazy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 127  Témata: 2
Registrován: 05.03.2009
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2008)
140 km @ 4.8 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé