Koroze na dveřích

Trápí Vás něco na voze?

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod Paul Atreides » 17.02.2012 15:41

@romen3
Je to asi trochu loterie - já mám přibližně stejně staré auto jako William, najeto 37 000 Km a (musím to zaklepat) na žádnou korozi na zadních dveřích apod. jsem nenarazil. Auto není garážované a jezdí za každého počasí, barva Q8 Beige.
KIA ProCeed GT Line 1.5 T-GDI 7DCT r. v. 2022 červená Infra
KIA CEED SW 1.6 CVVT Comfort Plus r.v. 2010 Q8 beige (prodáno)
Uživatelský avatar
Paul Atreides Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 194  Témata: 6
Registrován: 22.06.2010

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod Katikakus » 17.02.2012 17:07

Byl bych v klidu. Spis se ozve nekdo, kdo ma problem, nez nekdo kdo problem nema. Skutecne procento lidi, kteri maji problem s korozi bude nizke. U naseho Ceeda - 3,5 roku a bez koroze - tuk, tuk, tuk..
Proceed GT 1.6 T-GDI Penta Metal
Sportage III 1.6 GDI Comfort Plus Orange Techno
Cee'd 1.4 Comfort Plus So Red
Uživatelský avatar
Katikakus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 952  Témata: 2
Registrován: 13.09.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
2. místo (1)

Kia ProCeed GT (2020)
65000 km @ 7.94 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod romen3 » 18.02.2012 00:35

Dakujem to ste ma potesili. ;) troska som sa skludnil. aj jeden kolega mi hovoril, ze pozna 4 ludi co maju ceeda kazdy inu farbu a iny rok a ani jeden nema problem ci s koroziou alebo dacim inym. asi co kus, to original. ja budem mat sirius silver AA3. dufam, ze neni problemova. mozno to ale zakonzervujem tie miesta dinitrolom pre istotu.
Ale dakujem este raz. pondelok alebo utorok sa k vam pridam aj s autom. ked tak budem hlasit ;)
Vela stastnych km prajem.
romen3 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 16.02.2012
Bydliště: Dunajská Lužná  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2011)
203000 km @ 5.4 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod lada » 25.02.2012 08:54

No a pak muzes dopadnout i takhle.Mam to chut reklamovat :x
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lada Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 12
Registrován: 23.02.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod runis » 25.02.2012 13:50

Koukni do sekce Venga. Auto dva roky a už po třetí lakovat. 2 x rez!!! Psal jsem do Kie, ale ani nemají už slušnost odpovědět. Ale pravdou je, že jsem v mailu na ně moc milý nebyl. Ale za takovou práci co předvádí se mi nemohou divit...
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod romen3 » 26.02.2012 00:31

Prvy den za mnou. zatial som nadseny. :) ale tej korozie sa bojim cim dalej viac. :/ asi aspon ram dveri pod gumamy streknem dinitrolom. presnejsie skusim pouzit ARDROX AV30. streknem to tam kym je to nove. mozno to pomoze. na lietadlach je to super prevencia ale tam su pouzite aj ine materialy ale myslim, ze by to nemal byt problem. vytvori to tenky film na povrchu ktory perfektne odpudzuje vodu. ale ako vsetko, tiez to nemusi byt 100%na ochrana. uvidime.
romen3 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 16.02.2012
Bydliště: Dunajská Lužná  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2011)
203000 km @ 5.4 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod lada » 29.02.2012 22:29

Ta koroze je uz na plechu.Podle me je to spatnym osetrenim pred strikanim.Me se vzdy udela bublina a je to.Myslim,ze se to neda ovlivnit,ale co neudelat pro trochu klidu,ze. :lol:
Uživatelský avatar
lada Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 12
Registrován: 23.02.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod Jakub » 29.02.2012 22:44

U novějších provedení jsou již ty zadní dveře ošetřeny tmelem, takže by do té spáry nemělo zatékat.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod romen3 » 01.03.2012 13:37

lada píše:Ta koroze je uz na plechu.Podle me je to spatnym osetrenim pred strikanim.Me se vzdy udela bublina a je to.Myslim,ze se to neda ovlivnit,ale co neudelat pro trochu klidu,ze. :lol:


nuz za pokus to stoji. ja to mam nastastie zadarmo. :D uskodit tomu urcite neuskodim.
romen3 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 16.02.2012
Bydliště: Dunajská Lužná  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2011)
203000 km @ 5.4 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod kianomore » 07.05.2012 10:44

Zdravím všechny "šťastné" vlastníky kia ceed.

I já přispívám: Kia ceed SW. Koupené v srpnu 2011. Nyní puchýř s počínající korozí na zadních dveřích a rezavé flíčky prosvítající přes lak. Totéž mezi prahem a sloupkem v místě řidiče. Jsem z toho nešťastný, tohle jsem fakt nečekal. Po ani ne roce koroze, to mě fakt dostalo. Nejradši bych odstoupil od kupní smlouvy, ale tak jednoduché to asi nebude. Předpokládám, že v servisu mi to v rámci záruky opraví, ale tohle je evidentně systémová chyba, která se bude vracet. Nemáte někdo zkušenosti, co se děje, když jste korozi na autě reklamovali 3x? Dá se potom od smlouvy odstoupit?

Jak se tu pár lidí ptalo: Kia evidentně problém s korozí nevyřešila ani ve faceliftovaném modelu 2011. Asi už na to s.... , když chystali ten úplně nový model.

Díky,
Kia NO MORE
kianomore Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 07.05.2012
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod runis » 07.05.2012 18:45

To bych taky rad vedel jak odstoupit od smlouvy. Taky se mi puchyre vraci. Je to nekvalitne udelano. A bude se to porad vracet. Do haje tolik penez takhle vyhodit!
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod lada » 21.07.2012 23:07

Tak a je to tady po 5 mesicich mrknu na opravene prestrikane dvere (uz 2krat) a co nevidim zase REZ . Ja se uz asi zblaznim.Asi zacnu zhanet nove dvere. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
lada Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 12
Registrován: 23.02.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)

Re:

Příspěvekod DC69 » 17.02.2013 21:23

vladislav píše:
Anonym píše:Nějak to začíná brrr.No ale snad to nebude tak hrozný.A to si pro nej příští sobotu jdu!


No taky mě běhá mráz po zádech.... :neutral: :neutral: Všimnul jsem si ,že mi nedoléhá víčko od nádrže..Vyčnívá mi asi o 2 mm nad plochu blatníku...nechám si to seřídit...Na to si taky dejte pozor... :yes: :yes:

Obrázek


No ja mam tiez problem s tym vieckom da sa to nejak opravit?
DC69 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 7
Registrován: 23.11.2012
Bydliště: Presov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2007)
126000 km @ 0 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod Tony » 18.02.2013 09:17

lada píše:Tak a je to tady po 5 mesicich mrknu na opravene prestrikane dvere (uz 2krat) a co nevidim zase REZ . Ja se uz asi zblaznim.Asi zacnu zhanet nove dvere. :lol: :lol:


já dostal nové dveře hned při první reklamaci. bych se na to mohl víš co s nějakým přestříkáváním...

jinak začaly mi mírně kvést zadní boční jak je horní rám dveří. na garančce na jaře to ukážu a uvidím co s tím budeme dělat.
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Koroze na dveřích

Příspěvekod Ceed_BB » 03.03.2013 12:19

Pridám aj ja jednu fotku hrdze na mojej kii.Je to trošku iná vada ako tu má vačsina z Vás.Je to na kufrových dverách pri svetle.A je to tým ako zatváram a otváram kufor tak kufor sa škrie kúsok o svetlo a ako sa toto robilo tak sa to vyšúchalo tak tam začala posobiť hrdza a už sa kúsok aj odlúpilo z laku.Dúfam že mi to uznajú v rámci záruky nakoľko vidno aj na svetle odreté od kufru.Som zvedavý.

Obrázek
Kia Cee'd r.v.2010 FL 1.4 benzín RED | 2DIN LG GPS NAVI | Tomason TN1 , 8,5J , 225-40-R18 | Matador MP 47 Hectorra 3 225/40 R18 92Y | Kia Sorento r.v. 2005 2.5 diesel BLACK EX
Uživatelský avatar
Ceed_BB Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 195  Témata: 24
Registrován: 27.10.2010
Bydliště: Banská Bystrica  Slovakia (sk)
2. místo (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd (2010)
100000 km @ 7.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé