Nástrek podvozku

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Nástrek podvozku

Příspěvekod pažo » 08.09.2008 19:25

Takže,dnes som zistil z fundovaného zdroja,že tie podvozky sú nastriekané iba prevozovým voskom,t.j. kdo nechce mat časom problem,určite nastriekat napr. bodyčkom. Som rád,že som to zistil pred zimou. Čo sa týka dealera,ten sa o tom nezmienil ani slovkom a to som sa na to 2x pýtal. Asi to nevedel alebo vedel a bolo mu to jedno-TO AUTO JE UŽ TVOJE,TAK SA STARAJ SAM.
Škoda,že som sa to nedozvedel na tomto fore,je to dost podstatná vec. Asi sa každý uspokojil z vysvetlením dealera.
pažo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 4
Registrován: 21.08.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nástrek podvozku

Příspěvekod petokilian » 08.09.2008 20:35

Peter Pazicky píše:Takže,dnes som zistil z fundovaného zdroja,že tie podvozky sú nastriekané iba prevozovým voskom,t.j. kdo nechce mat časom problem,určite nastriekat napr. bodyčkom. Som rád,že som to zistil pred zimou. Čo sa týka dealera,ten sa o tom nezmienil ani slovkom a to som sa na to 2x pýtal. Asi to nevedel alebo vedel a bolo mu to jedno-TO AUTO JE UŽ TVOJE,TAK SA STARAJ SAM.
Škoda,že som sa to nedozvedel na tomto fore,je to dost podstatná vec. Asi sa každý uspokojil z vysvetlením dealera.
ahoj to mysiš važné s tym prevoznim voskom,to teda to je bomba,tak tomu vravim ochranny nastrek vozidla,keby to bol aspoň rusky olej,taen vydrži aj sibirsku zimu.tak si to pojdem nastrekať dačim lepśim,sevas.
petokilian Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 266  Témata: 16
Registrován: 16.03.2008
Bydliště: liptovsky mikulaš  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Příspěvekod pažo » 08.09.2008 21:09

Ak som to správne pochopil,tak tam je nejaka zakladovka a na nej je nastriekany ten vosk.
Dealer sa po mojom dotaze vyjadril asi tak(písal som v inom článku),že mi to nastriekajú a samozrejme si to zaplatím.
Aj ceed takto "mastia",takže ta niekolkoročná záruka mi príde dost zvláštna.
Ruku do ohna za to čo som napísal nedám ale ten dotyčný,ktorý mi to povedal pracuje v kia-žilina.
A ešte mi povedal,že podomácky nástrek nie je možný,ináč padá záruka(KIA-Čestlice).
pažo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 4
Registrován: 21.08.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod matej » 09.09.2008 17:44

chlapci vy mate problemy aj tak vam :kia: zhnije ......to niesu auta robene na nase podmienky
matej
 


km @ l/100km

Příspěvekod pažo » 09.09.2008 19:04

Zvláštne,že práve taký človek ako ty,si zrovna kúpi takú plechovku.
Nemal si na lepšie?
pažo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 4
Registrován: 21.08.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod matej » 10.09.2008 07:35

ja som si ho kupil preto aby mi sluzilo a nie aby som mu sluzil ja.....pracujem ako automechanik tak trocha do toho vidim.....ked uz hovorime o podvozku pozrel sa niekto na ine auta ako vyzera nastrek? RIO je na tom este celkom dobre a bolo navrhnute tak aby nieco vydrzalo........ :snow: :SK: :snow:
matej
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 10.09.2008 14:00

Matej píše:chlapci vy mate problemy aj tak vam :kia: zhnije ......to niesu auta robene na nase podmienky


Na ake podmienky mozu robit auta, ktore dovazaju ku nam ?
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod fryvald » 10.09.2008 20:05

Mne s na tom nezda nic neobvykle, nastrek zakladky a poriadne pomazat... Pozrite sa niekto na podvozok skodovky, alebo aj takeho fajn auta ako je Audi A3. Kto si mysli, ze tam bude nieco ine, tak ee :-)
fryvald Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  
Registrován: 28.07.2008
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2008)
44000 km @ 7 l/100km

Příspěvekod pažo » 02.10.2008 22:10

Podvozok nastriekany k mojej spokojnosti,až tak drahé to nebolo.
Už možu začat solit :drool:
pažo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 4
Registrován: 21.08.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Návštěvník » 03.10.2008 01:43

mam taky pocit, ze sa to tu zvrhava trosku do extremu, poniektori sa nechcu zmierit s tym, ze si kupili auto za 300.000 :) tak informativne, kolko rokov, resp. kolko tisic km na tom planujete urobit? :) kup si forda, hyundai, skodu, hodnu, renault, peugeot, cokolvek v tejto cene, bude mat lepsi nastrek (ak vobec) bude mat horsie nieco ine. prial by som vam porovnanie s novym riom a novou fiestou. a to som povodne nad fiestou uvazoval, teraz by som to nevymenil ani za svet. takze rio nema dobry spodny nastrek, zlu antikoroznu ochranu, praska palubovka, o radeni a prevodovke ani nehovorim a tak dalej a tak dalej. lenze dnes je rok 2008, dnes sa nerobia nesmrtelne auta, nech je to akakolvek chce znacka. auto je spotrebak a tak ho treba uzivat. max 4 roky alebo 100.000 km a pojde prec. a ak mi bude sluzit ako rio teraz, dalsie bude kia. aj ked ma strasne vela much, nedostatkov a deckych chorob, ale ukazte mi auto v obdobnom segmente od renomovanejsieho vyrobcu, ktore toto nema.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod matko100 » 03.10.2008 11:00

Suhlasim s G-emom.
Ja mam cely spodok nastriekani ciernou hmotou ,vyzera to ako gumoasvalt,nezda sa mi ze by to bol vosk.
Myslim ze vosk byva biely/zlty..
matko100 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 8
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Re: Nástrek podvozku

Příspěvekod mato TT » 15.02.2011 17:11

A cim mam osetrit ten cely spodok auta? Je na to nieco speci.
Inak pital som sa v kii a na rio sa neda kupit krit motora zo spodu. Na firemnom vw to mame.
Iba po bokoch je tam nieco original.
mato TT Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 15.02.2011
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

Kia Rio II (2008)
58 km @ 7.0 l/100km

Re: Nástrek podvozku

Příspěvekod kolin udatný » 15.02.2011 17:30

Na podvozky je výbornej HB.BODY 930.Je to bitumen v černé barvě.Dobře vyplní všechny pory na podvozku a zůstává pružný i po zaschnutí.Mají ho v autokelly. :)
Uživatelský avatar
kolin udatný Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 13
Registrován: 22.01.2011
Bydliště: Praha-4  Czech Republic (cz)
11. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Opirus (2005)
121000 km @ 10 l/100km

Re: Nástrek podvozku

Příspěvekod centralnifido » 15.02.2011 18:27

Lidičky , píše se rok 2011 a ne 1930 . Vážně si myslíte že by auto nemělo adekvátní nástřik podvozku ??? Nástřiky se dělaly po domácky u škody 120 a ne teď u nových aut . Nedělejte z Kie už konečně auto které je ze všech nejhoršíí - Pracoval jsem ve Škoda auto Mladá Boleslav a to by jste teprve viděli v čem se jezdí - co pouštějí za prasárny . To by jste se vážně divily . tak už toho tu nechte a jestli chcete hledat jen mouchy tak si kupte starou plechovku a tu si kritizujte bez přestání . Já mám CEEDa SW a jsem max. spokojený . MAX.
Uživatelský avatar
centralnifido Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 292  
Registrován: 06.07.2009
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
17600 km @ 5.5 l/100km

Re: Nástrek podvozku

Příspěvekod Korejcobijec » 15.02.2011 20:26

;) Plech Ceeda obsahuje koncentrát Pet lahví . A to by bylo kurňa ,kdyby to rezlo. :lol:Já mám celý spodek černý a vypadá to jako plastizol.
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Další

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé