Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Příspěvekod vladislav » 21.11.2007 22:28

No mě rozesmálo ,když Kulhánek v jedné diskuzi psal,že ze Ceedu jako z konkurence nemá obavy protože prý KIA zvolila nevhodné jmeno.... :lol: :lol: :lol: :lol: :kia:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Příspěvekod Návštěvník » 21.11.2007 22:32

Beda píše:@Ol@f

Ted jde o to, zda ten zajem je u nas a nebo v cizine :)



:-D to je jedno...czechoskopéc stejně nezlevní :huh: leda by tu továrnu postavíl v Korei :evil: pak možná.... :D
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.11.2007 22:22

Skoda 105L
Skoda Favorit 135LS
Picanto 1.1 CRDi :kia: :sun:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod emann » 16.12.2007 21:35

Škoda forman,to byl můj první automobil :scooter: ,no ještě jsem vlasně měl trabanta
emann Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 168  Témata: 4
Registrován: 13.12.2007
Bydliště: Šumpersko  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2007)
111400 km @ 5.4 l/100km

Příspěvekod Marek_Km » 19.12.2007 12:09

No já jsem byl zamlada :-D (teď mám 33) spíš na motorky, tak musím je napsat taky:

Babetta (zánovní)
Jawa 20 Pionýr (starý)
MZ 150 (zcela nová)
Jawa 350 (zcela nová)
Škoda 105 L
Fiat Punto 1.2 a Peugeot 309 GTI 1.9 (to první po leasingu, to druhé ojeté), obě za prvního manželství, pak se karta obrátila a byl:
Favorit 136 L (který zatím stále máme) no a protože se nám v dalším manželství daří, tak nám v garáži stojí:
Kia Cee´d 1.4 EX (bohužel čeká v garáži na Vánoce - najetých necelých 100 km)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 19.12.2007 12:32

Marek_Km píše:No já jsem byl zamlada :-D (teď mám 33) spíš na motorky, tak musím je napsat taky:

Babetta (zánovní)
Jawa 20 Pionýr (starý)
MZ 150 (zcela nová)
Jawa 350 (zcela nová)
Škoda 105 L
Fiat Punto 1.2 a Peugeot 309 GTI 1.9 (to první po leasingu, to druhé ojeté), obě za prvního manželství, pak se karta obrátila a byl:
Favorit 136 L (který zatím stále máme) no a protože se nám v dalším manželství daří, tak nám v garáži stojí:
Kia Cee´d 1.4 EX (bohužel čeká v garáži na Vánoce - najetých necelých 100 km)


Tak gratuluji,at dobře sloluží.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Marek_Km » 19.12.2007 12:35

Anonym píše:
Marek_Km píše:No já jsem byl zamlada :-D (teď mám 33) spíš na motorky, tak musím je napsat taky:

Babetta (zánovní)
Jawa 20 Pionýr (starý)
MZ 150 (zcela nová)
Jawa 350 (zcela nová)
Škoda 105 L
Fiat Punto 1.2 a Peugeot 309 GTI 1.9 (to první po leasingu, to druhé ojeté), obě za prvního manželství, pak se karta obrátila a byl:
Favorit 136 L (který zatím stále máme) no a protože se nám v dalším manželství daří, tak nám v garáži stojí:
Kia Cee´d 1.4 EX (bohužel čeká v garáži na Vánoce - najetých necelých 100 km)


Tak gratuluji,at dobře sloluží.


Díky moc, jsem z něj nadšený (a doufám že budu i nadále). A taky z tohoto portálu, člověk se tu dozví mraky důležitých i zajímavých věcí. Chodil jsem sem dlouho před koupí auta, už od doby, kdy bylo o typu auta rozhodnuto. Zdravím taky ostatní fandy Kia a těším se na zajímavé diskuze.
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Příspěvekod vladislav » 19.12.2007 15:41

Marek_Km píše:
Anonym píše:
Marek_Km píše:No já jsem byl zamlada :-D (teď mám 33) spíš na motorky, tak musím je napsat taky:

Babetta (zánovní)
Jawa 20 Pionýr (starý)
MZ 150 (zcela nová)
Jawa 350 (zcela nová)
Škoda 105 L
Fiat Punto 1.2 a Peugeot 309 GTI 1.9 (to první po leasingu, to druhé ojeté), obě za prvního manželství, pak se karta obrátila a byl:
Favorit 136 L (který zatím stále máme) no a protože se nám v dalším manželství daří, tak nám v garáži stojí:
Kia Cee´d 1.4 EX (bohužel čeká v garáži na Vánoce - najetých necelých 100 km)


Tak gratuluji,at dobře sloluží.


Díky moc, jsem z něj nadšený (a doufám že budu i nadále). A taky z tohoto portálu, člověk se tu dozví mraky důležitých i zajímavých věcí. Chodil jsem sem dlouho před koupí auta, už od doby, kdy bylo o typu auta rozhodnuto. Zdravím taky ostatní fandy Kia a těším se na zajímavé diskuze.



Tak to děkujeme ... :wink: :wink: :wink: Snažíme se všichni jak to jde...At ti ten Ježíšek dá hodně dobré a spolehlivé auto... :santa: :santa: :santa:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Příspěvekod Návštěvník » 25.12.2007 19:26

Fabka 1,4 Junior, 6 rokov maximálna spokojnosť so spoľahlivosťou, čo sa výbavy týka mala ju vtedy keď som do nej sadol :-D , škoda že jej vymysleli mladšiu sestru, keď som ju zbadal hneď bolo po ďalšom škodovákovi, nasledoval rýchly predaj, super (dúfam) výber, 2-3 hádky o peniaze a teraz síce chudobný ale happy sedlám svojho sidka. Vrelo odporúčam :cool:
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 27.12.2007 17:25

já přecházím za sába. ne, že bych byl s touto značkou nespokojený, ba naopak. chtěl jsem brát dalšího (už třetího), ale manželka zažila prvního, co byl v ne úplně nejlepším stavu a nacpal jsem do něj za 2 roky asi 200 tisíc. do druhýho, co mám už dva roky, jsem dal asi jen desítku a pár dílů z toho předchozího, ale averze zůstala. nový auto je ze spol. peněz, takže podmínka bylo nový, byť by za tyhle peníze byl 3-4 letej sáb.. bude to velký ústupek jízdním vlastnostem, ale už jsem tka nějak vyrostl z toho, abych řešil, jestli se auto při prudším projetí zatáčky naklání trochu míň nebo víc a zrychlení 0-100 za 6 sekund jsem si taky neužil ani nepamatuju. v podstatě byl ten výkon na obtíž, protože jsem se nechával co chvíli strhnout k závodění. takhle vím, že nový auto na to stavěný není a budu se k němu tak chovat. na vyblbnutí bude dvoukolka, nebo možná časem pořídím pro radost nějaký kabrio, třeba zase sába.. takže tak.
původně jsme (taky) chtěli ceeda, vzal jsem na projížďku i manželku. protože jsme dva a ještě chvíli to tak zůstane, stačil 3D, taky se mi nejvíc líbil, i když třeba SW je praktičtější. chtěl jsem nej. výbavu TX, ať to trochu vypadá. ten měli i jako předváděčku u Dolnise, takže jsme ho projeli, skvělý pocity, ale cenou bychom se dostali na půl míče (chtěl jsem i kožený sedačky). načež začal prodejce mluvit o skvělý nabídce na skladovku magentise, kterej byl na cestě od soudruhů z koree a cena byla pod 400 tisíc za dvoulitr v plný výbavě. to rozhodlo :) sice jsem oželil tempomat, sklvělej motor 1.6 crdi a možná o něco lepší výbavu, ale nelituju, teda zatím jsem stále čekatel, byť se zaplacenou zálohovou fakturou :)
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Berka » 27.12.2007 23:19

Dacia 1300 TX- první auto, celé po GO- pak přišla menší nezaviněná nehoda :neutral:
Škoda 110R coupé- srdeční záležitost, bohužel nespolehlivé
Škoda Felicia 1.3 Magic- moje první nové auto, celkem to šlo. Dnes bych to nechtěl ani na popojíždění
Renault Laguna 1.8 16v RXE- přišla rodina a bylo potřeba auto kam se vejde celý kočárek
Citroen Xsara 2.0Hdi- kočárek již nebyl potřeba a manželce se xsara líbila
.... a teď už netrpělivě čekám na cee´da SW
Rozhodl jsem se pro něj hned jak vyšli první fotky krátké verze, stačilo jen počkat na SW a doufat že velký zájem o cee´da příliš nezvedne cenu kombíkové verze. Naštěstí většina čechů nevidí dál jak do mladé boleslavi a stále kupují ty německá auta co tam dělají. Vůbec nechápu co na nich vidí. Nová fabia zaspala dobu o pět let, má nemoderní slabé motory a šílenou cenovou politiku. Octavia II je sice hezká ale cena jak za zlaté prase a hlavně oba modely na parkovišti přehlédnu protože je má každý druhý.
Kolega v práci si před 4 měsíci koupil novou alteu, a po 2 měsících provozu si drbal hlavu a stále opakoval: že já blbec nešel do cee´da. Měl bych silnější motor, větší výbavu, kufr a delší záruku za méně peněz.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 27.12.2007 23:24

Berka píše:Dacia 1300 TX- první auto, celé po GO- pak přišla menší nezaviněná nehoda :neutral:
Škoda 110R coupé- srdeční záležitost, bohužel nespolehlivé
Škoda Felicia 1.3 Magic- moje první nové auto, celkem to šlo. Dnes bych to nechtěl ani na popojíždění
Renault Laguna 1.8 16v RXE- přišla rodina a bylo potřeba auto kam se vejde celý kočárek
Citroen Xsara 2.0Hdi- kočárek již nebyl potřeba a manželce se xsara líbila
.... a teď už netrpělivě čekám na cee´da SW
Rozhodl jsem se pro něj hned jak vyšli první fotky krátké verze, stačilo jen počkat na SW a doufat že velký zájem o cee´da příliš nezvedne cenu kombíkové verze. Naštěstí většina čechů nevidí dál jak do mladé boleslavi a stále kupují ty německá auta co tam dělají. Vůbec nechápu co na nich vidí. Nová fabia zaspala dobu o pět let, má nemoderní slabé motory a šílenou cenovou politiku. Octavia II je sice hezká ale cena jak za zlaté prase a hlavně oba modely na parkovišti přehlédnu protože je má každý druhý.
Kolega v práci si před 4 měsíci koupil novou alteu, a po 2 měsících provozu si drbal hlavu a stále opakoval: že já blbec nešel do cee´da. Měl bych silnější motor, větší výbavu, kufr a delší záruku za méně peněz.


Tak vítej mezi námi a věz zde je fajn parta.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 27.12.2007 23:51

Volha M21, 2,5 litrů, 3 rychlosti (skoro zbytečné řadit, stačila 3. st), 12l na 100km.
Škoda 120
Škoda 125
Felicia Magic
Fabia 1,4- 74kW Elegance

no a teď konečně dobré auto Ceed 1,6 CRDi. Zatím spokojen,až mi vymění zadní tlumiče, které neuvěřitelně bouchají, až mi opraví nefunkční přední ostřikovač, až korejci vymyslí co s cukáním tohoto typu motoru, až..... tak to bude moje skvělé autíčko. Né, vážně, mám prostě trochu smůlu, že to je jeden z 94 dieselů vyrobených v březnu. Ale ono si to sedne a bude to fakt dobré auto.
Návštěvník
 


km @ l/100km

Příspěvekod Návštěvník » 28.12.2007 17:47

Angel píše:Volha M21, 2,5 litrů, 3 rychlosti (skoro zbytečné řadit, stačila 3. st), 12l na 100km.
Škoda 120
Škoda 125
Felicia Magic
Fabia 1,4- 74kW Elegance

no a teď konečně dobré auto Ceed 1,6 CRDi. Zatím spokojen,až mi vymění zadní tlumiče, které neuvěřitelně bouchají, až mi opraví nefunkční přední ostřikovač, až korejci vymyslí co s cukáním tohoto typu motoru, až..... tak to bude moje skvělé autíčko. Né, vážně, mám prostě trochu smůlu, že to je jeden z 94 dieselů vyrobených v březnu. Ale ono si to sedne a bude to fakt dobré auto.


Držím všetky prsty. V živote je to jak na vlnovke. Nedá sa byť furt len dolu. Ja som možno trocha poverčivejší, fabku som kupoval 2.2.2002, cidka 12.12.2007 na otcove narodeniny (je 12 rokov u Pána), takže vzhuru ke štěstí ( neide mi krúžok na u :no: )
Návštěvník
 


km @ l/100km

Fiat

Příspěvekod Návštěvník » 02.01.2008 20:54

Ja som prešiel z vozu Fiat Marea a dúfam že som urobil dobre.
Návštěvník
 


km @ l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé