AUTO-NOVO-TEAM s.r.o. (Řevnice) - prodej, servis

AUTO-NOVO-TEAM s.r.o. (Řevnice) - prodej, servis

Příspěvekod Beda » 26.07.2009 01:01

AUTO-NOVO-TEAM s.r.o.

Adresa:
Pražská 670, 252 30 Řevnice

Kontakt prodej:
tel.: 257 721 199
fax: 257 721 199
e-mail: autonovoteam.prodej@autonovo.cz

Kontakt servis:
tel.: 257 721 166
fax: 257 721 166
e-mail: autonovoteam.servis@autonovo.cz

Odkaz na stare forum:
http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=420
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8272  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zkušenost s AUTO-NOVO-TEAM Řevnice

Příspěvekod LukasK » 13.09.2011 21:23

Rád bych se podělil o NEGATIVNÍ zkušenost se společností Auto-Novo-Team, s.r.o. Řevnice.

Budu velmi konkrétní. Dne 25.8.2011 jsem se telefonicky objednal na pískování skel SBZ OCIS. Dohodnutým termínem bylo pondělí 29.8.20011 hned z rána v 7:00 hod. Dle ubezpečení je pískování otázkou hodiny vč. všech formalit.

V pondělí jsem auto přistavil včas dle dohody na sedmou hodinu, avšak panem Miškou mi bylo sděleno, že technik provádějící pískování příjde nejdříve v půl osmé. Po osmé hodině ranní pan Dvořák, zřejmě kompetentní technik, zjistil, že se nemůže přihlásit do systému, aby provedl registraci pískování a že není jediná osoba v okolí, která by přístup zajistila. Podotýkám, že má návštěva a servisní úkon byl předem domluven a ohlášen.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsem zaměstnaný člověk a na zmiňovaný úkon jsem si nebral dovolenou, musel jsem se s pracovníky servisu rozloučit s tím, že jakmile se panu Dvořákovi povede vyplnit registrační údaje, zašle mi mailem formulář, který vytisknu a podepsaný doručím zpět do servisu. Toto bylo dodrženo.

Svůj závazek jsem splnil a ve středu odpoledne kolem 16 hodiny manželka doručila podepsané osvědčení. Dohoda zněla tak, že mnou podepsané formuláře Auto-Novo-Team potvrdí a jedno vyhotovení si odveze. Tomu se tak nestalo, neboť dle sdělení formulář nemůže podepsat a orazítkovat kdokoli jiný než pan Dvořák, který nebyl přítomen. Nakonec se nabídl pan Švec (obchodní ředitel), že nám následující den formulář doručí - osobně přiveze.

Pan Švec volal ve čtvrtek po šesté hodině večer s tím, že formulář nedoručí, neboť "jede na opačnou stranu".

Od čtvrtka dodnes, tj. 13.92011, se nikdo ze spol Auto-Novo-Team nikterak neangažoval svůj závazek splnit, vč. pana Nováka -výkonného ředitele. Mnou navrhovaná varianta a prosbua aby byl potvrzený formulář zaslán alespoň poštou, nikomu z uvedené společnosti nevyhovovala.

Ačkoliv se jednalo o relativně snadný a drobný servisní úkon tak i tento nedokázal servis Auto-Novo-Team Řevnice zvládnout bez problému.

Vážení vlastníci vozů KIA, JEEP, CHRYSLER, DODGE doufejte, že výše uvedená neschopnost byla díky jiné značce vlastněného vozu, když pro výše uvedenou společnost nejsem a nebudu VIP klientem případně klientem vůbec.

I přesto jsem toho názoru, že právě nepřesnosti, které jsem popsal a profesionální přístup osob jednajících za značku AUTO-NOVO-TEAM není zcela v pořádku a dobré renomé nedělá. Pokud ovšem filosofie firmy není právě opačná ostatním... v tom případě je nutno zaměstnance vyzdvihnout!

http://www.autonovo.cz/kontakty/#nabidka
LukasK Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 13.09.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Zkušenost s AUTO-NOVO-TEAM Řevnice

Příspěvekod LukasK » 14.09.2011 14:44

S radostí si jejich vyjádření přečtu, protože mně se ho nedostalo. Nicméně pokud by měl kdokoli pochybnosti tak mailovou komunikaci a výzvy z mé strany všem jmenovaným mám k dispozici.

Dále doplním, že dnes volal pan Dvořák, po té co jsem odeslal opět žádost o jasné sdělení všem zúčastněným tj. p. Dvořákovi, p. Ševcovi a p. Novotnému. Údajně vše dnes (14.9.2011) posílá doporučeně, protože, když "někdy" osvědčení posílal obyčejně tak se muselo ztratit... :o Prostě pech... :lol:
LukasK Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 13.09.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Zkušenost s AUTO-NOVO-TEAM Řevnice

Příspěvekod LukasK » 16.09.2011 11:12

Pro informaci. Dnes jsem ve schránce vyzvedl originál osvědčení od pana Ševce, vč. všech podpisů, a současně dorazila poštou zaslaná kopie, nová verze mnou nepodepsaná, od pana Dvořáka :) Tím je kauza pro mne uzavřena, avšak zkušenost zůstává... :no:

edit snike: ... přesunuto do příslušného tématu v sekci Prodejci
LukasK Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 13.09.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)


Zpět na CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé