Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Příspěvekod Návštěvník » 07.02.2008 12:01

Dotaz: Ještě stále platí, že v případě instalovaného vyhřívání sedaček není možné sedáky a opěradla čistit? Mám na mysli vlhké čištění.
Strýc na tohle dojel, když mu děti v Laguně nadrobili a rozpatlali čokoládu po sedačce a on si to chtěl nechat vyčisti. Suchým čištěním to nebylo odstranitelné, takže měl na potahu flek. :mad:
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod davidb » 07.02.2008 16:30

grafix píše:me to vyhovuje tak jak to je a prijde mi to logicke. Kdyz je prochladnute auto, tak je potreba zahrat sedacku co nejrychleji, proto to jede po prvnim zmacknuti naplno. :idea: Na sedaku ani operaku neni poznat, ze tam vyhrivani je, vypada to uplne stejne jak normalni sedacka. A samozrejme ze to delaji i na kombinaci kuze/latka.... Manzelka to ted v zime pouziva dost casto a vypada to tak, ze to ma vetsi uspech jak klimatizace :lol: Ted uz takova zima neni ale kolikrat jsem si rikal, ze by i venec volantu mohl byt vyhrivany ... :yes:
Kazdopadne je to velmi prakticka cast vybavy!


Presne, ja bych ocenil vyhrivany venec volantu. :-) Ale fakt, jsem si musel poridit na zimu do auta epesni rukavice na prvni pulhodinu rizeni. :-)) Ale zpet k tematu - nejvic milujou vyhrivane sedacky baby. Kdykoliv jakoukoliv vezu, naprosto vrni blahem jak je to uzasny, vubec se jim nechce ven. Dokonce jsou schopny mit to dve hodiny na max i ve vyhratym aute, i kdyz z toho musi byt uplne upeceny. :-))
davidb Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 20  Témata: 3
Registrován: 28.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Návštěvník » 07.02.2008 19:30

To vyhrievanie mám z výroby na objednávku, hlavne teraz v zime po ránu to na krátke trate zapínam stále. Zvykol som si sadať do auta bez kabátu aj v mrazoch, len trochu mi vadí, že vyhrievanie je iba v strede sedáku a vyvýšené boky ostávajú chladné, čo je najmä z počiatku dosť cítiť. Ináč pohodička, zvykol som si veľmi rýchlo :drool: .
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod andyf » 07.02.2008 21:52

Tak me napadlo, nevite nekdo o necem, jako je vyhrivani detske sedacky? Nejakou decku? Jako ze bych to na chvilku zapnul do 12V...
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

origoš vyhrievanie

Příspěvekod Návštěvník » 10.02.2008 11:56

je to fajn vec, aj ked je trosku pomalsi nastup (porovnane s bmw 530) ale učinnosť je dostatočna:)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 25.05.2008 11:01

Marián píše:To vyhrievanie mám z výroby na objednávku, hlavne teraz v zime po ránu to na krátke trate zapínam stále. Zvykol som si sadať do auta bez kabátu aj v mrazoch, len trochu mi vadí, že vyhrievanie je iba v strede sedáku a vyvýšené boky ostávajú chladné, čo je najmä z počiatku dosť cítiť. Ináč pohodička, zvykol som si veľmi rýchlo :drool: .


To iste vadi aj mne, lebo mam kombinaciu latka/koza. Kozenne boky su fakt studeneee :shock: .
Ale inak je to super vec. Bez nej uz auto nikdy nechcem. Vo fabke som mal potah za 300,- Sk a tiez to bolo super.
Takto je to ovela pohodlnejsie a aj 3 urovne intenzity. Ibaze rozdiel v cene je neadekvatny. :hurray:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Vyhřívaní sedadel

Příspěvekod Bindick » 23.11.2009 09:40

Cítil někdo zápach jako ze starého fénu při zapnutí vyhřívání sedadel? Že by se škvařil nějaký bordel na spirálách?
Naposledy upravil titanus dne 23.11.2009 09:40, celkově upraveno 1
Důvod: Prispevok zluceny s uz vytvorenou temou. Titanus
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod GVG » 23.11.2009 21:15

Mám taky a je to fakt paráda. Je fakt, že na nejvyšší stupěň mě to po chvilce přijde horký, ale na střední či minimální je to bláááááho...
Taky řeším, jak by se čistily případné fleky, ale dnes jsou přípravky, kterými to lze i na sucho (ale to bych raději nechal na specializovaných firmách, které se zabývají čištěním interiérů).
Uživatelský avatar
GVG Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 68  Témata: 3
Registrován: 23.02.2008

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod Patrik » 18.01.2010 18:17

je to fajn , auto malo vyhrievanie cedaciek v pakete EXTRA (ESP, 16 alu , tmave okna, digit.klima, vyhrievanie sedaciek + ostrekovacov) . V zime je to prijemne , hlavne ked nasadnes do studeneho auta. Ma to tri urovne , takze kazdy si najde to svoje optimum.
KIA cee´d sw 1,4 EX extra , pewter beige
Uživatelský avatar
Patrik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 48  Témata: 1
Registrován: 03.01.2010
Bydliště: okres Trnava  Slovakia (sk)
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia cee'd SW (2009)
21800 km @ 6.9 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod Bindick » 18.01.2010 18:27

Patrik píše:je to fajn , auto malo vyhrievanie cedaciek v pakete EXTRA (ESP, 16 alu , tmave okna, digit.klima, vyhrievanie sedaciek + ostrekovacov) . V zime je to prijemne , hlavne ked nasadnes do studeneho auta. Ma to tri urovne , takze kazdy si najde to svoje optimum.
Vyhřívané ostřikovače???T
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod vegas » 19.01.2010 15:45

Vyhřívané sedačky jsou výborné když sedám do vymrzlého auta, dím na max a za minutku musím ubrat intenzity jak to krásně topí:)
-Co se týče čištění sedaček: - tady nemůže být problém s mokrým čištěním....sedašky vyčistím nechám vyschnout (bych na tu sedačku musel přece vylít kýbel aby se naskytl problém)
- I vyhřívané ostřikovače existujou...měl jsem je na opel astra rok 1991.
Uživatelský avatar
vegas Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 165  
Registrován: 15.07.2009
Bydliště: Novy Jicin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
25000 km @ 6.8 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod Bindick » 19.01.2010 16:32

Ahoj, Opel Astra se v roce 1991 ještě nevyráběl. Končila výroba Kadettu..T
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod Axel » 19.01.2010 17:06

Ahoj, Astra se v roce 91 vyráběla, byly to první Astry a právě v tom roce nahradily Kadety... ;)
Fandím:
Moto GP
Tým: Ducati Marlboro Team; Jezdec: Casey Stoner (samo na prvním místě jsou naši jezdci :) )

Formule F1
Tým: Scuderia Ferrari Marlboro; Jezdec: Felipe Massa
Uživatelský avatar
Axel Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 544  Témata: 1
Registrován: 04.02.2009
Bydliště: Děčín  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia cee'd SW (2008)
34000 km @ 7.6 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod vegas » 19.01.2010 19:41

ve velkém techničáku mám rok výroby 1991, měsíc prosinec.....
Uživatelský avatar
vegas Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 165  
Registrován: 15.07.2009
Bydliště: Novy Jicin  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
25000 km @ 6.8 l/100km

Re: Originální vyhřívání předních sedaček .. zkušenosti?

Příspěvekod Bindick » 19.01.2010 21:20

Ok, takže jsi také majitelem také dvou limuzín ceed+ astra.Měl jsem za to, že je začli vyrábět 92-95, pak lehký facelift 95-98 a pak výroba v Polsku. To vyhřívání ostřikovačů jsem ale někde neviděl, asi jsi měl štěstí na zajímavou výbavu.T
Bindick Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 132  Témata: 16
Registrován: 28.10.2008
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2008)
0 km @ 0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé