Lak

Styling, lak, střešní nosiče atd.

kvalita laku

Příspěvekod kacislav » 20.05.2009 08:23

Tak mám první škrábanec. A to jsem si ho prosím pěkně udělal sám. Je vidět,že než se do něčeho pustím (3x myčka,2x wapka a dokonce jsem ho navoskoval) , tak je třeba si o tom něco přečíst. To bych potom nedělal takový ***. No nic,chybama se člověk učí. Na druhou stranu,ta myčka s tou wapkou tomu autíčku zase až tak neuškodila. Hlavně prosím Vás !! Při nastupování do auta si neočisťujte boty klepání o práh!! S největší pravděpodobností dopadnete JAKO JÁ. Pro ukázku přikládám foto. Obrázek Obrázek
kacislav Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  
Registrován: 25.04.2009
Bydliště: Týn  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod ferino » 20.05.2009 08:47

To si siel z natacania Robocopa kde hras hlavnu ulohu a zabudol si si vyzut tie plechove gumaky? Alebo ako sa ti to podarilo?
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod Dajek » 20.05.2009 09:08

bohužel, taky mám zkušenost, že tenhle super vodouředitelnej lak podře každá blbost :shock:
:kia: cee'd Sporty Wagon 1.6 CVVT Comfort Plus :love:
Uživatelský avatar
Dajek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 362  Témata: 5
Registrován: 06.04.2008
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Axel » 20.05.2009 09:25

kup si od prodejce barvu a tím to zamázni a je to, máš to na prahu tam si toho nikdo nevšimne...jinak boty oklepávám o sebe a nebo kopnu do pneu (tak snad si nezlomim nápravu :D )
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Příspěvekod kacislav » 20.05.2009 13:55

ferino píše:To si siel z natacania Robocopa kde hras hlavnu ulohu a zabudol si si vyzut tie plechove gumaky? Alebo ako sa ti to podarilo?


Normálně botaskama (mimochodem zn. Nike) oklepal špínu z bot. Očividně jsem to přehnal. Příště si raději nadělám do auta,nebo oklepu botama o sebe.O svý autíčko už NIKDY. Zdarec Kácislav
kacislav Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  
Registrován: 25.04.2009
Bydliště: Týn  Czech Republic (cz)

Re: kvalita laku

Příspěvekod Happy » 20.05.2009 14:06

kacislav píše:Tak mám první škrábanec. A to jsem si ho prosím pěkně udělal sám. Je vidět,že než se do něčeho pustím (3x myčka,2x wapka a dokonce jsem ho navoskoval) , tak je třeba si o tom něco přečíst. To bych potom nedělal takový ***. No nic,chybama se člověk učí. Na druhou stranu,ta myčka s tou wapkou tomu autíčku zase až tak neuškodila. Hlavně prosím Vás !! Při nastupování do auta si neočisťujte boty klepání o práh!! S největší pravděpodobností dopadnete JAKO JÁ. Pro ukázku přikládám foto. Obrázek Obrázek


To samé mi udělal otec, já jsem se zhrozil, protože vím, jak na tom lak ceedu je. Naštěstí se tam nic neobjevilo. Ovšem objevilo se mi něco podobného na jiném místě, u kterého si nejsem vědom, že bych si boty oklepával, ale možné to je. Udělala se mi malá trhlinka v laku u prahu, v místě u ochranné plastové lišty. Kolem dokola se udělal puchýřek a v místě dosedu gumového těsnění dveří to začalo rezivět. Celá guma rezavá a práh taky. Je to lakováno opravdu velice nepečlivě. Mimochodem, rez na pátých dveří se mi už také objevila.
Happy Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  
Registrován: 06.07.2008
Bydliště: Zlínský kraj  Czech Republic (cz)

Příspěvekod MartinP » 20.05.2009 18:11

To mně někdo na parkovišti promáčknul zadní blatník, lak kupodivu vydržel, zato ten plech :| , budu ho muset nechat vytáhnout, snad to půjde
MartinP Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  
Registrován: 18.12.2007
Bydliště: Příbram  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
193000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod pershin » 21.05.2009 00:50

Koukám, že další místo zralé na nalepení folie :idea: . Nebude to dlouho trvat a začnu svému autu říkat fóliak. :D
Uživatelský avatar
pershin Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 1
Registrován: 06.02.2009
Bydliště: Rudná  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
3000 km @ 7.4 l/100km

Příspěvekod Rcredbull » 03.06.2009 21:23

No ja som v nedeľu PULÍROVAL autíčko a zrazu :shock: predná kapota vysiera ako by som jazil BA-KE kazdý boží deň no horor samá dierka od šutru :help:
Mám obavu , že som vyhodil zbytočné peňááze za metaliku(že vraj je to tvrdšie) :idea: Asi tie časy už boli :D alebo je to tým , že sa šetrýýýýýý ?????
No proste KUA :sad:
Uživatelský avatar
Rcredbull Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 117  Témata: 6
Registrován: 17.03.2008
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia cee'd (2007)
118500 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod Mirek28 » 03.06.2009 22:25

Ne,je to tím,že je to ekologická vodou ředitelná barva,která je holt měkká. S tím se musíme smířit :mad:
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Příspěvekod Mirek28 » 03.06.2009 22:30

MartinP píše:To mně někdo na parkovišti promáčknul zadní blatník, lak kupodivu vydržel, zato ten plech :| , budu ho muset nechat vytáhnout, snad to půjde


Nevím jak vypadá ta tvoje promáčklina,ale koukám že jsi z Příbrami a to máš blízko jednoho moc šikovného člověka,co používá metodu smart fix - vytahování za studena bez poškození laku. Mě takhle opravil lem zadního blatníku na dva dny starém voze (taky nějaký idiot na parkovišti,ještě jsem ani neměl spz a už tohle) v místě kde je dvojitý plech. Fakt machr,skoro to není vidět a platil jsem 500,- v Kia mi řekli,že to opraví za cca 18.000,- !!!!!

Zkus ho,je kousíček od Mníšku http://www.afterstorm.cz/kontakt

a ještě to dělá jeho bratranec v Příbrami tam je adresa http://www.renovecars.cz/

Přeji dobré pořízení !!!!!!!!!!!!!!!
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Příspěvekod MartinP » 04.06.2009 08:59

ahoj, díky moc za tip, od PB to není daleko, tak toho možná využiju, ještě jsem domluvenej u prodejce, tak jsem zvědavej, jakou mi řeknou cenu. :kia:
MartinP Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 182  
Registrován: 18.12.2007
Bydliště: Příbram  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
193000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod jano » 04.06.2009 09:15

Axel píše:kup si od prodejce barvu a tím to zamázni a je to, máš to na prahu tam si toho nikdo nevšimne...jinak boty oklepávám o sebe a nebo kopnu do pneu (tak snad si nezlomim nápravu :D )


Na to kopanie do pneu by som si daval pozor. Raz som netrafil a zlomil som puklicu. Sused prave isiel okolo a nechapavo na mna cumel ze co si nicim puklicu na svojom vlastnom aute :-) V zime ked mrzne su tie plasty fakt krehke.
Obrázek
Uživatelský avatar
jano Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 18  
Registrován: 07.07.2008
Bydliště: Stará Ľubovňa  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2008)
110000 km @ 8 l/100km

Příspěvekod Mirek28 » 04.06.2009 15:13

MartinP píše:ahoj, díky moc za tip, od PB to není daleko, tak toho možná využiju, ještě jsem domluvenej u prodejce, tak jsem zvědavej, jakou mi řeknou cenu. :kia:


No spíš jde o to, že prodejce bude brousit, klepat, kitovat a posléze lakovat. Pokud nemáš poškozený lak, tak bych se určitě obrátil na někoho kdo to dělá tou metodou co jsem ti psal.

Tady můžeš kouknout na video jak se to dělá
http://www.scspraha.cz/cz/video/video2.htm

a tady je to taky

http://www.scspraha.cz/cz/video/video.htm

Přeji mnoho úspěchů - vím jak to se..
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Příspěvekod Mexican » 04.06.2009 16:14

mladez, prosim vas co vy vystrajate s tym lakom? taketo veci som fakt nevidel u ziadnych aut.. to pouziva Kia nejake akvarelove farby?
2021 Kia STonic 1.0T-GDi TOP a 2023 Hyundai Tucson HEV Style/Premium
http://pancuha.wordpress.com
Uživatelský avatar
Mexican Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 398  Témata: 9
Registrován: 26.11.2008
Bydliště: Strelice (CZ) & Vrutky (SK)  Slovakia (sk)
Sponzor (3)

Kia Stonic (2021)
0 km @ 0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé