Kia hrúbka laku???

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod milda » 10.02.2011 14:27

Nekvalita laku se u KIA zřejmě projevuje čím dál víc (a dlouhodobě). Doporučuji prohlédnout si tři místa kde se nejčastěji projevují puchýřky, které je nutné co nejdříve reklamovat (termín do května). Nad zadními dveřmi vodorovná část s brzdovým světlem, lišta zadních dveří u osvětlení SPZ a celkově zadní část vozidla. KIA si je asi tohoto nedostatku vědoma a obávám se, že je občas možné, že puchýřky a podélné tahy (vypadající jako slabé, tmavé čárky) se mohou objevovat na celé karoserii. Slabá vrstva a nekvalita laku se začíná stávat průvodním znakem KII. Škoda, neboť jinak jsem i při 36 000 km s SW spokojen. Asi je to průvodní znak dobré prodejnosti vozů.
milda Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  Témata: 2
Registrován: 17.07.2009
Bydliště: Kluč, Hornická 313  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Korejcobijec » 10.02.2011 23:53

:thd: A to prý mají nemodernější lakovací linku jako BMW.Tůdle.- :thd: Nůdle
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Jirka N. » 11.02.2011 00:20

Moje Sorento je z Koree ale lak je taky velice tenký a všeobecně platí že černá je na poškození velice háklivá. Třeba můj divoký pejsek dokáže udělat drápama divy na laku. Nakonec jsem našel řešení v černé lěštěnce, která mikroškrábance i větší škrábance zakryje. Stejně ten lak nyní devastují kamínky z dezolátních silnic a tak to již moc neřeším.
Kabinu terénního náklaďáku jsem nastříkal nitrokombinací a ta vydrží i větve ze stromů a tak asi jednou vezmu Soriho taky touhle klasikou a bude odolný i do pralesa.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod slava » 11.02.2011 23:25

Je to jednoduché. Tak jak s benzínem se to dá udělat i s lakem. V zahraničí si to nedovolí......no a proto jsou tam lepší pohonné hmoty a jak je vidět, tak i laky. Přidáš kýbl vody,.......no a nikdo nic nepozná a konto roste a roste. :shock: :shock:
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Korejcobijec » 11.02.2011 23:42

;) Kvalitní oranž metlu mělo bývalé Pičunto.Ale to bylo z Koree a tam hold asi mají jinou kvalitu. :thd:
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod lebka75 » 11.02.2011 23:56

jojojo všechno znám, všude jsem byl a od všeho mám klíče ty bijče :thd:
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Korejcobijec » 12.02.2011 12:35

;) Od všeho nee ,ale opravdu měl metlu vysoce kvalitní a Žilina by se měla poučit asi v Soulu u pramene. :thu:

EDIT: Duplicitny prispevok vymazany.Titanus
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod jose939 » 12.02.2011 19:21

ďakujem za príspevky, ste super
jose939 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 13  Témata: 4
Registrován: 06.02.2011
Bydliště: Kolta  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
29000 km @ 6.6 l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Muaddib » 15.02.2011 09:44

jose939:

mam ten samy problem. Auto kupovane loni v dubnu. Pres prazdniny par umiti rucne, s houbou a tou nejjemnejsi co jsem nasel a stejne je cele auto poznamenane jemnyma skrabancema. Pekne me to sere. Vypada to ze lak na kiich opravdu stoji za prd. Na tmavych barvach je to videt o to vic :( Kdyz se mi to podari nafotit muzu hodit i par fotek.
Muaddib Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 35  Témata: 3
Registrován: 13.07.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia PRO_cee'd (2010)
28500 km @ 6.5 l/100km

Re: Kia hrúbka laku???

Příspěvekod Korejcobijec » 15.02.2011 16:06

;) Já auto ještě nemyl tzn, víc jak4 měsíce.Na jaře ,až bude fajn ,tak se opláchne vodou a natáhne se nějaký tvrdý vosk.Mýt pouze vodou. Žádné šampony, žádné sajrajty. :yes: Na té bílé opravdu není skoro nic vidět.Myslím nějaké poškrábání nebo rysky. Viděl jsem černé a asi projel kolem šípkového keřa,bo to měl samú rýhu. :thu:Jináč vodou ředitelné barvy jsou dobré tak akorát pro ekology. Můj názor je ,že stojí za pychu! ;)
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé