Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod aloiso » 25.01.2018 16:06

Zdravím, já jsem přešel z Citroenu C3 r.v. 2002, nemohu říci že bych byl úplně nespokojen, ale byl dost poruchový a drahý servis. Netoužím po velkém autě, loni jsem koupil RIO a zatím jsem moc spokojen. Doufám, že to bylo dobré rozhodnutí. Aloiso
aloiso Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 25.01.2018
Bydliště: Borek 104, 27714  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod colemanjp » 30.01.2018 20:45

Zdravím, tak já přecházím z Citroenu C4 Grand Picasso-exclusive nájezd 255 000km a přibude k němu v březnu Kia Sorento.
colemanjp Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 18.11.2017
Bydliště: Kutná Hora  Czech Republic (cz)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod rade622 » 30.01.2018 21:20

Ahoj lidi
přesedlal sem z Hyundai Elantra, kterou mi zrušil jeden Fabiatik nárazem zezadu. Jako dlouholetý člen Hyundai clubu sem měl favority jasné, jenže žádný z vozů Hyundai
mi nedal, to co sem chtěl. Tak sem nakonec vybral Carens UN 2.0l benzin a teď se s ním pomalu trápím a snažím se ho pochopit a nastudovat tak, jak sem to měl u svých předešlých hyundají.
Snad se mi podaří se sem nějak zapojit, ale moje domovina je stále HCCZ.CZ. I když už spíše jako fanda, s kií tam holt už nezapadnu. Tady je moje cesta do Rumunska, ještě s Elantrou a před skoro
pěti lety. --- http://www.hccz.cz/wp/rumunsko-2013/
Rade
rade622 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 30.01.2018
Bydliště: uh  Czech Republic (cz)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod Beda » 30.01.2018 21:33

Vitame te mezi nami, tady urcite zapadnes, jsme tu take dobra parta lidi ... a na rozdil od dalsich dvou Kia klubu, nas porada pravidelne srazy :thu:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod rudolf.tomka » 30.01.2018 21:54

" rade 662" vítame ťa v klube :kia: , a neboj , viacerí sme registrovaní a aj prispievame v HY fóre , a ty si v ňom už od r. 2005 a ja tam svoju záložku KIA SOUL :D
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod štefko » 07.02.2018 19:56

ahojte ja prechadzam z ford focus combi 1,8 tdci a do dvora pribudla kia ceed sw
štefko Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 25  
Registrován: 16.01.2018
Bydliště: zvolenska slatina  Slovakia (sk)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod mischo22 » 23.02.2018 22:13

Pred 11 timi rokmi som si kupil od znameho Ford Mondeo MK II, sedan 2.0 benzin s ktorym som bol a stale som maximalne spokojny. Ide o poctive auto, kde mi za ten cas okrem bezneho servisu, nikdy nic neodislo a vzdy vsetko fungovalo ako ma. Prirastlo mi k srdcu, takze si ho ponechavam stale ako auto na leto. Bohuzial sa na nom uz zacina vek (20 rokov) a hrdza podpisovat cim dalej tym viac. Po zalozeni rodinky sme potrebovali nieco, kam sa da lepsie nastupovat a ma prisupnejsi kufor. Volba padla na Ford Kuga, 2.0 TDci 4x4 s automatickou prevodovkou PowerShift, opat po znamosti. Akonahle sa rodinka rozrastla, sme zistili ze sa do kufra cely kocik zial nezmesti a ze nam je diesel, pohon 4x4 a automat zbytocny. Tak sme sa rozhodli po zrelej uvahe, ze budeme potrebovat kombik strednej triedy, s dostatocne silnym benzinovym atmosferickym motorom s manualnou prevodovkou. Do uzsieho vyberu sa dostali Ford Focus 1.6, Toyota Auris 1.6, Kia cee'd 1.6 GDi a dokonca Kia Carens 1,6 GDi. Manzelke sa najviac pacila KIA, tak sme u predajcu absolvovali skusobnu jazdu v cee'd Sportwagon a bolo rozhodnute.
Kuga sla prec, Mondeo je v garazi a caka na teplejsie pocasie a ja si kazdy den uzivam jazdu v cee'd -e. Normalne som sa pristihol, ze sa tesim na kazdu jazdu v nom. Na Fordclube som registrovany uz cez 10 rokov, tak dufam ze tu to bude este dlhsie....
Do buducna premyslam ze by Mondeo v rodine nahradilo Rio.. :)
:kia: cee'd Sportswagon 1,6 GDi 2016 GOLD
Obrázek
Uživatelský avatar
mischo22 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  
Registrován: 01.02.2018
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod jano78 » 24.02.2018 09:23

12 rokov na Škode Favorit r.v. 1989, potom 8 rokov Škoda Felicia 1.3 r.v. 1996.......a minulý rok Kia Ceed SW 1.4 CVVT. Obrovská zmena čo sa týka ovládacích prvkov, parkovania, rôznych hračičiek. Hlavne parkovanie mi robí vrásky na čele, vždy zaparkujem do šikma :? . A keďže ešte stále jazdím aj na Felicii, ktorú zaparkujem aj poslepiačky, tak stále hľadám pri Kii tú parkovaciu rutinu.
jano78 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  
Registrován: 16.11.2017
Bydliště: Liptov  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2017)
5020 km @ 0 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod Petr Pstros » 02.03.2018 20:03

Ahoj Všichni, mám Soula týden, před tím jsem měl několik Renaultů, poslední byl Kangoo II 1.5 dci 50kw. Protože jezdíme hodně na Slapy, chtěli jsme nějaké silnější a tišší auto. Kangouš je skvělej, ale slabej, na dálnici těch 130 už je na něj moc, to už žere a dělá rámus. Kolem baráku nadělal spoustu práce, odvezl a přivezl mnoho materiálu, nikdy nás nikde nenechal, ale na delší cestování to nebylo. Byl to r 2009 měl najeto 170 000 km a pomalu přicházely různý problémy, vypínače, páčky, klakson, výfuk atd, tak jsme ho prodali dokud ještě fungoval a chtěli jsme koupit mladšího benzínového, už nechci naftu. Chtěli jsme původně Kangouše benzínového, pár jsem jich vyzkoušel, ale i ta 1,6 je do pomala, na 3000ot. jede 90km/h tak bych si moc nepomohl, a je to stále užitkový auto. Tak jsme vybrali Soula, je sice trochu menší, ale už netáháme na stavbu, má pěknej interiér a celkově je to zajímavé auto. Máme 1.6 93 kw 2011 najeto 35000 km, černý trochu sice poškrábaný, ale to se opraví. Zevnitř je jak novej, nezahulenej, jede krásně, jsme s ním spokojeni. A hlavně je za ty samé peníze co chtěj za Kangaa. Taky mi k rozhodnutí koupit Kiu trochu pomohlo to, že moje dcera měla roky Sportage jezdila a jezdila a nikdy na ní nic vážného neřešila. Takže tak, snad jsem toho nenapsal moc, chyby v pravopisu mi snad prominete. Mějte se Petr.
Petr Pstros Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 02.03.2018
Bydliště: Liberec  Czech Republic (cz)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod medvide » 19.03.2018 21:54

Přešel jsem z Ford Focus II 1.6TDCI na KIA CEED SW 1.6GDI, zatím najeto do 400km, užívám si to ticho(motoru) a těším se až KIU protáhnu k 6-ti tisícům otáček :), odhlučnění měl Ford lépe udělané, teď slyším každý kamínek co odletí od pneumatik :( , doufám, že bude KIA sloužit stejně dobře jako Focus :)
Uživatelský avatar
medvide Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 04.03.2018
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2018)
356 km @ 6.8 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod colemanjp » 23.03.2018 22:05

Tak a je doma. nádherná KIA Sorento verze UM. Bílá perleť, verze Luxury. Musím říct, že ta černobílá kombinace v interiéru je pecka. A První dojmy jsou....no prostě jsou hodně dobrý.
colemanjp Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 18.11.2017
Bydliště: Kutná Hora  Czech Republic (cz)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod Beda » 24.03.2018 09:28

Gratuluji :thu:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod Hubert » 24.03.2018 14:31

Po několika Škodovkách jsem naposledy měl a ještě mám Škoda Fabia 1,2 HTP. Více než 14 let fungovala téměř bez problémů, jen jednou mi na cestách odešla zapalovací cívka. Tak doufám, že nový see´d bude minimálně stejně spolehlivý.
Hubert Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 1
Registrován: 24.03.2018
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2018)
1000 km @ 6.6 l/100km

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod mickey mouse » 12.04.2018 17:25

Mnoho let samé Škodovky, ale cenová politika koncernu - krvavě si připlatíš každé jinde běžné tlačítko, mě dovedla až ke Sportage, kterou jsem jednoznačně upřednostnil před Yeti. Sportage se mi vždy líbila, reference dobré, tak jsem navštívil salón, tam po mě hodili klíčky od předváděčky a řekli mi, že tam budou do sedmi do večera, tak ať se do té doby vrátím, na rozdíl od ŠA kde se mnou jeli a hlídali mě 3 km k otočce a 3 km zpět :-) V konečném důsledku jsem si koupil úplně jiné auto co se týče komfortu, výkonu a výbavy za podobné peníze, a o přístupu prodejce a servisu nebudu ani mluvit. To je jako nebe a dudy. Zatím jen jezdím, drobné maličkosti servis řeší hned, veliká operativnost a vstřícnost. Dobře jsem udělal.
mickey mouse Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 105  
Registrován: 04.10.2015
Bydliště: Havlíčkův Brod  Czech Republic (cz)

Re: Z ktere znacky auta jste presli na vuz Kia?

Příspěvekod RobertV » 13.04.2018 07:06

to se mi stalo v Kie v Dřenicích u Chrudimi u Auto Hybeš. Byl jsem domluvený na předváděcí jízdě. Když jsme dorazili na místo, prodejce mě dal klíče a at si to projedeme, že má nyní předávání vozidla, jestli to nevadí že nepojede s námi .o)) my jsme vykulily oči, protože tohle se mě nikde nestalo. No a během dopoledne jsme vyzkoušeli další auta, byla to sranda, fakt super přístup. Jen je škoda, že Dřenice jsou daleko od mého domova, jinak bych auto bral u nich.
:kia: Carens 1,6GDI Comfort plus 2016
Uživatelský avatar
RobertV Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 116  Témata: 5
Registrován: 24.05.2016
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Kia Carens IV (2016)
10000 km @ 8 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé