ZAS***** KLUCKY

Styling, lak, střešní nosiče atd.

ZAS***** KLUCKY

Postby JORDAN_KIA » 24.02.2013 23:40

nazdarte KIACI aj vy mate taky problem s tymi kluckami vo farbe? strasne sa mi lupe lak na nich a robi mi to riadne nervy sa bojim ze to vezmem na autoumyvarku a budem mat krasne biele klucky namiesto cervenej metalizy :D

+ chcem sa opytat ako by sa dal vyriesit problem v kufri mi chyba ten kolik co drzi tu dosku hore co sa nanom otaca proste sa to utrhlo a zalepit to nejde ani hmozdinka nepomohla a naozaj mi to leze na nervy a sposobuje infarkt ked mi to pocas kludnej nocnej jazdy zrazu drbne a mna ide vypnut od zlaknutia :D
JORDAN_KIA None specified
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: ZAS***** KLUCKY

Postby JORDAN_KIA » 24.04.2013 22:26

kufor svojpomocne opraveny bez nutnosti odmontovat cely plast kufru a podobne :) stacil srob hmozdinka a matica ;) inak v servise by to stalo mrte balik euracov co som zistoval
JORDAN_KIA None specified
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Postby petokilian » 23.06.2013 10:13

JORDAN_KIA wrote:nazdarte KIACI aj vy mate taky problem s tymi kluckami vo farbe? strasne sa mi lupe lak na nich a robi mi to riadne nervy sa bojim ze to vezmem na autoumyvarku a budem mat krasne biele klucky namiesto cervenej metalizy :D

+ chcem sa opytat ako by sa dal vyriesit problem v kufri mi chyba ten kolik co drzi tu dosku hore co sa nanom otaca proste sa to utrhlo a zalepit to nejde ani hmozdinka nepomohla a naozaj mi to leze na nervy a sposobuje infarkt ked mi to pocas kludnej nocnej jazdy zrazu drbne a mna ide vypnut od zlaknutia :D

Nazdar to same aj ja,mam sivu metalizu,lupe sa to ako pomaranć,no bakelit nie je plech,sewas. :drink:
petokilian Male
Fanda vozů Kia
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Postby Michal22 » 04.08.2013 12:21

skus tento web, ponukaju tam nejake veci na rio a dokonca tam je klucka kovova na dvere za 5 dolarov
http://kiaplace.com/product_info.php?cP ... e7p69ce370
Michal22 None specified
Nováček
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Rio II (2008)
103000 km @ 6.75 l/100km

Postby Kiara » 16.08.2013 09:48

Áno aj mňa trápil tento problém , moje nasledovné riešenie ma stálo 5e a hodinu roboty :)
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Kiara Male
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Rio II (2009)
128000 km @ 5.5 l/100km

Postby petokilian » 17.08.2013 17:48

Ahoj,fasa,klućky si vybral cele,foliu si kde kupil,tieź by som si to tak urobil.Dikes. :thu:
petokilian Male
Fanda vozů Kia

Sponzor (1)

Kia Rio III (2014)
1200 km @ 5.8 l/100km

Postby Kiara » 18.08.2013 19:20

Vôbec lepil som to priamo na aute , neodmontovával som nič :P hehe , ked máš stačí troška skúsenosti s foliou a vieš ako sa dá tvarovať a ako sa chová tak sa to dá zmaknuť ľavou zadnou :) Fóliu som kúpil v Autolipe u nás v Trenčíne , cena 4,95e :) rozmer 50x70cm
Kiara Male
Uživatel fóra
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Rio II (2009)
128000 km @ 5.5 l/100km

Return to Exteriér