Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Příspěvekod Návštěvník » 22.10.2008 17:26

Dekuji vsem, kteří jste sem dali odkazy na eshopy s loketkami. Z této originální uzoučké opěrky šílím. Kratka, tenka zkratka na prd. Kdyz uz bych si nejakou objednal z netu - maji vsechny univerzalni zpusob uchycení, nebo musím koukat na nejake specialni parametry? diky za info :kia:
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Loketní opěrka

Příspěvekod aannubis » 04.11.2011 11:22

Zdravím, mám nové Rio (UB), 1,4CVVT edition 1, a docela mi chybí loketní opěrka... Nevíte, zda se dá někde dokoupit? Paní v autosalonu mi tvrdila, že se kvůli tomu musí předělávat celý středový tunel...

EDIT Blackdeath.p:.... sloučeno s existujícím tématem
aannubis Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 04.11.2011
Bydliště: Dobříš  Czech Republic (cz)

Re: Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Příspěvekod fat » 27.08.2012 14:43

Asi už to není aktuální, ale přece mi to nedá :)
Mám tuto opěrku Loketní opěrka výklopná s posuvným víkem Kia Rio 11-. Není asi tak pevná jako originál, ale za ty peníze ...
Kia Rio III (2012) 1,25 CVVT 63 kW Edition 1
fat Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 1
Registrován: 27.08.2012
Bydliště: Valašské Meziříčí  Czech Republic (cz)

Kia Rio III (2012)
11700 km @ 6.4 l/100km

Re: Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Příspěvekod Ymiran » 29.12.2012 14:58

Uz po par kilometroch mi zacala opierka chybat :| a kedze zial na original KIA nie su zrovna najlepsie referencie (aj ked kazdy ma ine poziadavky), ja som si predbezne vybral tohto vyrobcu: http://www.rati.hu/sk/product/armster-the-armrest. Akurat este zvazujem ci Armster al. Armster 2, ma s nimi niekto osobnu skusenost?
Obrázek Kia Rio III (2012) | 1.2 D-CVVT | 62kW/85k
Uživatelský avatar
Ymiran Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 4
Registrován: 26.12.2012
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
100 km @ 6 l/100km

Re: Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Příspěvekod Prokeš » 30.12.2012 11:28

jo budeš spokojen mam jí taky od nich...
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Příspěvekod H.a.r.p.a.g.o.n » 12.01.2013 16:10

Já mám univerzální opěrku, nicméně jsem s ní naprosto spokojen. :) Foto opěrky v mé garáži.
Uživatelský avatar
H.a.r.p.a.g.o.n Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 10.08.2010
Bydliště: okres Most  Czech Republic (cz)

Re: Loket.opěrka na Rio ty co jí nemáme

Příspěvekod melonsvk » 10.02.2015 11:11

Ahojte,

rad by som sa podelil o svoju skusenost s laktovou opierkou pri novom Riu. Kupil som auto bez originalnej laktovej opierky a nakolko si bez opierky neviem auto ani predstavit, okamzite som zacal riesit alternativu. Objednal som model Armster (asi prvu generaciu, neviem to urcite) z tohto eshopu. Vyrobca deklaroval lahku instalaciu, neviem co si predstavuje pod slovom 'lahka', ale az take ruzove to nebolo. Opierka je uchytena na 4 skrutkach (2 vpredu platformy, 2 vzadu). Pouzite su klasicke samorezky (priemer okolo 4mm myslim), teda najskor treba vyvrtat 3mm dieru a nasledne upevnit skrutky.

Zadne dva neboli vobec problem, avsak problem nastal s prednymi. Priamy pristup k predvrtanym dieram na platforme nebol ani ked boli predne sedacky uplne vpredu ani uplne vzadu. V duchu som posielal pikantne odkazy madarskemu vyrobcovi a pritom som rozmyslal, ako to spravit bez demontaze sedadiel alebo stredoveho tunelu. Nakoniec som zvolil pragmaticke riesenie. Prednu sedacku som nastavil PRESNE do miesta, kedy je predna diera opierky medzi sedakom a operadlom (je to vlastne najnizsie miesto sedacky). Pritlacil som sedak co najnizsie ako to slo a zacal som vrtat. Diera nie je vodorovne, je tam sklon povedzme 30 stupnov, z ktorym som bohuzial nemohol nic spravit. Ale musim si zaklopat, po upevneni skrutky opierka drzi aj po momentalne asi 1000km.

Inak je to pomerne pevna opierka, nastavitelna horizontalne aj vertikalne (oba smery cca. 5cm rozsah). Vnutri je odkladaci priestor a uchyt na dve pera. Zda sa mi, ze je opierka posunuta prilis dopredu aj v najzadnejsom nastaveni polohy, ked mam zaradenu stvorku alebo sestku, tak musim ohybat zapastie pri preradeni, ale nic obmedzujuce. Pridavam nejake fotky, snad vam tento navod pomoze.

:drink:

6522 6523 6524
Kia Rio 1.4 CVVT (2013)
Kia Cee'd 1.6 CRDi DCT (2016)
Kia Optima 1.7 CRDi DCT (2016)
Obrázek
Uživatelský avatar
melonsvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1293  Témata: 15
Registrován: 31.01.2015

Kia Optima IV (2016)
80000 km @ 6 l/100km

Předchozí

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé