Klubové karty Kia-Club.org

Diskuze o klubových věcech (klubové karty, samolepky, sponzorství, ...).
Discussion about club things (club cards, labels, sponzoring, ...).

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod mbiron » 31.10.2009 21:41

K tomu neni co dodat, je to presne to co jsem mel na mysli, teda pane kolego, klobouk dolu. Se proste pozna profesional ;) :thu:
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Jenda1 » 31.10.2009 23:04

Přidávám se k pepovi k tomu opravdu není co dodat. :thu: Leo ty opravdu nejsi jen nástěnkář :D
Uživatelský avatar
Jenda1 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 9
Registrován: 19.01.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1)
12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Rio III (2016)
0 km @ 0 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Rytíř » 01.11.2009 00:16

@Čambrla plně souhlasím, co jsi napsal. Je velice smutné číst některé názory a…. Jak jsem na autě hrdě vozil označení “ členové CLUBU KIA jsou rytíři silnic „a „jsem členem klubu KIA“ tak jí zase zítra sundám. Protože nemohu jezdit na srazy, tak nejsem členem klubu a nemám právo to o sobě prohlašovat. Jsem pouze uživatel a….... Jak jsem po cestách koukal, zda nepotkám někoho který má na voze označení a chtěl jsem se k němu hrdě hlásit a zdravil jsem každou KIU, co kdyby byl náhodou členem (promiňte uživatelem)……tak to již dělat nebudu. Není to uražená ješitnost ale smutek v duši. :? :kia:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod titanus » 01.11.2009 08:29

ak niekto pochopil moj prispevok ze ten kto nechodi na zrazy nie je clenom kia clubu tak sa chcem ospravedlnit, myslel som ze sa bavim cisto o kuse plasu zvaneho klubova karta a riesile sme to, preco sa karta odovzdava iba na zrazoch...v poslednej dobe tu vznikol jeden velky hokej medzi clubom a forumom...od doby co ideme volit oficialnych zastupcov kia clubu som svojou nerozvaznostu zacal trochu oddelovat kia club a portal - moja chyba a preto sa schem hlavne Rytirovi ospravedlnit ak to bral osobne a poziadat ho aby nic dole nedaval a nenechal sa vyviest z mieri jednym zle napisanym prispevkom (dobre mozno dvoma - troma ;) ) tak co Rytir stale clenom :kia: Clubu :?:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Nalim2 » 01.11.2009 10:57

Čambrla píše:Tak nelze, než dát za pravdu všem argumentacím, které tady zazněly. Ať už to jsou názory pro předávání karet na srazech nebo i těch druhých. Titanus má pravdu v tom, že je třeba odlišit forum od klubu. Já se však domnívám, je to jsou pouze dvě stránky jedné mince. Forum bez klubu je jen diskusním místem, klub bez diskusního fora v tomto formátu nemá šanci na přežití. Takže já osobně bych nerozlišoval v tomto momentu, jestli je někdo aktivní na foru, ale nejezdí na srazy nebo tím, že jiný jezdí na srazy, ale za celý rok napíše dva příspěvky. Rozumím i důvodům, které tady zazněly pro předávání jen na srazech. Ale ono to fakt není jen o slevě. Vzpomínám si sám na sebe, a věřím, že takových lidiček je většina, že klubovou kartu jsem vnímal spíš jako „členský průkaz“. A nedivím se těm, kteří tady nejsou zase až tak dlouho, ale v nějaké míře se angažují na foru, že začali klub či forum vnímat jako své a cítí tedy potřebu tuto kartu mít. Mezi aktivitu na foru a aktivitu v klubu tady dávám takové malé rovnítko. Někdo skutečně nemá možnost jezdit po srazech, ale významně se třeba angažuje na foru (např, Rytíř napsal za tu dobu, co tu je, celkem dost příspěvků). A z druhé strany (trošku ad absurdum): Zítra je sraz, dnes se přihlásím a zítra na srazu dostanu kartu. To srovnání mi připadá nefér. Možná by stálo za to trošku upravit pravidla pro přidělování karet. Třeba stanovit min. délku v klubu na tři měsíce ( či jinou dobu) a k tomu účast na srazu, případně na minisrazu nebo místo toho určitý počet příspěvků (třeba 50?). A karty by po splnění podmínek mohli předávat i moderátoři. Řada lidí má určitě do Prahy blíž a tady působí snike. Na Slovensku by to mohl dávat titanus a jistě by se někdo našel pro distribuci i na Moravě. A požadované údaje do databáze by se prostě předali Bedovi po předání karty. Skutečně jsem přesvědčený o tom, že drtivá většina lidí kartu vnímá jako doklad o sounáležitosti ke klubu, k foru. A ten klub i forum tvoří ve velké míře (aspoň si to myslím) právě tito lidé. Tolik můj názor.


Také mně se tento "diplomatický Kiácký postoj" líbí a nelze nesouhlasit. Připadal jsem si trochu včera i já jako "smutný Rytíř", který se hrdě hlásí ke všemu co je Kia jak může, ale dělá to vlastně " tak trochu načerno"..... :? :kia:
Kia Cee'd II (2015)
Uživatelský avatar
Nalim2 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1380  Témata: 41
Registrován: 09.09.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1)
14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd II (2015)
32569 km @ 0 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Rytíř » 01.11.2009 23:39

V skrytu duše jsem věřil, že zde jsou rozumní a slušní lidé (kolegové). @titanus: Děkuji za pochopení a vše je OK. @Čambrla: přimlouvám se za tvoje řešení. Je velice rozumné a solidní. @Beda: Prosím, bez emocí – je možné o návrhu (příspěvek Čambrla) uvažovat. Není to o slevách, jak psal Vladislav ale o příslušnosti a hrdosti ke klubu KIA. :drink: :kia: :CZ: :SK:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod g.man » 02.11.2009 20:42

Čambrla to napsal perfektně. A Rytíř taky. Možná to tak vnímám proto, že jsem taky "postižený". Když jsem kdysi ze skútrfora dostal klubové tričko, měl jsem z něho radost a osobně jsem předtím viděl jen dva členy. Teprve časem jsem se v něm dostavil na sraz, poznal ostatní a bylo to fajn (měli jsme každý na triku svůj nick, takže jsme se bezpečně poznávali a nemuseli se představovat a pamatovat si to - možná k zamyšlení i pro toto fórum? ). Hezký den :)
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
Uživatelský avatar
g.man Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  Témata: 5
Registrován: 22.04.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Stonic (2018)
1200 km @ 5.7 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Weroniica » 02.11.2009 20:44

g.man píše:měli jsme každý na triku svůj nick, takže jsme se bezpečně poznávali a nemuseli se představovat a pamatovat si to - možná k zamyšlení i pro toto fórum?

Některý z nás představovat nepotřebují všichni mě bezpečně poznají :lol:

Béďa pořád nic? :cry:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Stefi » 03.11.2009 11:44

Jo je to o tom, kde i žijeme a jak jsme vytíženi, já asi těžko najdu místo o víkendech, a mrzelo mne třeba, že jsem z důvodů nemoci musel odříct sraz spojený s návštěvou fabriky :kia: , ale třeba mne rovněž mrzelo, když nám v roce 2008 na konci listopadu, nebo začátku prosince náš adm. nadhodil že fotek z minizrazu v Brně je málo tak to tam nebude ani dávat do galerie, myslel jsem si svoje :cry: , setkalo se nás sice jen pár Kužel, Black, Sabina, G-m a já,,pár krát jsem se snažil rozhýbat kluky ,kreří žijí na trase na SK, ale ja jezdím většinou jen v pracovní dny to je můj víkend, vážím si aktivit Vladislava , Mbirona, a řady dalších, třeba Snika, ale asi máte tam v poblíž centra lepší podmínky, z vidinou klubové karty jsem se už rozešel, :? pokud se nezmění způsob předávání, třeba poštou..... :?: :?:
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Rytíř » 03.11.2009 13:24

Pánové, je pravda že Beda nemůže rozesílat katry poštou. Je to hodně náročné na čas atd. Ale co psal Čambrla je velice rozumné. Přikláním se k jeho názoru. I Beda má svojí pravdu že klidně pošle karty někomu (pořádajícímu) na minisraz. Je to o diskuzi a pochopení. :drink:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Beda » 03.11.2009 14:26

Offtopic :
Stefi píše:..., ale třeba mne rovněž mrzelo, když nám v roce 2008 na konci listopadu, nebo začátku prosince náš adm. nadhodil že fotek z minizrazu v Brně je málo tak to tam nebude ani dávat do galerie, myslel jsem si svoje :cry: ...


Kde jsem to psal http://old.kia-club.org/viewtopic.php?p=41018#41018 :?: Je mozne, ze jsem cekal neustale az mi poslete fota, a protoze mi nic pres SZ neprislo a zacalo se resit misto 4.srazu, tak jsem na to zapomnel.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Klubové karty Kia-Club.org

Příspěvekod Beda » 18.11.2009 23:59

Toto tema jiz pozbylo sve platnosti a nahrazuje jej nove viewtopic.php?f=8&t=983
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Předchozí

Zpět na Klubová sekce / Club section

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot]