Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Příspěvekod Mattrik » 14.04.2011 19:35

Zdravim potreboval by som poradit, pomoct. Mam Kia Rio RS r.v.2004 s original centralnym zamykanim bez diakoveho ovladania. Dokupil som si modul len dialkoveho ovladania a potreboval by som to napojit na central. Viete mi poradit kde mam hladat kable na ovladanie centralu? Diky
Kia Rio RS r.v. 2004
Mattrik Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 2
Registrován: 07.04.2011
Bydliště: Kováčová  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Příspěvekod Mattrik » 15.04.2011 18:54

Mattrik píše:Zdravim potreboval by som poradit, pomoct. Mam Kia Rio RS r.v.2004 s original centralnym zamykanim bez diakoveho ovladania. Dokupil som si modul len dialkoveho ovladania a potreboval by som to napojit na central. Viete mi poradit kde mam hladat kable na ovladanie centralu? Diky



Uz je to neaktualne uz je namontovane a funkcne :)
Kia Rio RS r.v. 2004
Mattrik Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 2
Registrován: 07.04.2011
Bydliště: Kováčová  Slovakia (sk)

Re: Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Příspěvekod mat177 » 15.04.2011 20:30

Mám sice ceeda ale taky by mě to zajímalo, nebo to mám raději nechat udělat servis?
mat177 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 3
Registrován: 20.02.2011
Bydliště: Vsetín  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2011)
20000 km @ 6 l/100km

Re: Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Příspěvekod Mattrik » 16.04.2011 07:12

Ked som prisiel nato kde sa schovana jendotka centraleno zamykania tak potom to uz bola brnkacka. Jednotka sa nachadza pod volantom namontovana na stlpiku uplne hore az pri budikoch. Mala cierna krabicka ide do nej len jeden siroky biely konektor. Central sa ovlada minusom dvoma kablamy cerveny a zlty.
Kia Rio RS r.v. 2004
Mattrik Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 2
Registrován: 07.04.2011
Bydliště: Kováčová  Slovakia (sk)

Re: Dodatocna montaz dialkoveho ovladania k centralu.

Příspěvekod kialens » 01.10.2021 08:54

Prosím Ťa. Takže mám rozobrať budík alebo ako?
kialens Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 04.08.2017
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé