Havarovali jste?

Rádi uvítáme Váš názor v našich anketách.
Your opinion is welcomed.

Havarovali jste?

1. Totální bouračka (auto na odpis).
35
8%
2. Menší ťukanec, výměna plechů a nějakých dílů.
92
20%
3. Lehké škrábnutí, maximálně na přelakování / rozleštění.
55
12%
4. Jen menší oděrky (od kamínků apod.).
40
9%
5. Dosud jsem neboural(a).
99
21%
I. Škodu jsem si způsobil(a) sám(sama).
59
13%
II. Škodu mi způsobil někdo jiný.
84
18%
 
Celkem hlasů : 464

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod vesna » 30.04.2011 17:53

Po nocni, nachcipany, venku -10, V Ostrave na Plzenske u tram zastavky. Jsou tam dva pruhy jednim smerem, ja sem jel v pravem a pred prechodem zastavily v obou pruzich auta. Dobrzdoval jsem a uz sem jen videl vedle sebe blondynku co valila dost rychle na to ze to bylo zmrzle, abs(jeji)-nepomohlo tak si mohla vybrat: bud to nabori do toho pred sebou co stal pred prechodem, nebo to strhne doprava kde sem dobrzdoval ja...vybrala si me :D Vystoupila ven a smala se, pak mi rikala ze to je vpohode ze to nic neni, ze uz tech bouracek mela vic a jak sem se ji zeptal kolik vlastne ma, tak ze 23 :)
Predni naraznik, pravy predni blatnik i s podbehem, prave predni svetlo, puklice..pojistovna to vycislila na 25k...este ted to resim...
Uživatelský avatar
vesna Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 31.10.2010
Bydliště: Krmelín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2009)
22000 km @ 6.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod -Petr- » 30.04.2011 22:39

Tak já jsem měl takový menší nehody 2, obě vlastní vinnou a vždycky škoda naštěstí jen na mém autě.
1) s Favoritem - to jsem talentovaně couval, vlevo vedle sebe jsem měl takový vyšší velký šutry, couvu si a říkám si hergot co to skříplo? Místo abych zastavil a koukl se, přidal jsem plyn, skřípání pokračovalo. No, OBOJE dveře, přední i zadní blatník odřený o šutr plus promáčklý nad kolí na zadku :D Holt talent se nezapře. Tehdá mi ještě po cestě ke známýmu klempířovi ještě vlítl kamínek do předního okna,tak jsem u něj rovonu nechal vyměnit i přední sklo. Tehdy mě to sakum prdum vyšlo na 8000. Od tý doby couvu extrémně opatrně.
2) s VW Polo - to si tak jedu po Praze, když v tom neoznačená díra jako vrata od stodoly, já se s tím nemazlil po tý Praze, takže sem to neubrzdil, vlítl tam pravým předním kolem - geometrie v řiti, čepy na výměnu a co víc - hnutý uložení tlumiče. No, dojel sem to tehdy tam i zpět a s rozhozenou geometrií najel asi 500 km, přední pneumatika šla do kytek, nechal jsem udělat geometrii a když se k tomu začaly u toho sypat další věci tak sem to urychleně dal pryč :roll:

S Kia - zatím jsem jen "potunil" SPZ s rámečkem okolo jednomu Volvu - já žádnou škodu neměl, :kia: je pořádný auto narozdíl od papírového Volva - a taky tam mám kouli na vlečný :tongue: - vyřešili jsme to spolu na místě s majitelem Volva. Taky nevím, co takový krámy se mojí Kie stavěj do cesty :angry: :lol:
Kia Ceed 1.4 SW, 66Kw. Béžový ďábel (LPG/benzín)
Uživatelský avatar
-Petr- Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 231  Témata: 6
Registrován: 13.01.2011
Bydliště: Karlovarsko  Czech Republic (cz)

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod ferooo85 » 24.05.2011 15:49

ja si zatial musim zaklopat, ze za tie roky som este nemal nehodu. Max skrabanec na parkovisku, ale aj to ma nastvalo :) Preto mi v hlave uz dlhsiu dobu vrtaju parkovacie senzory...
ferooo85 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  Témata: 1
Registrován: 06.04.2011
Bydliště: martin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
81000 km @ 7.5 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod peter562/12 » 24.05.2011 20:38

ja ako 10 rocny som buchol z fiat 125? do garazovych dvier,zobral som aj polovicu garazu.esteze bol dreveny! krsny bol klampiar a striekal aj auta .to auto bolo fungel opravene a nastriekane.ja som ho zrusil za 5 sekund.krsny nemal ma nukat nech ho dam do garazu!a moja krsna ma este branila dodnes ju za to chvalim a dodrbala krsneho.ako 12 rocny som odtrhol predne koleso a napravu na skode 100. otca skoro slak metol o zem. nasiel som sachtu bez poklopu.jeho chyba nemal ma nukat soferovat.to mu potom furt vycitala mater.
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod slava » 25.05.2011 11:52

Takže jsi ve všem úúplně nevinně ;) .
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Tomi_san » 25.05.2011 17:02

@peter562/12
Ty autokaz :twisted:
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Kryshna » 26.05.2011 06:24

Já crashtestoval Š120 v r. 2002 - mel jsem papiry 9 mesicu.

Pravotočiva zatacka, uzka silnice, krasny novy asfalt, skarpy zarostle vysokou travou... auto v protismeru si asi chtelo riznout zatacku ala rallye, tak jel prostredkem, jenze ja tam byl driv, on me nevidel, proste to risknul a kdyz jsem vyjel z te zarostle zatacky (ve sve casti silnice - kopiroval jsem krajnici) uz nebylo kam pred tim blbem uhnout, tak jsem to strhl do sve prave skarpy - skoda jen, ze tam byl novy najezd na pole. Prekryti 1/2 na stranu spolujezdce, auto slo na cumak, potom na strechu a nakonec zustalo na boku v poli. Zaplatpanbuh, ze jsem mel v kufru rezervu - ta ten naraz trochu ztlumila. Auto na padrť (holt stara rezava popelnice bez def. zon) a ja mel nastesti jen nohu na kasi... 2,5 roku lecba, ctyri operace.
A dnes muzu i behat, temer bez trv. nasledku 8-)

Kazdopadne od te doby mam obrovsky vztek, kdyz vidim nektere dobytky na nasich silnicich, pokud by na me zalezelo, okamzite bych jim venoval 7Kc ze sveho rozpoctu na peknou 9mm kulku a rovnou bych je zbavil zivota driv, nez nekoho nevinneho zbavi oni... :angry:
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Blackdeath.p » 11.12.2012 09:51

Ahoj v sobotu 8.12. byl pro mě a mé autíčko opět černý den. :cry: :( Někteří zainteresování lidé zde z Klubu už o mé situaci vědí a jsem jim hrozně vděčen za jejich důležitou pomoc. Událost v současné chvíli šetří policie a proto se k ní zatím nechci vyjadřovat nějak moc do podrobna. Jisté je jen jedno že mi událost zkazila nejen svátky ale i oslavu narozenin mé mámy na kterou jsme v době nehody jeli. Jinak němějte strach z auta jsme všichni vylezli zdraví. Odneslo to pouze auto ale i tak to zamrzí :-(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Blackdeath.p Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 968  Témata: 6
Registrován: 19.01.2008
Bydliště: Kamenné Žehrovice  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 2. místo (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
205000 km @ 7.3 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Marek_Km » 11.12.2012 15:46

Pokud to dostane v servisu do ruk někdo trochu šikovný, tak nikdo nic nepozná. Stanou se horší věci. Nenech si zkazit svátky ;)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Beda » 12.12.2012 08:01

Todle mi neco pripomina :oops: tenkrat mne vymena zadnich dveri stala kolem 30tis. todle bohuzel bude jeste drazsi :| No hlavne, ze jste v pohode :yes:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Blackdeath.p » 12.12.2012 09:35

No policie to odhadla na 45tisíc osobně si myslím že to vyjde ještě dráž :cry: :( ale jak říkáž hlavně že jsem v pořádu
Uživatelský avatar
Blackdeath.p Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 968  Témata: 6
Registrován: 19.01.2008
Bydliště: Kamenné Žehrovice  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 2. místo (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
205000 km @ 7.3 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Tony » 12.12.2012 10:06

Já kdysi se starým Fiatem Tipo vyletěl v zimě v lese ze zátačky. Byl prašan, nemrzlo, ale pod tím prašanem bylo vlhké listí. No a staré auto bez ABS a už to jelo jako saně :lol: ještě že jsem neco tušil tak jsem jel cca 40 km/hod ale i tak jsem skončil zapíchnutý v haldě sněhu za zátačkou, zadní kola ve vzduchu :thu: pecka to byla ale slušná! nic se ale nikomu nic nestalo a jakmile mě kolemjedoucí dodávka vytáhla tak jsem jel dál :drink:

ale dneska na dálnici to byla sranda. total sklínka a sypač opět nikde (už 3. den je led na dálnici, najedu každý den cca 100 km a žádného jsem ještě neviděl...). Kamion projel svodidla a skončil v protisměru (cca 50 m svodidel v prdeli), pár aut v příkopě a všichni 30-50 km/hod v pravém (alespoň vyježděném pruhu) se zapnutými výstražnými světly... už ať je jaro :help:
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod rudolf.tomka » 12.03.2013 22:05

keď je deň krásny tak... Dnes ráno,moja prvá skutočná nehoda, taky malý cras
h test, proste som to nedbrzdil a fuk do Fábie zo zadu, a to som išiel sotwa 30tkou, a výsledok, viď galeria + ohnutý ten priečny plech pod nárazníkom ,no neviem čo by bolo pri 90tke :( ,volal som policajtov,všetko spísali,pokuta,dychová skuška, auto je pojazdné,potom som išiel do KIA Bardejov, veľmi ústretoví,obj. diely, škoda riešená cez havarijnú, Uniqa,potom vam napišem ďalšie podrobnosti ... A jazdite prosím opatrne... ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod rudolf.tomka » 02.04.2013 21:02

tak autítko je už v :kia: servise, predbežná cena opravy 1000 € , ja platím 116 € , skúsia to urobiť do týždňa :? :P
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: Havarovali jste?

Příspěvekod Tulik23 » 02.04.2013 21:52

Ja som dal moje autíčko tiež dnes do servisu. Pred troma týždňami ma nabrala ženská zboku. Výmena oboch dverí na ľavej strane plus narovnávanie b- stĺpika
Tulik23 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  
Registrován: 02.10.2011
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)
12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3)

Kia cee'd SW (2011)
70000 km @ 6.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Hlasování / Polls

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé