vetrak topeni

Trápí Vás něco na voze?

vetrak topeni

Příspěvekod Návštěvník » 20.09.2008 16:29

mam takovej dotaz,koupil jsem shumu a ne prepinaci od vetraku topeni sla jenom 4.rychlost...casem uz nefunguje ani ta,tak se chci zeptat co s tim,co mam sehnat za dil jestli nekdo nevi..moc casu nemam na to abych zajel do servisu,tak se nejprve ptam tady..diky za odpoved
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod luboss » 20.09.2008 16:37

podobny problem som mal s renaultom, postupne to prestalo fukat uplne a bolo potrebne vymenit motorcek. (cena noveho motorceka na renault 4000 SK)
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 22.09.2008 06:15

tak jsem jeste trosku zjistoval,a prej to spis bude odpor sani vzduchu,kterej ridi rychlost vetraku...takze bych byl radsi jelikoz i ta cena je prijatelnejsi
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 23.09.2008 20:17

Mám dve Shumy na jednej bol vadný odpor tam vetrák fungoval len na 4 rychlosť je umiestneny priamo vo vetráku č. dielu v kii bolo 0K2A161B11 vetrák je pri nohách spolujazdca odpor stojí cca 1000 SK na druhej nešla tretia rychlosť a tam bol na prepínači vyhriaty kontakt dal sa rozobrať a opraviť
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 24.09.2008 14:58

diky moc za odpoved
Návštěvník
 


km @ l/100km

...

Příspěvekod Návštěvník » 15.10.2008 20:22

tak jsem dneska daval auto do opravny a sdelili mi docela neprijemnou vec,ze to neni odpor ale vyhorel prepinac a na mem aute uz to neni na bazi odporu ale vyhorel i nejaky tistak,nebo procesor kterej to ridi,takze cena 3500,-+ prace
Návštěvník
 


km @ l/100km

Re: vetrak topeni

Příspěvekod amater71 » 20.10.2009 15:55

ja som mal podobný problém prestala ísť rýchlosť dva , ale našťastie to bol len odpor a odvtedy mám pokoj
momentálne mám nový problém , pri prezúvaní my strhli závit na šrobe , išiel som si ho kúpiť v domienke že to bude jednoduchá záležitosť , ale v v servise my oznámili že si mám objednať aj nové lozisko , lebo ináč sa to nedá spraviť , musia pri oprave stiahnuť stare dole a to sa väčšinou poškodí. zdá sa mi to trošku od veci ked chceš vymeniť šrob a potrebuješ pritom rozobrať kopec iných vecí, nemáte s tým niekto nejakú skúsenosť či to je tak , či si proste len servis nechce trochu prilepšiť v kase?
amater71 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 20.10.2009
Bydliště: Prievidza  Slovakia (sk)

Re: vetrak topeni

Příspěvekod kevins » 07.04.2010 13:46

Ahoj
Ja som mal ten isty problem a stacila vymena prepinaca a odporoveho clenu a vsetko facha v pohode. Ziaden elektronicky prvok tam nieje.
Ach tie servisy :-((
kevins Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 2
Registrován: 07.04.2010
Bydliště: Slovak  Czech Republic (cz)

Re: vetrak topeni

Příspěvekod shift » 04.09.2012 18:34

Nazdar chalani a nevedeli by ste mi povedat kde sa ten motorcek vetrania nachadza lebo aj ja som kupil shumu a nejde ziadna rychlost ale motorcek zopne, povedali mi ze mozno ho treba pretocit lebo auto dlhsie stalo a moze byt trochu zahrdzaveny
shift Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 2
Registrován: 27.08.2012
Bydliště: Kokotova5  Slovakia (sk)

Re: vetrak topeni

Příspěvekod shift » 26.12.2012 19:43

Neviete niekto ako sa rozobera ten panel kde su tie prepinace teploty, rychlosti (1-4), smer fukania?
shift Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 2
Registrován: 27.08.2012
Bydliště: Kokotova5  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé