NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 00:04

NH Car spol. s r.o.

Adresa:
Diskařská 100, 160 00 Praha 6

Kontakt prodej:
tel.: 224 395 266
fax: 224 395 357
e-mail: nhcar.prodej.kia@nhcar.cz

Kontakt servis:
tel.: 224 395 222
fax: 224 395 240
e-mail: nhcar.sevis.kia@nhcar.cz

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=382
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Rytíř » 30.10.2009 16:38

Velice slušné a profesionální jednání, na všechny dotazy bylo přesně a ochotně odpovězeno. Přístup k zákazníkům perfektní. Zimní prohlídka provedena OK, včetně odstranění nějakých drobných závad za 99.- KČ. Vřele tento servis doporučuji. :kia: :thu:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod klobi2664 » 07.01.2010 14:36

Tak tento servis opravdu nedoporučuji. Je to jak ze seriálu Pat a Mat.
Dne 6.1.2010 jsem navštívil servis na 3. garanční prohlídku při 45.000 km. Přebírajícího technika jsem upozorňoval na k&n vzduchový filtr. Ten mne ubezpečoval že ho nebudou měnit. Po domácím prozkoumání faktury a následném ověření provedených úkonů na autě jsem zjistil že mi samozřejmě můj kn filtr vyměnili, naúčtovali papírový. jako třešničku mi měnili 1x h7 (dali mi tam nějaký maďarský kšunt za moje osram nb). Při příjezdu do servisu mi určitě svítili, jel jsem v 6 ráno. Mechanik provádějící byl pan Doucha, přebírající technik Sokoluk.
Dnes jsem jim tam samozřejmě volal, že se tam v pátek osobně zastavím a očekávám buď vrácení kn filtru ve stavu jakém byl, nebo očekávám 1600,- od mechanika a zároveň jim tam vrátím papírový filtr, který jsem nechtěl + odečet z faktury za materiál a práci.
Pokud si nechcete přidělávat problémy, vyhněte se tomuto servisu mílovými kroky.
klobi2664 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  Témata: 1
Registrován: 10.01.2008
Bydliště: Milovice  Czech Republic (cz)

1.garancka

Příspěvekod Rytíř » 18.05.2010 13:50

První garanční prohlídka NH CAR
V pátek 14.5. jsem absolvoval první garančku u NH Caru. Cena 2800.- bez oleje který jsem si dodal svůj. Problém nastal při předání vozu. 1. Vyvážili kola přestože jsem to nepožadoval a začalo mi kmitat řízení. 2. Mechanik nedal zátku oleje na víko motoru a já vůl jsem to nezkontroloval. 3. Kontrola a seřízení světel, tak že jsem si svítil na měsíček ale silnice byla černá jak boty. Bez víčka motoru jsem najel 100 km tak si dovedete představit jak vypadal motor. Snad jsem nepos.... motor.Naštěstí asi přelili olej protože při kontrole byl u prostřed měrky. Hned v pondělí jsem vše reklamoval, následovala omluva a odstranění závad. Přesto jsem byl překvapen jak se nechá podělat garanční prohlídka. Poučení: Již nikdy NH Car :shock: :? :drink:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: 1.garancka

Příspěvekod vegas » 18.05.2010 15:55

To jsou teda masťáci...bych chtěl vidět jejich reakce kdybys to třeba zadřel.
Takhle předat auto, to není možné, já bych teda pěkně zrudl.

Důvěřuj ale prověřuj.
Uživatelský avatar
vegas Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 165  
Registrován: 15.07.2009
Bydliště: Novy Jicin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
25000 km @ 6.8 l/100km

Re: 1.garancka

Příspěvekod titanus » 18.05.2010 16:02

prave preto ked si preberam auto zo servisu si skontrolujem to co mali robit a otvorim kufor a kapotu plus ak davali dole kolesa skusim aspon rukou dotiahnute skrutky - tomu ja hovorim preberanie vozidla zo servisu ;) sme len ludia a staci ked jeden na tom robil isiel na prestavku ked uz mal vsetko hotove a po nej to len pozatvaral a odovzdal...nemalo by sa to stavat ale kto je dnes neomylny??kazdy zato nesie zodpovednost takze keby sa ti nieco stalo je pod tym podpisany servisak...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: 1.garancka

Příspěvekod Rytíř » 18.05.2010 21:46

Jistě, mechanik je jenom člověk, ale technik má provést kontrolu a potom auto předat. A každy na své auto nedá dopustit atd. :drink:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 21.06.2010 22:07

Dneska jsem převzal opraveného Sorentíka v NH Caru Čestlice a opravdu je musím pochválit za odvedenou práci. Měl jsem nabouranej pravej předek od blba co vjel do protisměru. Po opravě je zase :kia: Sorentík jako nový a při předání byl skvěle vypulírovanej a nenašel jsem jediný nedostetek při opravě.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 16.09.2010 18:44

Včera jsem absolvoval další servisní prohlidku v NH Caru Čestlice a to při 30 Tkm. Musím pochválit přístup techniků, perfektně bylo vše zkontrolováno, žádná závada nenalezena a co bylo skvělé že jsem se mohl přesvědčit o kvalitě vypuštěného oleje z obou diferáků. U Sorenta je důležité vyměňovat tento olej pravidelně, protože je dost namahaný a v zadním diferáku byl mírně horší než v předním a tak to bylo akorát s tou výměnou. :kia: Sorentík jezdí stále líp a snad to vydrží dlouho.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Muaddib » 16.09.2010 21:23

A sakra tak jeste ze ctu tohle forum. Strahov mam kousek od bydliste a uz jsem si mnul ruce jak budu jezdit kousek do servisu a na garancky. To jste me docela nemile prekvapili svyma zkusenostma.

Ja tam mel auto v lakovne po havarce a nastesti musim zaklepat, ze to dopadlo docela dobre. Jediny ceho jsem si vsimnul je ze se mi trochu moc hejba prava strana predniho narazniku a kdyz jsem sundal kolo a chtel dotahnout srouby tak jsem zjistil ze je jeden ze sroubu asi strzeny protoze utahnout nejdea volne se protaci :( ... neni to sice nic moc vazneho ale v zime az se tam bude usazovat snih to muze delat problemy. Jinak byla oprava vsech dilu perfektni.
Muaddib Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 3
Registrován: 13.07.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia PRO_cee'd (2010)
28500 km @ 6.5 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Jirka N. » 16.09.2010 22:15

Tak lakovnu mají na Strahově a vozí se tam auta z Čestlic na odtahovce. Takhle mi již dvakrát opravili Sorentíka. Dostrojení pak probíhá v Čestlicích, teda pokud tam přijali opravu, jinak vše dělá Strahov.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Muaddib » 17.09.2010 11:06

Ja to po ty bouracce nechal prave odvezt rovnou na strahov takze to cele delali tam vcetne montaze. Jednani bylo skvely a oprava byla hotova do 5 dnu a prevzeti taky bez problemu. Pokud tam ale maji nejake shnile jablko v servisu tak je to spatne... Ja takhle dost blbe skoncil u Klokocky kdyz mi na Fabii menili rozvody a s nejvetsi pravdepodobnosti nevymenili srouby a dali tam ty stary nebo jeste hur dali jiny ale buhvi jaky. Jeden se utrhl a potkalo se to. Rodice s tim jeli po dalnici a ve 130 jim to nastesti jen "zvadlo" takze zadna pohroma. Klika jako blazen. Nicmene na vyber bylo novy motor za 50K nebo sehnat jiny coz me stejne vyslo na 35K.
Muaddib Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 3
Registrován: 13.07.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia PRO_cee'd (2010)
28500 km @ 6.5 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Rytíř » 17.09.2010 11:14

Na Strahově se začínají pěkně kazit. Ani ne tak přijímací technici, jako mechanici. Vyděl jsem RIO po bouračce opravené na Strahově a žádný zázrak. :drink: :thd: :?
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Pc-romeo » 17.09.2010 21:41

Strahov me odradil uz pri vyberu noveho auta... (jeste nez jsme koupili jinde bazarove Cerato a uvazovali jsme i o moznosti noveho vozu)

Jako jediny dealer nenabidli vubec NIC, ani projizdku natoz slevu ci nejakou dalsi vybavu. Pri optani na cenu jen koukly (dve slecny u prepazky, proto ypsilon) do ceniku a nadiktovali cenu. V jinych prodejnach bylo samozrejmosti ze mi temer vnutili projeti, doplnkovou vybavu apod.
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Re: NH Car spol. s r.o. (Praha 6) - prodej, servis

Příspěvekod Čambrla » 17.09.2010 22:02

Já si kupoval cee´d v prosinci 2007 v NH caru a zkušenost mám úplně opačnou. Prodejce pan Pluháček velice vstřícný, ochotný, odpovídal na mé všemožné dotazy, zkušební jízda samozřejmostí atd..... A velice vstřícný i po koupi vozu. A kdykoliv jsem tam přišel, vždy se mi tam plně věnoval. :thu:
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Další

Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé