Vymena steracu

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Tony » 29.01.2010 16:06

Jenda píše:
slava píše:Chlapi kupte mi tam někdo taky jedny. Platím tvrdou i když pohyblivou českou měnou :yes: . Snad pasují i na Pro_cee´da.


Žel již máš smůlu, ale naděje umírá naposled. Onen prodejce inzeroval stěrače několikráte na AUKRU a měl jich původně 17 párů. Já jsem se odvážil koupit jeden pár již v první várce a když jsem zjistil, že jsou originální, tak jsem dal odkaz sem do fóra.


jj mám je taky :-)
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod lebka75 » 01.04.2010 12:28

nezkoušel jste někdo tyto gumičky http://www.motoristum.cz/guma-sterace-f ... m-2ks.html dávají k tomu i ty koncovky a ty se určitě za tu cenu vyplatí i kdybych ty gumičky měl vyhodit :D , někdo je tu už jednou sháněl. Přemýšlím o výměně stěračů, ale při těch jejich cenách to vidím raději na gumičky
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Brix » 02.04.2010 19:11

Uživatelský avatar
Brix Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 142  Témata: 5
Registrován: 30.11.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volvo S60 (2012)
235700 km @ 6.7 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Kosťa » 02.04.2010 20:41

Zdravím přátelé,
dost dlouho jsem tady nebyl, soukromé problémy, ale s jednou zkušeností se s vámi musím podělit.
Ten, kdo sháněl ty koncovky na stěrače jsem byl já.
A nyní musím velmi pochválit p. Davida Štolovského http://www.motoristum.cz. Včera jsem si u něj objednal tu dvojici gumiček do stěračů FLAT i s koncovkami za bezkonkurenční cenu 51,- Kč a jelikož brzy opět pojedu na garanční prohlídku objednal jsem i olej též za velmi slušnou cenu. Vyplnil jsem objednávku a dohodl jsem se na osobním odběru. A dnes okolo 7 h. večerní mi p. Štolovský zavolal, že mi vše veze přímo domů a bez jakýchkoli příplatků. Je to velmi milý mladý a šikovný chlapec, který je ochoten objednat i sortiment, který, zatím, nemá v nabídce.
Proto všem tento internetový obchod velmi doporučuji všem :kia: .
Kosťa
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod lebka75 » 02.04.2010 23:00

Díky za doporučení už jsem si je objednal taky :yes: :thu:
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Mirek28 » 02.04.2010 23:35

Kosťa píše:Zdravím přátelé,
dost dlouho jsem tady nebyl, soukromé problémy, ale s jednou zkušeností se s vámi musím podělit.
Ten, kdo sháněl ty koncovky na stěrače jsem byl já.
A nyní musím velmi pochválit p. Davida Štolovského http://www.motoristum.cz. Včera jsem si u něj objednal tu dvojici gumiček do stěračů FLAT i s koncovkami za bezkonkurenční cenu 51,- Kč a jelikož brzy opět pojedu na garanční prohlídku objednal jsem i olej též za velmi slušnou cenu. Vyplnil jsem objednávku a dohodl jsem se na osobním odběru. A dnes okolo 7 h. večerní mi p. Štolovský zavolal, že mi vše veze přímo domů a bez jakýchkoli příplatků. Je to velmi milý mladý a šikovný chlapec, který je ochoten objednat i sortiment, který, zatím, nemá v nabídce.
Proto všem tento internetový obchod velmi doporučuji všem :kia: .
Kosťa


Dej prosím vědět, jak tam jdou a jak složitá/jednoduchá byla výměna.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Kosťa » 02.04.2010 23:38

OK
ovšem nevím přesně, kdy se na to vrhnu. Po výměně napíši své zkušenosti.
Kosťa
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Kosťa » 03.04.2010 19:10

Čau lidi,
tak jsem dnes měnil na stěrači u řidiče (610mm) gumičku. Už jsem to tu psal, že jsem rozbil při vracení stěrače zpět na okno (v zimě mi vyklouzl z ruky) jednu koncovku (z pohledu řidiče pravou). Takže výměna gumičky, jelikož jsem nemusel sundavat tu koncovku byla "sranda záležitost". Byla to otázka jedné minuty. Bohužel v té sadě za oněch 51,- jsou koncovky stěračů zrovna ty na opačných stranách, tedy levé z pohledu řidiče. :x :( :shock: . I tak jsem ale zjistil, že originální koncovky jsou malinko jiné než ty v té sadě. Nejsem si proto 100% jist, zda by pasovaly. Zkoušel jsem ji jen tak pro zajímavost aspoň mírně nasunout a nešlo mi to. Rozměrově to souhlasí, ale drážky se zdají být úzké, protože na konci stěrače jsou na těch kovových planžetách ještě nebodovány háčky co drží zaaretovanou stírací gumičku, takže v tom místě je to tlustší a koncovka mi přes to nešla nesunout. Ale při použití trocha násilí by to asi šlo. Takže mám sice movou gumičku, ale opět bez koncovky. :cry: :thd:
Kosťa
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod Čambrla » 04.04.2010 00:14

Hlavně Ondro, že to stírá. Tu koncovku mám pro tebe stále schovanou. Dokonce tak pečlivě, že kdybys ji teď hned potřeboval, tak nevím, kam jsem ji vlastně dal, abych ji nestratil. :lol:
cambrla@centrum.cz
Uživatelský avatar
Čambrla Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2014  Témata: 49
Registrován: 14.12.2008
Bydliště: okr. Benešov  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (17)

Kia cee'd GT II (2013)
123456 km @ 8.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod lebka75 » 09.04.2010 20:21

tak dnes mi přišly http://www.motoristum.cz/guma-sterace-f ... m-2ks.html, zítra je vyměním, tak dám vědět jak chodí
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod lebka75 » 10.04.2010 15:01

lebka75 píše:tak dnes mi přišly http://www.motoristum.cz/guma-sterace-f ... m-2ks.html, zítra je vyměním, tak dám vědět jak chodí


tak jsem je vyměnil a zatím v pohodě, uvidíme jak dlouho vydrží. Akorát na stěrači u spolujezdce, je zajištění gumičky pod tím druhým plastem, než je přidaný v balení, tam jsou oba dva stejné
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod lebka75 » 09.07.2010 21:04

ahoj, stále mám původní stěrače a chystám se koupit nové, koukal jsem na ty od Valea i od Bosche , ale ještě jsem pořádně nevybral ( vidím to na Bosch ), ale nemáte někdo zkušenost s těmito http://www.prag-info.cz/_shop/index_.ph ... gi_detail= :?:
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Stěrače na Kia cee´d

Příspěvekod maria40 » 09.07.2010 21:40

lebka75 píše:ahoj, stále mám původní stěrače a chystám se koupit nové, koukal jsem na ty od Valea i od Bosche , ale ještě jsem pořádně nevybral ( vidím to na Bosch ), ale nemáte někdo zkušenost s těmito http://www.prag-info.cz/_shop/index_.ph ... gi_detail= :?:


Ja som si ich kúpil na skúšku /len ľavý 60cm/ a nebol som s ním spokojný, lebo zle dotieral okno pri stĺpiku. Kúpil som Bosch Aero Twin a spokojnosť. Cena 30€. Valeo je ešte drahšie.
KIA Ceéd 1,6 CVVT
Uživatelský avatar
maria40 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 140  Témata: 2
Registrován: 21.02.2009
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (8) TOP sponzor (1)

Kia cee'd (2007)
91000 km @ 7.1 l/100km

Re: Vymena steracu

Příspěvekod marhalu » 10.12.2010 20:53

řešim teď stěrače a narazil jsem nejspíše no problém. FL ceed má stěrače uchyceny na ramínku zakončenou hákem ale podle http://www.pietro-eshop.cz/katalog/levne-autodily/sterace/produkt/sterace-bosch-aerotwin-kia-ceed-hyundai-i30 má ceed jiné uchycení. Placaté.... Nejspíše se to týká před FL :(
Opravdu to tak je ? Kupoval už někdo bosh aerotwin na ceeda?

btw. byl jsem ze zeptat na stěrače v autorizovaném servisu. Řekli mi 1000,- za ten menší a za ten delší mi to ani neřekl. Asi aby to se mnou nesklo. Když jsem se zeptal na výměnu jen gumiček tak řekl že je možnost jen komplet lišty :shock:
prepared to sucCEED ;)
KIA Cee'd SW FL 1.6 CRDi Comfort Plus + něco navíc
Uživatelský avatar
marhalu Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 252  Témata: 4
Registrován: 13.10.2009
Bydliště: Praha - Prosek  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
150000 km @ 5.65 l/100km

Re: Vymena steracu

Příspěvekod Kmet » 10.12.2010 21:33

Poslal jsem Ti celý katalog, tak vybírej. :yes:
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2018)
45000 km @ 6.4 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé