Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Příspěvekod peci » 03.11.2007 16:18

Přesedlal jsem ze Seatu Toledo první generace. Bylo to dobré auto, ale neustálé opravy už mě začaly stát strašné peníze, takže začalo porozhlížení po něčem jiném. No a Ceed to vyhrál a zatím po 16.000 km nezklamal.
peci Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 10.10.2007
Bydliště: Milín  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 03.11.2007 23:43

BYl jsem zasažen ožralou 2.75% alkoholu v krvi.Z felicie komby jsem měl krátkou verzi.Bomba zezadu . Co dodat.Rodina vydělává ..život jde na jedničku tak jsme šli do nového a Ceed byl náš... Je to super..A KIO..díky.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod forrester » 06.11.2007 01:55

zacinal som na fiat tipo 1,7D ,potom ho na dlhsiu dobu vystriedal R.Megane 1,9dTi (Francouza uz nikdy vice radsi kulku do palice :grin: )
a teraz som vhupol na cee´da a zatial po tych 4500km pohodicka a o nejake 2-3r vysnivane BMW 330 xd :neutral:
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Příspěvekod milost » 08.11.2007 22:58

Jezdil jsem ve Fiatu 126p Š120L Š Felicia 1,3 Š Fabia 1,4 Š Fabia 1,2 12V. Jak je vidět byl jsem velký škodovkář. Chtěl jsem si koupit jako dalši Š Octavia, ale dostala mě jednoznačně záruka a potom i cena. Octavia by mě vyšla ve stejné výbavě o 150 000 více. Cee´d SW byl pro mě pokusem i když vzhled mě zaujal na první pohled a doufám, že nebudu litovat. Mám ho terpve 3 týdny a najeto 1700 km.
milost Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 36  
Registrován: 08.11.2007
Bydliště: Teplice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2017)
3000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod lubino5 » 10.11.2007 17:52

Začinal som Škodou 120, neskôr Audi 100, Opel Ascona , Toyota Celica,Felicia, FABIA sedan a teraz Kia . Prečo ? Kia Ceed sa mi zapáčila na prvý pohľad.Je to auto modernej koncepcie, len mi trochu vadí tvrdšie naladený podvozok. Naše cesty mu nie celkom vyhovujú. Mám najazdené 4800 km a priemer.spotrebu 6.1 l/100km. Vytáčam max. do 3000 ot.Nižšiu spotrebu už asi nedosiahnem.
lubino5 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 31.10.2007
Bydliště: Partizánske  Slovakia (sk)

Příspěvekod minoma » 10.11.2007 18:25

I já přispěju svou troškou do mlýna
Moje chronologie: Škoda120 L typ A kanárkové žlutá barva, Škoda Favorit 135 Lx modrostříbrná metalíza a teď přesedám z červeného Renault Thalia 1,4 na stříbrného Ceeda SW 1,4, na kterého se už nemůžu dočkat. :tongue:

Benzín 1,4 (8 ventilů) u Thalie je velmi pružný a bere krásně odspodu, tak doufám, že spodek u Ceeda 1,4 nebude o moc horší. I když vím, že si raději libuje ve vyšších otáčkách.
minoma Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 2
Registrován: 06.11.2007
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Příspěvekod Návštěvník » 11.11.2007 18:15

První auto Škoda octavia,druhé Renult clio a ted než bude ceed tak jezdím Renault megane sedan / všechny auta nové / ale potřebuji auto větší jak tu někdo řekl,rodina se rozrůstá.Nechci hanit vozy značky Renult - velice spokojen ale když potřebuji SW, tak Laguna je dosti drahá,nejsem blázen dávat 650 000 kč za nevybavené auto a jít zase do megana grandtour,tak to je to samé co mám ted,myslím tím vnitřek vozu a opět cena.Jednoznačně vyhrála Kia Ceed SW,jak cenou a výbavou,což v plné výbavě jí nemůže zatím nikdo konkurovat na našem trhu.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod thunder » 11.11.2007 21:39

milan69 píše:První auto Škoda octavia,druhé Renult clio a ted než bude ceed tak jezdím Renault megane sedan / všechny auta nové / ale potřebuji auto větší jak tu někdo řekl,rodina se rozrůstá.Nechci hanit vozy značky Renult - velice spokojen ale když potřebuji SW, tak Laguna je dosti drahá,nejsem blázen dávat 650 000 kč za nevybavené auto a jít zase do megana grandtour,tak to je to samé co mám ted,myslím tím vnitřek vozu a opět cena.Jednoznačně vyhrála Kia Ceed SW,jak cenou a výbavou,což v plné výbavě jí nemůže zatím nikdo konkurovat na našem trhu.


a myslim ze to mimo ineho presvedcilo vsetkych co si ho kupili ci uz hatch alebo sw :cool:
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Příspěvekod andyf » 14.11.2007 22:58

Zacal jsem na voze BA3 (mala hricka... :P ) pak Favorit, nasledovan Fordem Fiesta (diesel 1,9?) to bylo fajn auto, jezdil jsem na bionaftu to pak bylo skoro zadarmo. Pote kdyz me dostala dodavka z vedlejsi, tak ji tata prodal skoro za odvoz a presedlal jsem na jeho Octavii. Zatim to vsechno byla auta meho otce. Tu Octavii jsem dostal pred 2 lety coby svatebni dar. No a ted jsem dostal prilezitost na ziskani sluzebniho auta s urcitou spoluucasti. Koukal jsem koukal a dostal jsem chut na trochu luxusu a za nejlepsi cenu je to rozhodne Cee'd SW. Takze jdu do dvoulitru nafty s nekterymy udelatky a mela by byt v lednu... Uz se tesim, az budeme svistet do Rakous na lyzovacku. Snad se mi podari tam dat nejakou rakev na lyze... To bude asi problem...
Kia cee'd SW (2008) - 2.0L / nafta / 103kW / D4EA
Uživatelský avatar
andyf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 92  
Registrován: 14.10.2007
Bydliště: Ricany  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW (2008)
104000 km @ 6.2 l/100km

Příspěvekod max » 16.11.2007 14:06

Zdravím všechny. Můj přechod byl z vozu Škoda Fabia 1,4MPI Comfort. Proč jsem přešel? Koupil jsem jí jako novinku v roce 2000 a jelikož už máme rok 2007 tak už jsem uznal že je nejvyší čas ji změnit abych za něj při prodeji ještě dostal nějakou rozumnou korunu a nemusel začít do vozu investovat, ač byl pořád ve slušném stavu. S vozem jsem byl spokojen a tak jsem se poohlížel po nové Octavce respektive po novém modelu. Po porovnání parametrů:výkonu-výbavy a v neposlední řadě i ceny, jsem zvolil KIA Cee´d 1,4EX a jsem spokojen. Zda-li budu i za těch 7let? Toť otázka :-)))) :kia: :kia: :kia:
MAX
Uživatelský avatar
max Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  
Registrován: 19.10.2007
Bydliště: Litvínov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6.5 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 17.11.2007 16:17

No já jsem přešel ze Škody 120. :scooter:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 19.11.2007 20:53

Škoda 100
Gaz 4x4 ( skoro veterán na blbnutí s kamarády)
Ford Fiesta 1,1
Škoda Octavia 1,6
Kia sportywagon 1,6 CRDi EX :kia:




Já jsem přešel ze Škody Octavia 1,6 55 kw, Byl jsem spokojen až na pár drobností, po 7 letech jsem chtěl něco vybavenějšího na cesty s rodinou do Chorvatska s klimkou. Rozmýšlel jsem se mezi Škoda octavia combi 1,6 , Golf Variant 1,6 a Peugeotem. I se slevou ve škodovce 40000,-Kč a poznámkami že něž KIU, tak nám raději dá slevu :D . S cenou 530 000,- ve výbavě ambiente a mnohými dalšími příplatky se na KIU SW 1,6 CRDi EX nechytali a jsem s autem moc spokojen. Motor CRDi z něho dělá opravdu dobré auto. Zkušební jízdu jsem absolvoval s benzínem 1,6 90kw, poté nafta 1,6 85kw a ten mě učaroval natolik, že stojí v garáži. Mnoho šťastných km. Ahoj :wink:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Jakub » 19.11.2007 21:21

Moje předchozí auto bylo Mitsubishi Galant 1.8 GLS 63 kW. Koupil jsem ho jako student a dost věcí se něm opravilo (motor, nápravy). Nechtělo se mi kupovat (a opravovat) další ojetinu, tak jsem se rozhodl pro koupi nového - to bylo letos v lednu. Prošel jsem pár autosalónů různých značek. Cee'da jsem znal jen z pár článků na motoristických serverech a jen ze zvědavosti jsem si objednal zkušební jízdu. V prodejně mi půjčili klíčky, ať se s ním jedu projet sám, čímž mě celkem překvapili. Dál už asi ani nemusím psát.... Od ledna do března jsem čekal, až bude možné objednávat modrou A8, a pak ještě necelé 2 měsíce než ho vyrobí. Radost trochu zkazilo jen cvakání v převodovce na 2. rychlostní stupeň - ulomený zub, asi vada polotovaru. Bylo to vyřešeno výměnou celé převodovky (cena opravy prý byla 96.000,-).
Ta 1.4 motor je mnohem pružnější (i při vyšší hmotnosti auta) než můj původní 1.8.
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Skodovka se asi neboji

Příspěvekod Návštěvník » 21.11.2007 21:31

vypada to ze skodovka si z konkurence cee'da ani nic nedela - Velká poptávka po modelové řadě Octavia nutí domácí automobilku hledat volné výrobní kapacity v rámci koncernu Volkswagen. Model, který se bez výrazných změn prodává od roku 2004, se začne příští rok vyrábět také v bratislavském závodě VW."Kapacitu, kterou nejsme schopni vyrobit v Mladé Boleslavi, budeme vyrábět v Bratislavě," řekl v pondělí Jahn na tiskové konferenci k uvedení Fabie Combi. V roce 2008 je naplánována výroba 25 tisíc vozů Octavia na Slovensku.

cely clanek zde auto.cz
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Beda » 21.11.2007 22:23

@Ol@f

Ted jde o to, zda ten zajem je u nas a nebo v cizine :)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8251  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé