Servis Kia Jihlava

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Servis Kia Jihlava

Příspěvekod profano » 17.04.2012 12:00

Zdravím, máte někdo zkušenosti s garančkou v servisu v Jihlavě na Rantířovské ?
Uživatelský avatar
profano Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 199  Témata: 13
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Třebíč  Czech Republic (cz)
Sponzor (4)

Kia XCeed (2021)
34000 km @ 6 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod Tesik » 17.04.2012 15:15

Já jsem tam byl na 2.GP a otřes,obsluha neochotná prý přijedte si odpoledne a to jsem to tam dával v 7:00Hod. ráno a to mi ještě ztratily krytku v zadních dveřích tak mi na to řekli že tam už nebyla což byl holý nesmysl.Ale už tam jsou nový mechanicy tak nevím.Já jezdím do Pelhřimova tam kde jsem to kupoval a paráda kafíčko,noviny,dvd film nebo pustí TV.Cenově taky super. :thu: V Jihlavě bych si nekoupil ani samolepku. :no:
Uživatelský avatar
Tesik Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 148  Témata: 10
Registrován: 19.03.2009
Bydliště: u Jihlavy  Czech Republic (cz)

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod rebel44 » 19.01.2014 00:45

Souhlasím, neochota, auto tam ráno odvezete a čekáte do odpoledne- ani se nenamáhají vám zavolat, sice vám řeknou, že
garančka bude za 3-4 hodiny, ale po 5-ti hodinách bloudění po městě si sám zavoláte a oni vám neochotně zdělí, že za hodinu...
pak dojdete do Autobupi a tam samozřejmě ještě čekáte, protože to není.......nedoporučuji a za sebe již nikdy více!
rebel44 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 19.01.2014
Bydliště: Všekary  Czech Republic (cz)

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod PARIK » 19.01.2014 13:45

Já jezdím do Nového Města na Moravě Kia Janíček můžu doporucit.
PARIK Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  
Registrován: 14.05.2008
Bydliště: Hrbov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2008)
14500 km @ 5.2 l/100km

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod jksajdl » 23.01.2014 09:15

Já auto koupil a servisuji v Autobupi Loket. Zatím jsem nezaznamenal žádný problém. Tedy já tam na auto nečekám, ale zadarmo mi půjčí náhradní, a když jedu z práce, tak si auto vyzvednu...
jksajdl Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 49  Témata: 1
Registrován: 30.12.2013
Bydliště: Česká republika  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2013)
115000 km @ 7.53 l/100km

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod Marabene » 23.01.2014 09:22

Já kupoval auto v NH Car v Čestlicích a po první zkušenosti s garančkou jsem jel na druhou do Lokte a mohu jen doporučit
Uživatelský avatar
Marabene Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 6
Registrován: 22.10.2011
Bydliště: Benešov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2011)
13800 km @ 6.6 l/100km

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod včelnice » 26.05.2021 10:09

Zkušenost se servisem Kia Jihlava na Rantířovské je odstrašující:
Moje Kia vykazuje už několik let divnou závadu - při určité zátěži auta, např. při tažení káry, rozjíždění proti většímu kopci, na nezpevněném terénu a pod. je při řazení na 2. převodový stupeň občas patrné jakési "drhnutí" a nestandardnost síly zařazení převodu. Někdy z klidu nejde zařadit zpátečka a někdy jednotka. Auto má najeto 40.000 km a závada se projevuje od jeho zakoupení a zdůrazňuji OBČAS. Tipuji na nějakou vůli v kulise, na táhlech a pod. Náhodně jsem jel kolem servisu Kia na Rantířovské v Jihlavě a tak jsem tam zastavil, že se přeptám. Překvapilo mě velmi ochotné jednání paní vedoucí, která mi po vysvětlení problému řekla, že vozidlo hned jízdou vyzkouší. Zdůraznil jsem jí "náhodnost" výskytu závady a nutnost určitého zatížení. A při projížďce podle stylu mého doporučení konstatovala, že "cosi při řazení dvojky drhne a je to cítit na řadící páce" a když při rozjezdu v Rantířově šla zařadit jednotka až na 5. pokus, sdělila mi, že závada existuje a že mě objedná k prohlídce technikem, s čímž jsem souhlasil. V podstatě jsme se shodli na všem, když jí se závada projevila shodně za mé účasti, jak jsem popsal za podmínky, že respektovala mé doporučení stylu jízdy a zvýšení zátěže, když auto zkoušela i na nezpevněném terénu. Konstatuji vzorové jednání paní vedoucí a zájem na vyhledávání problému a za mě známka 1 s *. -------- Když jsem se dostavil v dohodnutý den do servisu na prohlídku/opravu, vypsali jsme s paní vedoucí zakázkový list dal jsem jí klíček od auta a už jsem chtěl odejít, když od vedlejšího stolu vyskočil mě neznámý člověk, který se nepředstavil a řekl, že se s autem chce projet. Paní vedoucí mu dala klíček od auta a tak jsem s ním šel a cestou k autu jsem se mu snažil problém popsat, kdy neúčastně uvedl, že ví, jak se auto zkouší. Po vyjetí ze servisu jsem mu doporučil tu samou trasu, jakou jsme jeli s paní vedoucí - směr Rantířov. S upjatým výrazem nekomunikoval a při jízdě po rovné asfaltce na křižovatku, označenou Horní Kosov, kolonie ve vzdálenosti 1,6 km, kdy 2x přeřadil škálu rychlostí 2 - 6 a zpět zastavil s tím, že auto je v pořádku a nic se opravovat nebude. Sdělil jsem mu, že tímto stylem jízdy se závada neprojeví a on mě vyzval, ať mu předvedu, "jak dvojka drhne". Toto je cítit na řadící páce a je to "nepředveditelné" a musí tu páku mít v ruce řidič za jízdy, což stále nemohl pochopit. Pak se rozjel z křižovatky směrem do leva asfaltovou cestou mezi poli z kopce a demonstrativně mi předváděl, jak jdou opět všechny rychlosti (2 - 6) řadit. Na moji námitku, že jede z kopce, tedy podmínka zátěže vozidla není a dále, že se jedná jen o dvojku začal být velmi nepříjemný a co prý má dělat. Znovu, po několikáté jsem mu vše vysvětlil a on zase - předveďte mi drhnutí dvojky. A pořád dokola v houstnoucí atmosféře. Když jsem mu namítl, že jeho stylem zkoušení vozidla se závada neprojevuje a neprojeví a jak je tedy možné, že když auto zkoušela jízdou paní vedoucí a poslechla mě ve stylu jízdy, závada se jí opakovaně projevila, když pocit dření, přenášeném řadící pákou cítila a konstatovala a při rozjezdu do kopce nemohla zařadit jednotku. Na to odpověděl, že "JE TO ŽENSKÁ A TA NIČEMU NEROZUMÍ A TOHLE AUTO JE V POŘÁDKU!" --- Sdělil jsem mu tedy, ať jede zpět a že s ním už nikdy nic nechci mít společného. Po příjezdu do servisu ten pán řekl překvapené paní vedoucí, ať zruší objednávku, že žádná závada není, já jsem paní vedoucí sdělil výsledek zkoušky se stížností na toho pána a ----- UŽ NIKDY DO TOHOTO SERVISU. Od zákazníka na dvoře jsem se dozvěděl, že ten pán měl být jednatelem společnosti. ----- Paní vedoucí je vzorem servisů, vzorem přístupu k zákazníkovi, onen její nadřízený je pak ostudou a oba jistě vědí, kdo toto píše.
včelnice Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 26.05.2021
Bydliště: pelhřimov  Czech Republic (cz)

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod mickey mouse » 27.05.2021 20:14

Divím se, že jste vlezl do auta s neznámým člověkem, který se vecpal do vašeho auta za volant, a hodlal něco řešit. To bych nestrpěl.
Nebyl to náhodou ředitel, manžel vedoucí-ten z leva http://suzuki.autobupi.cz/o-nas/
Naposledy upravil mickey mouse dne 28.05.2021 15:48, celkově upraveno 1
mickey mouse Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 105  
Registrován: 04.10.2015
Bydliště: Havlíčkův Brod  Czech Republic (cz)

Re: Servis Kia Jihlava

Příspěvekod lubos550 » 28.05.2021 07:42

Suhlas.

pokial sa nejednalo o prijimacieho technika daneho servisu, tak nazory toho pana boli "irelevantne". V podstate bolo ale rozhodnutie celkovo zmenit servis asi spravne, pretoze v uvedenom servise podla popisu nerobili ludia to, "co maju".
Skoda Fabia Combi 1,0 TSI, 70kW - 5,0l/100km - 3000km
KIA Rio 1,25 CVVT, 62kW - 5,6l/100km - 160000km - predane
lubos550 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 567  Témata: 2
Registrován: 22.12.2017
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)


Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé