Jsem tu fakt sám...

Re: Jsem tu fakt sám...

Příspěvekod Návštěvník » 24.12.2007 12:28

thunder píše:
magentis píše:
Kryshna píše:Ach jo... jsem tu fakt sám... sice se tu v registracích objevil bratr ze Slovenska, ale neprispiva :neutral:


já zas budu sám s magneťákem, tak si to tolik neber :)


ono sa urcite niekto najde...a presne ako snike napisal tak mas nas :santa:


no jasně, jsem rád, že je i u kii taková komunita.. a že budu sám si zas tolik neberu, jen by se hodily nějaký výměny zkušeností, ale tak co, snad bude servis fungovat jak má a nebudu muset řešit nějaký nadstandardní věci, se kterými si nevědí rady
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jsem tu fakt sám...

Příspěvekod thunder » 24.12.2007 13:26

magentis píše:
thunder píše:
magentis píše:
Kryshna píše:Ach jo... jsem tu fakt sám... sice se tu v registracích objevil bratr ze Slovenska, ale neprispiva :neutral:


já zas budu sám s magneťákem, tak si to tolik neber :)


ono sa urcite niekto najde...a presne ako snike napisal tak mas nas :santa:


no jasně, jsem rád, že je i u kii taková komunita.. a že budu sám si zas tolik neberu, jen by se hodily nějaký výměny zkušeností, ale tak co, snad bude servis fungovat jak má a nebudu muset řešit nějaký nadstandardní věci, se kterými si nevědí rady


urcite nejaky magentisak pribudne ;-)
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 24.12.2007 15:29

Počkej po novém roce on se někdo najde a když ne ,jsme tu mi.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vladislav » 24.12.2007 18:10

Sám tu nikdy nebudeš neboj... :kia: :kia:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Kryshna » 01.01.2008 12:38

Po Praze jsem uz potkal dva kolegy :D jeden s cernou metlou a pocuchanym blatnikem a druhy stoji ve stodulkach pred jednim panelakem ve stribrne... ale hosi asi neznaji Kia forum... :(
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod max » 01.01.2008 13:24

To je tak: Nemůže po všech chtít, že nás pudou znát. Můžeme jen doufat, že časem nás bude víc a pak mámě více toho KIA štěstí, že se více budeme znát respektive zdravit.
MAX
Uživatelský avatar
max Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  
Registrován: 19.10.2007
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod vladislav » 01.01.2008 13:27

MAX píše:To je tak: Nemůže po všech chtít, že nás pudou znát. Můžeme jen doufat, že časem nás bude víc a pak mámě více toho KIA štěstí, že se více budeme znát respektive zdravit.


To máš pravdu rozdal jsem nejmín 30 vizitek klubu..a až teprve včera se ke mě přihlásil krajan od nás z města tady na clubu... :shock: :shock: ale neva budu trpělivě rozdávat dále... :wink: :wink:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Dobesch » 11.01.2008 10:01

Tak jsem forum objevil až teď a hnedle se přihlásil --- NEBOJ UŽ TU SÁM NEJSI :)
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Kryshna » 11.01.2008 11:49

Dobesch píše:Tak jsem forum objevil až teď a hnedle se přihlásil --- NEBOJ UŽ TU SÁM NEJSI :)


Cest praci, no konecne taky nekdo s timhle kocarem :D doufam ze si ted budeme moci sdelovat zkusenosti, ac mas naftovy motor... kez bych ho tam mel taky :D za kolik to jezdi?
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod Beda » 11.01.2008 11:51

Prosim spotrebu uvadet v tomto tematu http://old.kia-club.org/viewtopic.php?t=54 at mame porovnani mezi vsemi modely ;)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Příspěvekod Dobesch » 11.01.2008 13:31

Tak se spotrebou uz sem se sveril ve spravnem "vlaknu" jinak +-6L nafty --ale teda "bez ohledu na to jak jedu" --proste podle dlouhodobeho sledovani (mesto, Klima, dalnice nad 130, predjizdeni)......... a nijak si na ni nestezuju.

Jinak zatim jedina zavada ale za tu nemuze primo KIA (jen neprimo :lol: ) proste prohryzany podtlakovy hadice - jsou tam dve a udajne jsou z nejakyho materialu co Kunam, krysam, kockam a podobyn ctveronohy haveti MOCCC chutna. Pry sem byl 1. vubec prvni u koho se zavada projevila (uz nekdy na podzim 2006 a to se este nevedelo ze se neco takoveho bude stavat (kdyz sem "trosku protahnul auto do kopce" tak se rozsvitila kontrolka CHECK - vyslsl jsem tedy pritelkyni s prckem do servisu a tam ji ochotne hned vzali do na diagnostiku a jediny co jim to prej vyplivlo byla chyba komunikace s klickem, tak kontrolku jen zhasli) ..... podruhy se to stalo na jare 2007 kontrolka se rozsvitila a hloupe sem jel do servisu sam ..a objednali me za 3 tydny ... no jak se dlao cekat mezitim kontrolka SAMA :hurray: zhasla....nastesti se zase rozsvitila a vydrzela svitit az do nastupu do servisu ..kdyzu sem jim to popsal rekli rovnou ze je to ta podtlakova hadice a ze to bude do vecera hotovy a ta radsi zavolam --tak sem volal a oni si sypali popel na hlavu ze jako hadice vymenena ale ze to neco hlasilo furt tak zjistili ze mam ..opet jako 1. v servisu NAHLODANOU i tu druhou hadici co je z tohohle materialu..takze auto bylo az druhej den dopoledne - cela oprava stala asi 760 Kc coz mi neprislo tak hrozny (narozdil od cen garancek). Jinak nejlepsi na tom bylo ze se kontrolka vzdy rozsvicela na jednom konkretnim miste takze uz byly chvile kdy sem mel tendence jit se tam kouknout zda za stromem neciha KIA KILLER s nejakou elektronickou zbrani :shifty:
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 08.02.2008 00:09

Ja nez jsem stihl zaregistrovat tohle forum, tak mi moje Cerato 1.6 ukradli. Take jsem koupil Cerato v nevhodnou dobu. Po 14 dnech od zakoupeni vozu jsem zjistil, ze ho zlevnili mozna o 30tis. :-(
Jinak jsem byl s autem velmi spokojeny. Mel jsem najeto pres 20tis. a za tu dobu se nevyskytl zadny problem. Jen snad se zaviranim kufru, ale to si vyresilo dotazenim SPZ:-). Jedine bych tomuto vozu vytkl jeho spotrebu, ktera papirovych hodnot rozhodne nedosahuje. Jezdil jsem v prumeru za 8,5l (70% mesto (bez zacp)).

Jinak doufam, ze se v brzke dobe rozsirim komnitu vlastniku KIA Ceed:-)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Kryshna » 08.02.2008 15:01

Ta spotreba me taky s**e... ale da se jezdit i za 7,2... jenze to chce drzet opravdu na 90kmh...
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Příspěvekod Dobesch » 26.02.2008 13:23

K ty kradezi CERATA mam jednu takovou historku:

Dlouho jsem byl jedninym Ceratistou siroko daleko --- ostatne pri mnozstvi prodanych Cerat se neni cemu divit :-) Auto mam na sidlisti ve spolecnych garazich s hlidacem ....... Jednou takhle po ranu jdu ke garazi a najednou z nich vyjiždí MOJE Cerato .. barva ICE Blue ...no sleduju to asi z 10metru a nebyl sem schopen slova natoz pohybu ...sleduju jak do auto zastavuje pred garazemi, do nej naseda dalsi SPOLUPACHATEL a odjizdi. No Krve by se ve me nedorezal. I vzpomnel sem na svou atletickou minulost a vystartoval do garazi. A tam stalo moje Cerato Kiato hezky na svem miste. Tu ranu museli sleset asi vsichni a seismologove urcite vyhlasovali stav pohotovosti. Koho by napadlo ze se v jednech garazich na nevelkem prazskem sidlisti sejdou Dve uplne stejan CErata :-)
Uživatelský avatar
Dobesch Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 4
Registrován: 11.01.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2005)
41000 km @ 5.5 l/100km

Příspěvekod Jakub » 26.02.2008 13:27

@Dobesch

To je ten rozdíl oproti Škodovce. Majitel se za podobným autem ani neohlédne - jezdí jich v té jeho barvě mraky. Pak ovšem tu svoji na svém místě na rozdíl od tebe nenajde. :D
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Cerato

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé