Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Příspěvekod Návštěvník » 20.10.2007 14:55

Já měl jenom Škodu, ale přestal stačit tak jsme přešel na KIU :scooter:
Návštěvník
 


km @ l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 21.10.2007 21:18

...když přeskočím ty soudružský Do.Do(dodělej dóma-pozn.aut. :-? )...tak jsem měél napusléd krásnýho GolfaII 1.6D bez turba jezdíl za pár litránků...než mě ho jeden hodný dobrák :evil: políbil ve 3ráno před dómem tak nešťastně,že jsém ho odvéz rofnou na krchóv :no: ...pak ňákej čas starší Fiestu 1.6D :| vcelku spolehlivý nenáročný vozítko,taky dietní :scooter:...jen ta kasle :bored: už jsem se bál zavírat dvířka,aby ostatní neupadla... :no:
...tak jsem se rozhodl,že si udělám radósť...něčím malým,levným,nenáročným,dieslovým :drool: ...ale hlavně :idea: novým....tak mě vyšlo v mým osobním konfigurátorovi :love: :kia: Picanto 1.1CRDi :oldman:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod filo » 21.10.2007 21:25

Taky se přidám:Já začal s Ladou 1600 - nádherný a spolehlivé auto, ale bohužel ve svém věku 24 let začalo kvést, tak jsem ho radši prodal a přesedlal na Hondu Accord 1.8i - velice dobré auto, bez nejmenších problému co se motoru týče, lil jsem jen benzín a měnil olej.Samozdřejmě nahradní díly byly o něco drahší, ale luxusní jízda to vždy vrátila.Hondicu jsem dal na protiúčet za Kii, se kterou po cca 300 km jsem velice spokojen. :scooter:
Kia Cee´d SW 1.4 EX /5K/
Najeto 45 000 km
filo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 86  Témata: 1
Registrován: 20.10.2007
Bydliště: Třinec  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW (2007)
45000 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 21.10.2007 21:28

nocnik511 píše:...když přeskočím ty soudružský Do.Do(dodělej dóma-pozn.aut. :-? )...tak jsem měél napusléd krásnýho GolfaII 1.6D bez turba jezdíl za pár litránků...než mě ho jeden hodný dobrák :evil: políbil ve 3ráno před dómem tak nešťastně,že jsém ho odvéz rofnou na krchóv :no: ...pak ňákej čas starší Fiestu 1.6D :| vcelku spolehlivý nenáročný vozítko,taky dietní :scooter:...jen ta kasle :bored: už jsem se bál zavírat dvířka,aby ostatní neupadla... :no:
...tak jsem se rozhodl,že si udělám radósť...něčím malým,levným,nenáročným,dieslovým :drool: ...ale hlavně :idea: novým....tak mě vyšlo v mým osobním konfigurátorovi :love: :kia: Picanto 1.1CRDi :oldman:

... :scooter: :shifty: a to jsem eště netušíl,že to táák maže...potvůrek mrňavá...jenžto nebýl nikde k mání vyzkoušét...tak jsem jednou uvěříl tisku....a oni nekecalí,kancí jedni novinářský :D
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vladislav » 23.10.2007 18:45

Chodil jsem dřív na club Peugeot..pro pobaveni..vám sem dám můj poslední príspěvek a reakci na něj..............Takže nejen příznivci značky škoda...To kmitání kol je u 307 chronická závada... :grin:



Původně zaslal: vlada
Tak jsem tento týden prodal po roce a půl neustálých problémech svou 307..Pořizovací cena byla přes 400 tis v základní verzi...Koupil jsem Kiu Ceed...v plné verzi o 20 tis byla lacinější....první dojmy..nekmitá mi volant při 130 km rychlosti...auto je podstatně tižší ,vše se nádherně ,ovládá ...plyn.spojka,řazení......motor už ted lepší táhne..také je to 1,4 16V.....už obsah fora KIA...o něčem napovídá..neřeší se tam technické problémy...ale ze všech lidí mluví nadšení z tohoto auta....Proč to vlastně píši....Peugeot..na tento typ vozidla nemůže být vůbec hrdý...a to jeho výroba trvala dlouhých 6 let...Co znám lidi ze svého okolí všichni si na tomto modelu stěžují na stejné závady....Já vím toto určitě není chyba tohoto fora ,ale samotného výrobce....Tohle bylo to nejhorší auto,které jsem kdy měl...:

Napsal.Ferin 007
Nezlob se, ale tvůj příspěvek je trošku demagogickej. Volant ti kmital proto, žes neměl dobře vyvážený kola/udělanou geometrii. Je jasný, že tenhle typ problémů ti u novýho vozu nehrozí, stejně tak, jako nehrozil u novýho Peugeotu. To samý s tím fórem. Ta Kia je nový auto, takže je pochopitelný, že na něm eště nikdo nic neřeší. 307 je 6 let starý auto, takže se už stihnou projevit některý závady + většině skončila záruka, takže tohle fórum je jedniná "levná" možnost, jak závady odstranit. Rozhodně neříkám, že 307 je synonymum technické dokonalosti, ale kvůli tomu nemusíš používat nefér argumentaci.
A když už seš o toho srovnání cen, taky bys mohl uvést, že ta Kia je menší a "levnější".
Vlado, já jsem vůbec nijak nehanil tvoje zkušenosti, dovedu se vžít do tvých pocitů, jak tě to asi s...štvalo. Mě vadil tvoje obecný argumetování tím, že se na fóru píše o závadách atd. a že na fóru Kie se o ničem takovým nepíše (no nevím, ale zrovna korejci mají velmi...mizernou pověst; nemyslím tím teď specielně ceeda, ale proč myslíš, že dávají tak dlouhou záruku?). Pokud například vím, tak vibrace po faceliftu jsou skutečně naprosto ojedinělý, navíc se většinou odstraní převážením kol. Stejně jako jiný typy problémů, co se tady probírají. To že zrovna u tebe se naakumulovaly, je skutečně pech. Tak neblbni a zůstaň tady s nama, místa je tu dost i pro dezertéry..
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Návštěvník » 23.10.2007 20:51

vladislav píše:Chodil jsem dřív na club Peugeot..pro pobaveni..vám sem dám můj poslední príspěvek a reakci na něj..............Takže nejen příznivci značky škoda...To kmitání kol je u 307 chronická závada... :grin:



Původně zaslal: vlada
Tak jsem tento týden prodal po roce a půl neustálých problémech svou 307..Pořizovací cena byla přes 400 tis v základní verzi...Koupil jsem Kiu Ceed...v plné verzi o 20 tis byla lacinější....první dojmy..nekmitá mi volant při 130 km rychlosti...auto je podstatně tižší ,vše se nádherně ,ovládá ...plyn.spojka,řazení......motor už ted lepší táhne..také je to 1,4 16V.....už obsah fora KIA...o něčem napovídá..neřeší se tam technické problémy...ale ze všech lidí mluví nadšení z tohoto auta....Proč to vlastně píši....Peugeot..na tento typ vozidla nemůže být vůbec hrdý...a to jeho výroba trvala dlouhých 6 let...Co znám lidi ze svého okolí všichni si na tomto modelu stěžují na stejné závady....Já vím toto určitě není chyba tohoto fora ,ale samotného výrobce....Tohle bylo to nejhorší auto,které jsem kdy měl...:

Napsal.Ferin 007
Nezlob se, ale tvůj příspěvek je trošku demagogickej. Volant ti kmital proto, žes neměl dobře vyvážený kola/udělanou geometrii. Je jasný, že tenhle typ problémů ti u novýho vozu nehrozí, stejně tak, jako nehrozil u novýho Peugeotu. To samý s tím fórem. Ta Kia je nový auto, takže je pochopitelný, že na něm eště nikdo nic neřeší. 307 je 6 let starý auto, takže se už stihnou projevit některý závady + většině skončila záruka, takže tohle fórum je jedniná "levná" možnost, jak závady odstranit. Rozhodně neříkám, že 307 je synonymum technické dokonalosti, ale kvůli tomu nemusíš používat nefér argumentaci.
A když už seš o toho srovnání cen, taky bys mohl uvést, že ta Kia je menší a "levnější".
Vlado, já jsem vůbec nijak nehanil tvoje zkušenosti, dovedu se vžít do tvých pocitů, jak tě to asi s...štvalo. Mě vadil tvoje obecný argumetování tím, že se na fóru píše o závadách atd. a že na fóru Kie se o ničem takovým nepíše (no nevím, ale zrovna korejci mají velmi...mizernou pověst; nemyslím tím teď specielně ceeda, ale proč myslíš, že dávají tak dlouhou záruku?). Pokud například vím, tak vibrace po faceliftu jsou skutečně naprosto ojedinělý, navíc se většinou odstraní převážením kol. Stejně jako jiný typy problémů, co se tady probírají. To že zrovna u tebe se naakumulovaly, je skutečně pech. Tak neblbni a zůstaň tady s nama, místa je tu dost i pro dezertéry..

:roll: hlavně ta poslední věta :grin: je rozkošná... :no:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 24.10.2007 09:59

No ja bych byl vlado s tim vracenim opatrnej... ve francouzske legii dezertery stavi rovnou ke zdi :lol:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod vladislav » 24.10.2007 15:38

No pomalu mě přesvědčili ,že bych tu 307 koupil ještě jednou....ale už jen v hračkářství.. :lol: :lol: :wink: :wink:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Joey » 25.10.2007 11:15

Já jsem přešel z Fiatu punto. Nebylo špatné, ale už dosluhovalo a bylo malé. Pak jsem jednou viděl v Brně v Olympii na předváděčce ceeda, a tak nějak jsem se do něj zamiloval ;-)
KIA cee'd 1.4 LX 80 kW, Kompass Blue
Uživatelský avatar
Joey Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Mikulov  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Hurdis » 25.10.2007 17:31

přes značky škoda a ford
Kia Cee´d CRDi - 82 000 km
Š Octavia II TDi
Š Rapid 136 (2 ks)
a další..
Uživatelský avatar
Hurdis Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 43  Témata: 1
Registrován: 20.10.2007

Příspěvekod Návštěvník » 25.10.2007 21:45

Ju měl jsem dvakrát Peugeot a tak jen vím že mi tam odcházeli přepínače světel u staršího modelu a Peogeot hlavně trpěl na zadní napravu.U těch nových to vím jen z doslechu a z článku ,že tam doopravdy měli být problémy s přední nápravou a navíc i s chladičem apod.Ale když se to tak vezme neexistuje auto které by nemělo nějaký ten problém at už je za 300tis.,nebo za milion.proste záleží na jaký kus asi narazíme. A tohle všechno, teprve ted čeká na KIU. A až roky a tisíce najetých kilometrů nám ukáží jak moc je kvalitní nebo naopak.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Martin » 26.10.2007 20:38

Těch aut už jsem pár vystřídal, teďka naposled jsem dojezdil ve Fordu KA, to bylo původně ženy, ale poté co si někdo půjčil mojí super CROMU jsem jí zabavil. O vozech ŠKODA se ani zmiňovat nebudu. A proč zrovna KIA, nejspíše ta záruka, ta udělá opravdu hodně. V porovnání výbava a cena je taky zřejmě bezkonkurenční. Doufám, že bude i dobře sloužit, ale to zjistím nejdříve 31.10. kdy si jí vyzvednu, už se opravdu těším.
Martin Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 357  Témata: 2
Registrován: 26.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod mony79 » 30.10.2007 18:17

Začala jsem jezdit ve favoritu a nedávno jsem se loučila s fábií. Nemůžu si stěžovat, nikde jsem nezůstala a a fábií se jezdilo dobře. Jsou jen trochu nemocné na geometrii, ale to se dalo zvládnout. Škodovka mě, ale v poslední době hodně zklamala, hlavně cenou. A tak jsem prohlédla pár stránek na netu, zamilovala se do SW a mám ho doma.
Uživatelský avatar
mony79 Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 67  
Registrován: 29.10.2007
Bydliště: Velké Meziříčí  Czech Republic (cz)

Příspěvekod slaveck » 02.11.2007 12:03

Tak já jsem nepřešel ze žádného auta, které bych předtím vlastnil. Autu jsem se vyhýbal jak jen to šlo, ale doba a potřeby pokročily už tak daleko, že jsem se nakonec rozhodl pro koupi nového. Nicméně předtím jsem jezdil občas a nárazově půjčovanou Astrou F kombi, poté Astrou G, v práci Oktávka nebo Fabia. Jóó a kdysi dávno jsem měl Kadetta, taky v kombíku - tady se myslím zrodil můj vztah těmto typům karosérie a proto už teď jezdím v SW :-)
slaveck Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 2
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Příspěvekod kimlo666 » 02.11.2007 19:03

prvé auto škoda 105L

druhé auto škoda octavia 1.9 SDI

tretie auto renault clio 1.9 dTi

Dôvody - cena, výbava, výkon, záruka, etc.
kimlo666 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  
Registrován: 28.10.2007
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé