Závada na brzdách?

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: Závada na brzdách?

Příspěvekod Most » 16.07.2010 23:53

Tak vadna serie, vymena v servisu provedena v ramci zminene GP.
Uživatelský avatar
Most Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 89  Témata: 1
Registrován: 13.06.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
97000 km @ 7.4 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Závada na brzdách?

Příspěvekod pavelkyzlink » 18.08.2010 13:49

Kiu ceed mám od 4/2009 a letos v květnu se mě projevila hlučnost brzd také, trvalo to asi 1 týden než se hlučnost vytratila.Jako by se tam něco konečně obrousilo.Jinak účinnost brzd byla v pořádku.
pavkyz
pavelkyzlink Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  Témata: 2
Registrován: 26.12.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2009)
23000 km @ 7.1 l/100km

Re: Závada na brzdách?

Příspěvekod LUBOBUBO » 08.09.2010 20:18

Keďže mne žiadny list od predajcu neprišiel, tak som sa tam zastavil a opýtal. Po obligátnych výhovorkách servisného technika, že prišiel z dovolenky a už už išiel písať pozvánky a majú toho veľa, sme sa dohodli na termíne prehliadky. Na dohodnutý termín som prišiel včas. Šéf servisákov odviezol auto do dielne kde skontroloval brzdový valec. Za asi 15-20min prišiel a oznámil mi zlú správu, že teda treba valec vymeniť, ale je tu ešte jeden problém - nemajú ho! :shock: :? A zasa to obligátne: " no mrzí ma to, vedel som, že máte prísť, tak som to kontroloval a včera tam ešte bol (valček na sklade), no ale nie je!" Paráda, takto cvičiť so zákazníkom. Však čože, už mi pekne spievali, keď som auto kupoval :D Tak sme si dohodli ďalší termín. Potom sa to už podarilo. Valček vymenili asi za 1 hodinku aj niečo. Podpísal som papier a šiel - rutina.
Doma som to skontroloval. Samozrejme pod valčekom nakvapkaná brzd. kvapalina (na posilňovači riadenia a konektore) :| Tak som to poutieral a poumýval.
Klasika naše servisy. Zasa nesklamali. :thd: :kia: :SK:
Uživatelský avatar
LUBOBUBO Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 65  Témata: 7
Registrován: 15.04.2009
Bydliště: B.Bystrica - Levice  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
62500 km @ 6.7 l/100km

Re: Závada na brzdách?

Příspěvekod ramon302010 » 20.12.2014 22:08

Oživím túto tému. Vymenia mi hl. brzd. válec bezplatne keď je auto už po záruke, ja som druhý majiteľ a prvý sa na to asi vykašľal? Dnes som to kontroloval, válec je vyrobený 22.8.08 . Auto bolo prvý krát prihlásené na konci januára 09 a vyrobené asi niekedy koncom roka 08. Riešil niekto takýto problém, alebo si to budem musieť zacvakať z vlastného? Inak brzdy sú v poriadku, nepozoroval som žiadny výpadok brzdného účinku. Dík za odpovede.
KIA CEED 1,6 CVVT, 93kW, modrá metalíza
ramon302010 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 39  Témata: 2
Registrován: 26.01.2014
Bydliště: východ  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé