Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 00:23

Auta s.r.o.

Adresa:
Žižkova 660, 261 02 Příbram II.

Kontakt prodej:
tel.: 318 629 294, 603 523 523
fax: 318 638 088
e-mail: auta.prodej@auta.pb.cz

Kontakt servis:
tel.: 318 629 294
fax: 318 638 088
e-mail: servis@auta.pb.cz

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=418
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 25.10.2018 10:45

Koukám, že tu ještě nikdo nic nenapsal, tak to musím napravit. Tenhle :kia: prodejce i servis je super :thu: :thu: :thu: :thu: Už přístup prodejce, když jsem v r. 2014 auto vybíral byl oproti všem ostatním konkurentům s velkým odstupem nejlepší. Na nic si nehrají, normální lidský přístup, velmi seriózní bez nějakých pokusů pět jen chválu na svůj produkt, snaha ve všem vyhovět atd. atd. Navíc mne tam čekalo velké překvapení, když jsem tam vstoupil úplně poprvé v životě, hned mi sami od sebe nabídli se s autem projet a to sám bez doprovodu. Navíc žádné papírování, žádná kontrola dokladů, podepisování nějakých záruk atd. Jen mi dali klíček a jeďte. Kam? To je na Vás. Byl jsem z toho trochu v šoku :shock: a dodnes mi vrtá hlavou, že kdybych se nevrátil, tak ani neví, kdo jim s autem odjel :lol: Ale to je jen perlička pro ilustraci.

Nakokec byl přístup prodejce a celého :kia: týmu této firmy jedním z důvodů, proč jsem nakonec koupil cee'da a ne nějaké konkurenční auto. Finální trojice byla vyrovnaná, co se auta samotného týká, takže rozhodovaly i takovéto věci. Servis je také důležitý a jsem dnes velmi rád, že jsem se rozhodl takto, protože mé očekávání vůbec nezklamali a na jejich přístupu i službách se s prodejem auta nic nezměnilo a jejich ochota prodejem rozhodně neskončila :)

Auto tam servisuji pravidelně a jsem naprosto bezvýhradně spokojen. Kdykoli poradí, vždy udělají, co je třeba, často mnohem více, než by museli. Když člověk potřebuje, zapůjčí i náhradní vozidlo, nebo odvezou atd. Jednou mi např. po servisu odvezli sami auto domů, když jsem odjel do Indie :D Přístup super, dosti neformální - většinou vše na dobré slovo, které ale platí jak u nich tak u mne. Člověk se tam opravdu cítí jako člen jejich :kia: family :lol:

Samozřejmě nikdo není úplně bez chyby a občas se i zde nějaké pochybení nebo drobný nedostatek najde, ale to na výše uvedeném nic nemění.

Co by možná někomu z místního osazenstava vadilo (protože tu na fóru byly takové požadavky), tak co vím, není zde standardně možné být po celou dobu na dílně u servisu auta. Na dílně jsem sice několikrát byl, takže podívat se na (pod) auto, na rozbranou věc apod. je na přání možné, ale stát tam celou dobu nejspíše ne. Na druhou stranu vím, že rozhodně tu není důvodem snaha něco maskovat nebo nedělat opravy či servis pořádně, takže se není čeho bát. Alespoň u mne bylo vždy vše v pořádku a provedli co bylo domluveno.

Servis i prodejce tedy mohu za sebe 100% doporučit a osobně bych k nim s autem jezdil a nebo si tam jel koupit nové auto, i kdybych se někam odstěhoval a musel jet z větší dálky. :thu: Jsem zde naprosto spokojen. Tím ale samozřejmě netvrdím, že musí být spokojen úplně každý, lidé jsou různí ;) Že to ale nebude jen náhoda, svědčí i nedávné ocenení tohoto :kia: prodejce od evropského zastoupení :kia nebo, jak jsem nově zjistil na českém :kia: webu, zařazení servisu mezi " :kia: Best Service 2018"
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod mv12 » 22.02.2019 17:51

Tak si tady dovolím udělat "reklamu" pánům z Auta s.r.o. Příbram - mému domovskému servisu (kterou si ale vlastně dělají sami svou prací),

protože nyní v lednu získali 1. místo a ocenění Kia Dealer Awards 2018:

NEJLEPŠÍ SERVIS za rok 2018

(a myslím, že právem :thu: :thu: :thu: )

2019-01-17-KIA_print-240yx-1024x742.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod snike » 22.02.2019 19:14

Offtopic :
Gratulace k prvnimu mistu :yes: ... ja se spokojim s druhym mistem :thu:
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Re: Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod jula1967 » 15.10.2020 17:54

Jsem se objednal,p.Čanda rozhovor sním byl super,žádná arogance,dovolil mi i přístup se podívat na servis mého auta.
A taky není problém si dovést vlastní olej,supr.
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 123  Témata: 15
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Auta s.r.o. (Příbram) - prodej, servis

Příspěvekod Libor71 » 15.04.2023 13:18

JJ, jsou super. Díky jejich přístupu jsem šel do Spotrage a ne Tucson. Vše je na pohodu,nic není problém a dodržení co řeknou je pro ně normální věc. Při koupi auta mi ukázali auto na prodejně a ptali se zda nevadí že pojedu jiným se stejnou specifikací ale jinou barvou. Dostal sem klíčky a na můj dotaz kam mohu jet jak dlouho odpovědeli kam chci a v kolik končí. Projeli jsme se s manželkou autem skoro hodku vše vyzkoušeli ( co jsme neznali ochotně vysvětlili po návratu na prodejnu). Hned jsem si auto rezervoval. Po měsíci mě trefili zezadu( manželku ) když dávala přednost na přechodu chodci. Kolem jel člověk co u nich řeší nehody domů, otočil se pomohl vše vyřešit s policii a auto jsme hned zavezli do servisu, Tam se nám v pátek v 18,00 omlouvali že nemají nic náhradního že vše už bud pujčili na havarijku nebo budoucím kupcům na víkend na zkoužku.V po ráno jsem hned měl náhradní vozidlo ( mohl si vybrat ze 2 ) a po opravě když sem jim ho vracel ( musel sem pouze dotankovat do plné ) nic nekontrolovali prostě vy důvěřujete jim a oni vám. Tak to u nich prostě chodí dané slovo ze pro ně jak podepsaná smlouva. Za normální berou že jim lidé volají a ptají se na věci kterým nerozumí. Doporučuji hlavně kvůli přístupu a férovosti jednání.
KIA SPORTAGE 1,6 GDI GPF TOP 2021
Libor71 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 37  Témata: 2
Registrován: 15.03.2015
Bydliště: Příbram  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2021)
12 km @ 0 l/100km


Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé