Anténa

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Anténa

Příspěvekod slava » 06.09.2009 13:58

Tak to upřesnění: Anténka vypadá dobře, ještě aby tak vypadala na autě. U závitu je to nakonec jedno, protože jsou přibaleny redukce, takže anténa bude pasovat snad na všechna auta. I prodlužovací kabel má 10A pojistku, nejen rozdvojka a cena je zvlášť, za každý kus 69.90,-Kč. Zatím měli všechno, takže jsem spokojený. Koupil jsem jednu anténku navíc, ale odpoledne má přijít synátor, tak jestli se mu nebude líbit. A kdyby ne, tak mám náhradní, protože si jí určitě všimne nějaký dacan a bude se mu hodit i když auto moc nenechávám bez dozoru. Ale stačí nebýt doma a neparkovat v garáži a je to.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Anténa

Příspěvekod luboss » 06.09.2009 14:28

mam tiez tu efektnu "tuningovu" kratku antenku(koli tomu ze s povodnou sa nezmestim cez garazove dvere a skladat sa mi ju zakazdym nechce), ale radio ma s nou celkom slaby prijem, zo zaciatko som si myslel ze je to celkom plnohodnotna nahrada, az kym som nesiel na dlhsiu trasu. Vtedy nechiti skoro nic, dokonca mi nezapina ani dopravne spravy. Takze na efekt je to pekne a pouzivam ju na bezne primestske jazdy ale na dlhsie trasy davam stale povodnu.
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Axel » 06.09.2009 16:00

nový SW(ale asi ji budou mít všechny typy ceedu) má super anténku. Je dlouhá asi 15cm v průměru má asi 1cm a je naprosto ohebná...u proceeda je to sice vlastnost k ničemu, jedině, že na anténu nebudete muset myslet když pojedete do myčky, ale pro SW to má velký význam, že už se nebude muset pořád sundavat, když budu chtít použít lyžiny
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Jenda » 06.09.2009 19:14

Axel píše:nový SW(ale asi ji budou mít všechny typy ceedu) má super anténku. Je dlouhá asi 15cm v průměru má asi 1cm a je naprosto ohebná...u proceeda je to sice vlastnost k ničemu, jedině, že na anténu nebudete muset myslet když pojedete do myčky, ale pro SW to má velký význam, že už se nebude muset pořád sundavat, když budu chtít použít lyžiny


Tuším, že je shodná jako na Kii Soul. Je velice krátká, silná, jaksi opletená a úžasně ohebná. Vyměnil jsem si ji s kolegou ze Soulu a musel ji trochu upravit. Závit šroubu antény (M 5) je utopen v gumě; stačilo gumu kolem šroubu zaříznout a pasuje na Cee´da. Vypadá pěkně a příjem signálu radia je nezměněn.
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod slava » 07.09.2009 17:35

Tak jsem tu novou anténku namontoval :yes: . Nejen, že je pěkná, je krásná :roll: . Je jak dělaná přímo na pro_cee´da. Aspoň mně se moc líbí. Žádné zhoršení signálu nepozoruji, protože rádio hraje furt stejně blbě jak před tím, než jsem ji namontoval. Ale máme na fóru odborníky na zvuk v automobilech, tak se snad nějaký najde a na srazu si na mně udělá chvilinku času(malinkou) a poslechne si, co by se dalo vyladit a doladit a poradí amatérovi, no ne :help: ? Hledat to složitě v manuálu, když to má někdo v ruce a má s tím zkušenosti :no: ? Tak nějak mi nastavil výchozí hlasitost prodejce. Ukázal mi, jak se to dělá a už to umím taky :tongue: . Ještě potřebuji nastavit zvyšování hlasitosti v závislosti na zvyšování rychlosti. Někde v manuálu to je, ale vydržím to a nechám si to na sraz. :tongue:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Bindick » 03.10.2009 17:31

slava píše:Tak jsem tu novou anténku namontoval :yes: . Nejen, že je pěkná, je krásná :roll: . Je jak dělaná přímo na pro_cee´da. Aspoň mně se moc líbí. Žádné zhoršení signálu nepozoruji, protože rádio hraje furt stejně blbě jak před tím, než jsem ji namontoval. Ale máme na fóru odborníky na zvuk v automobilech, tak se snad nějaký najde a na srazu si na mně udělá chvilinku času(malinkou) a poslechne si, co by se dalo vyladit a doladit a poradí amatérovi, no ne :help: ? Hledat to složitě v manuálu, když to má někdo v ruce a má s tím zkušenosti :no: ? Tak nějak mi nastavil výchozí hlasitost prodejce. Ukázal mi, jak se to dělá a už to umím taky :tongue: . Ještě potřebuji nastavit zvyšování hlasitosti v závislosti na zvyšování rychlosti. Někde v manuálu to je, ale vydržím to a nechám si to na sraz. :tongue:

Opravdu to jde nastavit hlasitost v závislosti na rychlosti?? Co ta nová anténka, viděl jí někdo už u prodejců :kia: ?
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod snike » 03.10.2009 18:54

Tahle funkce se jmenuje SDVC a její nastavení je popsáno v příručce k vozidlu strana 3-118 ;)

Obrázek
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Jenda » 03.10.2009 19:25

[Co ta nová anténka, viděl jí někdo už u prodejců :kia: ?[/quote]

Podívej se do mé garáže, mám ji již na autě - viz podrobnosti a foto v úpravách. Je shodná s tou, co má Kia Soul i Rio.
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod slava » 03.10.2009 20:04

Tak tu hlasitost si zkusím nastavit. Zítra ráno(4.10.2009)končím noční a jdu až 14.10.2009 na denní, tak na to budu mít času dost. A ta Jendova anténka je úúúplně jiná. Ta moje má tělíčko z nějaké slitiny hliníku a koneček taky. Mezi tím je nějaká špilka z černé, pružné umělé hmoty a vypadá fakt BORECKY. :lol: :lol:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Weroniica » 03.10.2009 20:34

Anténa na autě je úplně naprd věc,.... Upřesním... Je to pár měsíců zpět jsem jako naprostá mach ŽENSKÁ poprví jela s autem do myčky. To, že to auto nebylo moje, ale kamaráda, co mi ho půjčil do práce s tím, že mu s ním projedu za odměnu myčkou, nepočítám. Tak si dojedu před tu myčku jo... A čtu... Zavřete všecky vokýnka... Tak samo pohoda klídek, všechy v elektrice, tak je votevřu a hned zavřu, abych věděla, že sou zavřený... Sklopte zrcátka... Tak je zase votevřu proplazím se autem... Zase zavřu... Vypněte telefon... Jako klasická blondýna vypnu zvuky a tvářím se nenápadně :thu: To, že je to kravina zjistím v zápětí a mobil vypnu... :lol: A už si spokojeně najíždím na ten pás... Vypněte motor a vyřaďte... První panika... Co když budu couvat zase ven? :help: ale ne.. Dočítám instrukce... Odšroubujte anténu!!! :shock: To mi vlastně včera říkal!!! Ať na to nezapomenu!!!! :shock: :shock: :cry: Tak si říkám.... Třeba byl chytrej mluvil cosi o tom, že ji raděj odšroubuje.... :? Zbytek trávím ve stresu hrabu po mobilu, zjišťuju, že je vyplej... :shock: No vyjedu ven, okamžitě zamířím na parkoviště a opatrně... Nenápadně... Lezu z auta ven... A co myslíte :? No BYLA tam a to doslova,.... :shock: :cry: :help:
H L A V N Í - S P A M E R K A, ale jinak mě mají rádi... Fakt! :love:
Uživatelský avatar
Weroniica Žena
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 193  
Registrován: 12.03.2009
Bydliště: Tišnov  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1)

Volkswagen Transporter (2000)
0 km @ 10 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod Axel » 04.10.2009 23:16

ehm nechci nic říkat, ale zaklapovat zrcátka to snad už není nutné 10 let s tím si myčky poradí :) No vidíš a kdyby měl tu anténku co mají nové ceedy tak by ses ničeho bát nemusela a anténce by nic nebylo....ale plyne z toho jedno ponaučení.... auta se mají mýt ručně :) :) :)

Jinak ta anténka sotjí 700Kč no to je peklo...
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod kofejn » 05.10.2009 01:16

Jestli je ta anténa stejná jako na Carens, tak mi přijde jako pěknej šmejd. Kdyby ta šroubovice aspoň skrývala vodič, ale bohužel to vypadá, že je jen na efekt a účinná délka antény je malá. Zkusím najít časem nějaký prut s rozumnou délkou a trochu vylepšit příjem.
kofejn Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 159  Témata: 5
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: kutnohorsko  Czech Republic (cz)

Kia Carens III (2007)
0 km @ 6.8 l/100km

Re: Anténa

Příspěvekod emilio30 » 03.07.2019 12:08

Nevie niekto poradiť? Naposledy, keď som bol na mycke, som ju asi priveľmi dotiahol a teraz ju neviem povoliť. Otáčať sa otáča, ale je i tak napevno. Ako to povoliť, aby som tonemusel z vnutra rozoberať?
emilio30 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  Témata: 1
Registrován: 10.06.2018
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
165000 km @ 5.5 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé