Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Příspěvekod matko100 » 08.01.2008 00:40

Ja som presiel z FIAT CROMA ,r.v. 1989,bol to 1,9 TDID.
Super diesel,ziadne problemy ,trochu tuning,dobra spotreba.Nuz umrela na starobu,na hrdzu.Nakolko som si zalozil rodinu,tak som kupil uplne nove.Zatial nebanujem.
matko100 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 8
Registrován: 02.01.2008
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 08.01.2008 10:52

matko100 píše:Ja som presiel z FIAT CROMA ,r.v. 1989,bol to 1,9 TDID.
Super diesel,ziadne problemy ,trochu tuning,dobra spotreba.Nuz umrela na starobu,na hrdzu.Nakolko som si zalozil rodinu,tak som kupil uplne nove.Zatial nebanujem.


tenhle diesel je pro tohle auto asi nejdoporučovanější. jinak croma byla vyvíjená spolu se sábem 9000 (a s lancií a ještě s něčim), takže jsou tak trochu příbuzní :)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod lutranet » 10.01.2008 12:51

Moskvič 412
Skoda 120
Tatra 613/3
Renault 21 Nevada
Skoda Felicia
Uživatelský avatar
lutranet Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 2
Registrován: 06.01.2008
Bydliště: Presov  Slovakia (sk)

Příspěvekod matej » 10.01.2008 20:10

Felicia 1,3 40KW
matej
 


km @ l/100km

Příspěvekod emann » 10.01.2008 20:20

no asi nás nejvíc jezdilo škodárnama že??
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Kosťa » 11.01.2008 15:49

Zdravím,
čím vším jsem jezdil??? Snad raději nebudu popisovat, co všechno jsem ocinkovi zničil, než jsem si pořídil vlastní. První bylo "R" a protože jsem byl mladý a měl známé v pražské Dukle, bylo to super autíčko. Šel jsem tenkrát úplně opačnou cestou než většina lidí, co si tunila auta. Celelé "R" bylo k nerozeznání od serjáků, vše bylo schováno pod sériovou karosérií. Profík by okamžitě poznal, že je to nadupaná RS a na ní stendardní kastle, ale to byl právě účel. Jelo to jak z praku a mělo to i výchovné účinky na rádoby závodníky na normálních silnicích. Když jsem ho prodával, tak i slzička ukápla. Přišla rodina, kluk se dozadu prostě nevešel a tak jsem pořídil jednoho z prvních favoritů. Je mu už letos 18 let, ale syn ho udržuje ve velmi dobrém technickém stavu. Takže taky škdovkář. A co se týče nového autíčka KIA cee´d, tak to se mi na starý kolena chechtá celá rodina, jak prý jsem nádherně zblbnul. Lezu po ní jako brouk, čistím, meju, leštím, no prostě zamilovanej až po uši.
Uživatelský avatar
Kosťa Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 135  Témata: 6
Registrován: 14.11.2007
Bydliště: Praha 13 - Velká Ohrada  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
20000 km @ 7.0 l/100km

Příspěvekod emann » 11.01.2008 18:30

Kosťa píše:Zdravím,
čím vším jsem jezdil??? Snad raději nebudu popisovat, co všechno jsem ocinkovi zničil, než jsem si pořídil vlastní. První bylo "R" a protože jsem byl mladý a měl známé v pražské Dukle, bylo to super autíčko. Šel jsem tenkrát úplně opačnou cestou než většina lidí, co si tunila auta. Celelé "R" bylo k nerozeznání od serjáků, vše bylo schováno pod sériovou karosérií. Profík by okamžitě poznal, že je to nadupaná RS a na ní stendardní kastle, ale to byl právě účel. Jelo to jak z praku a mělo to i výchovné účinky na rádoby závodníky na normálních silnicích. Když jsem ho prodával, tak i slzička ukápla. Přišla rodina, kluk se dozadu prostě nevešel a tak jsem pořídil jednoho z prvních favoritů. Je mu už letos 18 let, ale syn ho udržuje ve velmi dobrém technickém stavu. Takže taky škdovkář. A co se týče nového autíčka KIA cee´d, tak to se mi na starý kolena chechtá celá rodina, jak prý jsem nádherně zblbnul. Lezu po ní jako brouk, čistím, meju, leštím, no prostě zamilovanej až po uši.


to je správná láska"když ji miluješ není co řešit"
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Kolik z nás má kiu jako svoje první auto od nova

Příspěvekod emann » 11.01.2008 22:09

Vždycky jsem měl jen jetá auta ale ted je kia od nova,je to něco jiného než s těma ojetinama i když sou nějaké ty problémy.
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Re: Kolik z nás má kiu jako svoje první auto od nova

Příspěvekod Beda » 11.01.2008 22:17

emann píše:Vždycky jsem měl jen jetá auta ale ted je kia od nova,je to něco jiného než s těma ojetinama i když sou nějaké ty problémy.


Myslim, ze toto tema se muze klidne probirat zde, proto jsem tvuj prispevek pridal sem ;)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Kolik z nás má kiu jako svoje první auto od nova

Příspěvekod emann » 11.01.2008 22:19

Beda píše:
emann píše:Vždycky jsem měl jen jetá auta ale ted je kia od nova,je to něco jiného než s těma ojetinama i když sou nějaké ty problémy.


Myslim, ze toto tema se muze klidne probirat zde, proto jsem tvuj prispevek pridal sem ;)


jo v pohodě ;-)
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Pinacle » 11.01.2008 22:24

Samozřejmě jsem jezdil v ojetinách značek Škoda a Žiguli. Před osmi lety jsem koupil Daewoo Nexii, čtyři roky starou, garážovanou a najeto měla jen 13000 km. Když jsem jí za čtyři roky prodával tak byla ještě nádherná. Pak jsem koupil konečně novou Kiu Shumu a teď mám objednaného Ceeda.
Pinacle Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  
Registrován: 19.12.2007
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)

Kia Optima III (2013)
0 km @ 0 l/100km

Příspěvekod emann » 13.01.2008 21:20

Pinacle píše:Samozřejmě jsem jezdil v ojetinách značek Škoda a Žiguli. Před osmi lety jsem koupil Daewoo Nexii, čtyři roky starou, garážovanou a najeto měla jen 13000 km. Když jsem jí za čtyři roky prodával tak byla ještě nádherná. Pak jsem koupil konečně novou Kiu Shumu a teď mám objednaného Ceeda.


začínáš se držet jedné značky??
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Pinacle » 13.01.2008 22:07

Zjistil jsem že korejská auta nejsou tak špatná jak se o nich povídá. Kdo je zvyklej na Feldu a v jiném autě nejel , tak nepochopí co je pohodlí. Ale to může být můj názor.
Pinacle Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  
Registrován: 19.12.2007
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)

Kia Optima III (2013)
0 km @ 0 l/100km

Příspěvekod emann » 13.01.2008 22:14

Pinacle píše:Zjistil jsem že korejská auta nejsou tak špatná jak se o nich povídá. Kdo je zvyklej na Feldu a v jiném autě nejel , tak nepochopí co je pohodlí. Ale to může být můj názor.


jak jsem již psal tady na fóru tak jsem byl zarytej škodovkář ale kia mě přesvědčila že je už jinde než dřív
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Pinacle » 13.01.2008 22:17

člověk je většinou spokojenej s tím co má. Ale když zkusí něco lepšího tak si zvykne. To je jako s klimatizací, jsou lidé kteří tvrdí že jí mít nemusí ale pořídí si nové auto a jsou z toho v semdém nebi.Nemluvě o jízdních vlastnostech.
Pinacle Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  
Registrován: 19.12.2007
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)

Kia Optima III (2013)
0 km @ 0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé