Srazy veteránů - nový web

Odkazy na zajímavé stránky.
Links to interesting sites.

Srazy veteránů - nový web

Postby HarvyM » 02.06.2016 12:52

Ahoj,

pokud někdo z naší :kia: skupiny má rád veterány, nebo dokonce nějakého vlastní určitě se mu bude hodit nový web https://srazyveteranu.cz . Je to můj vlastní projekt. Jedná se o souhrnnou databázi motoristických akcí - veteránských srazů, klubových srazů, burzy, traktoriády, vojenské srazy, závody, ... Výhodou oproti ostatním databázím by měla být větší přehlednost díky zobrazení a filtrování nad mapou, jakož i přizpůsobení pro jakékoliv mobilní zařízení. Cílem je komplexní databáze a provázanost akcí s pořadatelským klubem.

Doufám, že se Vám bude web líbit a že pomůže při plánování. Stránky běží od 1.3.2016 a postupně je vylepšuji a rozšiřuji jejich funkčnost, proto uvítám jakékoliv tipy a podněty - na stránkách je případně kontaktní formulář - https://srazyveteranu.cz/kontakt .

Za případné další šíření odkazu děkuji!
Image Image Nová Kia Cee'd SW, 1,6 GDI, Exclusive
HarvyM Male
KIA Family
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

12. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW II (2013)
188000 km @ 6.1 l/100km

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: Srazy veteránů - nový web

Postby Čambrla » 07.06.2016 16:57

Jo, super web. Udělat jej a hlavně udržovat v aktuálním stavu včetně doplňování nových akcí - klobouk dolů. Image

K veteránům mám od poslední návštěvy v servisu v Dolnisu docela blízko. Představte si, že mi řekli, že už mám staré auto a přidělili mi novou značku. :x
The board requires you to be registered and logged in before you can view the hidden message
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
cambrla@centrum.cz
Čambrla Male
KIA Family
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
30000 km @ 7.8 l/100km

Postby HarvyM » 08.06.2016 06:49

Díky moc za pochvalu :thu: . Tento web mě napadlo vytvořit 29.8.2015. Pomalu jsem na něm začal dělat a zmínil se u kolegy z práce (také nadšenec do veteránů), který mi hnedka začal pomáhat. Pořád se něco ladilo (kód, design, plnila se databáze srazů a klubů) až z toho bylo půl roku. 1.3.2016 se web https://srazyveteranu.cz/ spustil do ostrého provozu a dá se říct, že každý den se vylepšuje. Vývoj, plnění dat a údržba nám zabrali spoustu času (raději to ani nepočítám [budou to stovky hodin práce]). Radost pro nás je každý komentář a zpráva, kterou od uživatelů dostaneme.

Máš krásného "veterána". K tomu aby to byl veterán ofiko mu ještě hodně let schází :tongue:
Image Image Nová Kia Cee'd SW, 1,6 GDI, Exclusive
HarvyM Male
KIA Family
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

12. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW II (2013)
188000 km @ 6.1 l/100km

Postby Kubis » 04.09.2016 16:02

Super web, díky. Vše pěkně na jednom místě. :thu:
Kubis None specified
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia cee'd SW (2007)
100000 km @ 6.7 l/100km

Return to Odkazy / Links