Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Rádi uvítáme Váš názor v našich anketách.
Your opinion is welcomed.

Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Ano plně.
116
40%
Ano, ale má své mouchy, které toleruji.
163
56%
Spíše ne.
10
3%
Určitě ne, už nikdy více Kia.
4
1%
 
Celkem hlasů : 293

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod Beda » 09.09.2015 16:47

Pod autem muze byt leda louze vody z vyparniku klimatizace, urcite ne olejova louze. Auto olej muze zrat a to dost dle manualu, tak at ti v manualu ukazou, ze je normalni mit pod autem louzi z oleje.

U pasu bych sel po dratech a kontroloval, zda jsou dobre docvakle konektory ;)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod pražák » 19.10.2015 15:17

Jak jsem tu výše psal o závadách na obranu :kia: servisu vše opraveno na záruku :thu: . Ten olej pod autem byl z převodovky který protékal do spojky , proběhla výměna gufera ,převodové hřídele, lamela spojky. Snad bude na chvilku pokoj :D
Kia ceed 1.4 SW s LPG Exclusive hurá prodáno :D
Uživatelský avatar
pražák Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 126  
Registrován: 02.05.2013
Bydliště: Liberec  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod kori » 20.10.2015 12:31

Kiušu máme už rok a pol a spokojnosť! Až na menšiu chybičku , vibrácie šoférovho špatného zrkadla v interiéri :(
Kia cee´d sw 1,6 crdi ex 2009 biela
Uživatelský avatar
kori Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 314  Témata: 11
Registrován: 28.02.2014
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
178000 km @ 5.5 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod Beda » 20.10.2015 20:59

@kori
Na to je snad i TSB, ze se to resilo na reklamaci, pokavad si dobre pamatuju :idea:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod Jarik » 02.03.2016 11:09

Ja som s autom velmi spokojný, je to oproti predchádzajúcemu chevroletu aveo 1,4 16V iný level. Jediná výhrada je voči bočnému vedeniu na predných sedadlách, no to tiež časom poriešim.
KIA SPORTAGE 1,6 GDI r.v.2015
Jarik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 27.02.2016
Bydliště: Topolčany  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2015)
0 km @ 7.5 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod usakcek » 02.03.2016 17:01

Mám Ceed SW modelový rok 2016. Mám najeto skoro 4tis km a jsem s autem velmi spokojen. Jsou dvě věci, které mě trochu vadí. První je ta, že středový panel v noci svítí velmi intenzivně i když je stažen na minimum (mám navigaci) a druhá je ta, že ve velkém a sklopeném čelním okně se za slunného počasí docela hodně odráží palubní deska. Jinak pokud jde o komfort, jízdní vlastnosti atd., jsem nadmíru spokojen.
Obrázek KIA Ceed SW MY16 Exclusive
Uživatelský avatar
usakcek Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 58  Témata: 1
Registrován: 24.11.2015
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod nexter » 04.03.2016 10:12

Som spokojny a tolerujem mu tie musky co ma. Hodnotim po prevadzke 1 roku na najazdeni 30 000 km. Auto je spracovane poctivo, za ten rok sa nevyskytla zavada s sktorou by som musel ist do servisu alebo na reklamaciu. Raz sa mi stalo ked som chcel telefonovat tak sa mi bluetooth zasekol a nedalo sa to nejako odstranit. Musel som odobrat registrovane zariadenie a znovu nacitat vsetky kontakty z telefonu. Ale spravilo to 1x takze neriesim. Vymenujem zopar drobnosti ktore su prkotiny ale kedze sa povazujem za narocnejsieho uzivatela a najme vnimavejsieho tak si myslim ze je dobre ich spomenut.:

Opierka vo dverach - polstrovanie by mohlo byt posunute smerom k volantu lebo takto vacsinu casu mam laket presne na rozmedzi medzi plastom a vyplnou.
- Prepinaie smeroviek ide tuhsie. Stava sa mi ze ked chcem dat iba 3 blik tak musim prvotny odpor packy je tak velky ze vela krat zapnem uz smerovku trvale. Ale musim povedat ze cim dalej sa mi to stava menej. Mozno som si uz zvykol alebo packa chodi uz lahsie :) . K tym packa sa mi este nepaci doraz je zbytocne taky tvrdy a "hlucny".
- Digitalny displej ukazovaetla teploty ku ktoremu sa treba preklikat, velmi neprakticke ale o tom som vedel uz pri kupe auta.
- Meranie okamzitej spotreby, nie ze by som to nejako potreboval ale ten pasik, s takym velkym rozptylom odstupnovanim stupnice je teda absolutny nezmysel.
- Otvaranie/zatvaranie dveri, mam pocit ze ide dost tazko, na inych autach to maju zmaknute podstatne lepsie.
- Madlo dveri - ten kus plastu - staci jemne skrutenie a hned to v rukach povrzgava.
- Nastavenie riadenia okolo nulovej polohy, mam pocit ze musim stale dorovnavat smer auta aj ked idem rovno su to sice jemne korekcie ale v predchadzajucom aute som to nemal, ale je pravda ze som mal hydraulicky posilovac.
- Mierne tupe ovladanie, mensia citlivost, menej spatnej vazby v akomkolvek rezime ci uz sport/normal/comfort. Avsak musim podotknut ze je to lepsi priemer ako u inych znaciek!
- Brzdy sa mi zdaju mierne poddimenzovane.
- Startovanie, pri otoceni klucika musmi podrzat klucik o nieco dlhsie ako u inych aut, nie je to len take brnknutie.


Po precitani tychto "nespokojnosti" by si jeden mohol povedat ze som s autom nespokojny, ale to vobec nie je pravda a preto napisem aj veci v ktorych ho pochvalim. :D

- Odhlucnenie. Naozaj vyborne odhlucnenie interieru, na neutrale motor vobec nepocut. SKVELE.
- Hodnotny interier. Malo aut v tejto kategorii a za tuto cenu treba pripomenut ma takto kvalitne spracovany interier a kvalitne materialy.
- Spotreba. Dlhodoba po prepocte zo spritmonitoru 6,3... K tomu nemam co dodat, i ked palubak ukazuje zvacsa 0,5 l menej, betar jeden.
- Motor 1,4 cvvt je to velmi slusny motor s tymto objemom a vykonom.
- Sedacky. Trochu s obavou som kupoval auto lebo sa mi zdali tvrdsie ale su skvele. Jazdim dlhsie trasy a chrbat neboli.
- Hlavova opierka nastavitelna aj pozdlzne nie len vyskovo
- Dizajn. Auto ma stale velky smrnc a myslim ze len tak rychlo nezostarne. posobi sportovo elegantne ked je v tmavsej farbe. Nesplyva s ostatnymi autami, je jasne identifikovatelne.
- Pristrojova doska s budikmi - naozaj vydarena po dizajnovej, estetickej ergonomickej stranke. Jedine minus ma plast okolo radia.
- Automaticke rozsvietenie svetiel, funguje naozaj prikladne, ked idem do tunela rozsvietia sa svetla po vyjdeni sa prepnu ledky, nezaznamenal som nejake nezmyselne prepinanie svetiel.
- Vyhrievane volant, mam asi nejaky syndrom studenych ruk takze si to neskutocne uzivam :D
- Viacprvkova zadna naprava v tejto cenovej kategorii.... nemozne najst.
- Prechadzal som z inej znacky (Ford) a ihned som si zvykol kde co je takze pre mna ergonomicky rozmiestnenie ovladacov.
- Priestranny a vzdusny interier - neposobi stiesnene. Ci uz v predu ale aj vzadu, vsetci co si sadnu dozadu tvrdia ako je tu vela miesta.
- Vyborny pristup do motoroveho priestoru, na vymenu ziaroviek, dolievanie vody do ostrekovacov.

To by bolo asi aj hadam dost.
Obrázek
KIA cee'd, X. edition, Dark Gun, 1,4i 16V 100Hp CVVT, 02/2015 (priebezne 196 000km)
FORD FUSION Flair X, Black Panther, 1.4i 16V 80Hp Duratec, 05/2008 (150 000km)
Uživatelský avatar
nexter Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 115  Témata: 9
Registrován: 30.01.2015
Bydliště: Ružomberok  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
181000 km @ 0 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod denny » 30.03.2016 19:24

Ahojky,za muj zivot,urcite nejlepsi auto co jsem mel.Zacinal jsem s Praga Picolo potom Spartak,Skoda 105L i Trabant do prace ,Skoda 110 Fiat Tipo,Seat Ibisa ,Ford fusion a ted Kia a supr. Denny
denny Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 18.02.2014
Bydliště: Sloupnice  Czech Republic (cz)

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod Roman-Zilina » 05.07.2016 11:34

Mal som KIU, mam KIU a budem mat dalsiu :)
Sucasnost: :kia: Rio III 1.25 CVVT, 62,5 kW
Minulost: :kia: Sephia 1.5, 59 kW
Roman-Zilina Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 777  Témata: 9
Registrován: 05.07.2016
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
0 km @ 0 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod MP1 » 03.02.2017 21:09

Dnes som viezol klientovi po pravidelnom servise Ceed 1.4 benzín. Je to služobné auto. Je spokojný a chce znovu Ceed.
Neodolal som a spravil fotku.Obrázek
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2170  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod Beda » 03.02.2017 21:34

Ze by nejvyssi najezd, co jsem tu zatim videl :thu:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod mv12 » 03.02.2017 23:31

Pěkný nájezd :) Jak je starý?
Docela by bylo zajímavé se dozvědět, co na tom za celou dobu opravoval ;)
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod MP1 » 04.02.2017 10:06

Rok 2009. Históriu mám v PC od 2012. Raz rozvody. Kotúče, predné ložiská, spojka pri 380 tisíc km, tyčky stabilizátora niekoľko krát predné i zadné, čapy nápravy, sviečky, bežné veci.
ED 1.6 CVVT automat / JD SW 1.6 GDI automat / JD FL 1.4 CVVT / CD 1.4 T-GDi/ Proceed 1.4 T-GDi / XCeed 1.5 T-GDi Gold / Xceed 1.5 T-GDi GT-Line
MP1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2170  Témata: 18
Registrován: 04.10.2007
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2022)
20 km @ 0 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod mv12 » 08.02.2017 20:31

Tak jsem si taky zahlasoval, i když bych potřeboval něco mezi, že jsem plně spokojen a tím, že to má mouchy :lol: V podstatě jsem spokojen a těch pár much mi nevadí, buď jsem o nich věděl předem a auto s tím už koupil (řízení bez odezvy, hluk od kol apod.) nebo byly odstraněny na reklamaci (podivné ABS) ;) Ale blíž to má zatím asi k plně spokojen ;)
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

Re: Jste s vaším současným vozem Kia spokojeni?

Příspěvekod RobertV » 08.02.2017 22:01

mám auto cca 9 měsíců, najeto skoro 5 000 km.
Já jsem spokojený, auto má vše co jsem od něj očekával, žádný mouchy jsem na něj nenašel. Mám malou mušku a to že je větší auto než jsem měl dříve, takže musím dávat pozor kde parkuju a ještě ho pořád nemám v oku na mezery mezi auty.
Začal jsem s ním jezdit na začátku léta, takže test klimatizace , komfort sedaček, sžití se s autem. Zjistil jsem že se mě lépe řídí vyšší auto s vyšším posezem, sedačky jsou pohodlné, nepotěj se mě tak záda, ale to je asi klimou :D . Dlouhé cesty jsou v pohodě, nejsem rozlámaný jako z octavek a rapidů co máme v práci. Auto je prostorný i v obsazení 4 dospělý a 1 prcek v sedaččce, velká variabilita sedaček, velký kufr s rovnou nákladovou plochou.

Super věc v autě je, hlavně teď v zimním období světla nad druhou řadou sedaček, malej krásně vidí na zapínání pásu, když brzy ráno mažem do školy a já do práce.
Co musím vyzdvihnout je vyhřívání pod stěrači a vyhříváný zpětný zrcátka ( ty jsem nečistil od námrazy ani jednou ), rychlý odmrazení auta a to hlavně když se zamrzlo přední sklo i zevnitř :oops: , vyhřívaný volant a sedačky to je kapitola sama o sobě. Pokud bych měl kupovat auto za pár let, to tam chci mít.
Automatická klima, nemůžu si stěžovat, mám ji zaplou stále na autotiku, nyní na teplotu 18,5C, odmlžení oken během chvíle ( hodně záleží jak je vlhko venku a kolik sněhu je v autě ), ale už se mě nestává jak ze starým autem, že jsem musel 5 min čekat než se mě trošku vyfouká zamlžení a pak jsem to utíral.

Multimédia v autě, hraje buď radio nebo mp3, výhoda že USB a 2x12V zásuvky jsou schovaný v kastlíku, takže není nic vidět. Je to takový čistý. Jen jsem se divil že v roce 2016 dávají do auta takový obyč rádio, ale stačí, stejně člověk čumí na cestu a nakouká na film při cestě .o)) Myslím si že repráky hrají velice slušně a když mám hlasitost na 18tce a posloucháme s maldým nějako hudbu tak to venku pěkně duní. Handsfree v autě je super věc, spárování telefonu během chviličky, je krasně rozumět s osobou se kterou mluvím a on i mě, to musím pochválit.

Co můžu říct na rovinu, když řídím, tak se cítím bezpečně, auto je robustní, palubka dodává pocit že člověk řídí loď. Spotřeba auta je taková, kterou jsem čekal při mém stylu jízdy a nájezdu kilometrů: Dneska jsem třeba najel 10 km v jízdě domů z práce, ale byli 2 zastávky - škola a dopravka.
Jak říká moje ženská, "je to naše Máňa" :D
:kia: Carens 1,6GDI Comfort plus 2016
Uživatelský avatar
RobertV Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 116  Témata: 5
Registrován: 24.05.2016
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Kia Carens IV (2016)
10000 km @ 8 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Hlasování / Polls

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé