voda do ostrekovacov

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod vladislav » 20.01.2011 13:20

:lol: Nebyla měl bys o starost míň... :lol:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Korejcobijec » 20.01.2011 13:31

:) Dnes v Tesku byla modrá voda -19 5L za 69.90,- No nekup to. :lol:
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Mikalo » 20.01.2011 14:15

Kontrolka do ostřikovače zbytečná věc. Když jsem v okolí domu a dojde tak nevím z čeho bych si měl dělat hlavu a na delší trasu si vodu beru do auta. Nebo jí pořád vozím sebou.
Zase tolik místa nezabere. Když tě kontrolka varuje nebo bez kontrolky to přestane ostřikovat tak se to tak i tak musí dolít. Je jasné, že při upozornění se dá párkrát ostřiknout. V autě jsou důležitější kontrolky které varují na správný a bezpečný chod auta a kdyby aspoň jedna začala svítit, tak pak bych si opravdu dělal starost. Kontrolka ostžikovače nebo bez ní mi starost nedělá. :kia:
Když už nevíš kudy kam, tak si zakřič: Nejsem sám!
Uživatelský avatar
Mikalo Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 142  
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Havířov  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2019)
33000 km @ 6.7 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Korejcobijec » 20.01.2011 14:22

;) JJ na co je kontrolka ,když nemáš co dolít. To je lepší být bez kontrolky ,šáhnout do kufru a dolít 2 litry. :lol: Ale pro opravdové kyjníky bych doporučil něco jako má palivoměr ,aby věděli kolik ještě vody tam mají. To snad nemá ani Rols A to jsou auta. Kdoví ,zda jim taky hryžou desky. a lítají tyčky jedna za druhou. :lol:
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod KamZehr » 20.01.2011 14:38

Já si myslím, že když ti začně blikat kontrolka, tak vždycky k nějaký pumpě (myslím čerpačce) dojedeš. V ČR i SR určitě, v Německu bych si tak už jistej nebyl, tam na dálnici moc pump není.
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 727  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Ingdave » 20.01.2011 14:49

Korejcobijec píše:;) Já bych jí měl asi naprd ,páč marně uvažuji ,kdy mi došla voda v ostřikovačích. Hold pravidelná kontrola náplní se vyplácí. ;)

By ses docela divil, když jedu z Ostravy do Prahy v tomhle nečase a sajrajtu a mám před barákem plnou nádobku, do které se vejde 5,5l, tak v Praze mi už svítí kontrolka, že je třeba doplnit. (samozřejmě to vše nevycákám na okno, při každém pátém ostřiku okna mi to sekundu stříká i na xenony a to je pak spotřeba). Jsem rád, že mi to funguje a upozorňuje mě to na nedostatek, hlavně při dlouhých jízdách. Jinak pomalu denně dolívám do plna, takže pro to běžné denní ježdění bych jí ani nepotřeboval.
Cee´d SW 1.6 CRDi - MY09 Comfort Abyss Blue
najeto: 24 015 km
Uživatelský avatar
Ingdave Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 492  Témata: 1
Registrován: 06.11.2008
Bydliště: Ostrava - Mariánské Hory  Czech Republic (cz)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)
Nejvzdálenější účastník srazu (1)

Skoda Yeti (2010)
90700 km @ 5.8 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod vladislav » 20.01.2011 15:46

Tentokrát musím s Ingdavem souhlasit..Už jsem začal pomalu řešit ten ostřik na xenony..Protože Sportage to má nastavené jinak..Tam je spotřeba kapaliny podle zpráv ,které vycházejí až enormní ..A ta kontrolka tam chybí.. :thd:
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod KamZehr » 20.01.2011 16:06

Já měl ostřikovače světel na Mondeu a nestačil jsem dolévat. U Sportage jsem xenony neobjednával, tak snad to bude lepší. Ale ta kontrolka mě štve, v zimě abych vozil nejen kapalinu, ale i rukavice, abych se neumazal. :thd:
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 727  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Kmet » 20.01.2011 17:20

*Mikalo*:
od rozsvícení kontrolky je to trošku víc, než jen prár ostříknutí :yes: . Minulý týden jsem se potřeboval zbavit té *samohonky* v nádobce ostřikovačů .... zadní ostřikovač (ten fičí jedna báseň oproti předním) non-stop, cigárko skoro vykouřené a pořád to stříkalo ;) . Tipoval bych to tak na cca ještě litr kapaliny, než došla :yes: .
Co se týká spotřeby, tak já mít ještě ostřik xenonů - asi by mě *ovezli*! To, co jsem spotřeboval k dnešnímu dni, mi dříve vydrželo celou zimu - neuvěřitelné :no: !
Ten zadní spojler pod oknem mi fakt chybí, jako sůl - už ať je jaro a jdu do něj :thu:
Když do pekla, tak na krásném koni!!!
Uživatelský avatar
Kmet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 349  Témata: 1
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Ostrava - Hrabůvka  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Mazda 3 (2023)
15000 km @ 7 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod tomasisko » 26.01.2011 10:14

  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Re: voda do ostrekovacov

Příspěvekod Korejcobijec » 26.01.2011 12:23

;) Už abychom tam leli jen vodu.Ale to si ještě počkáme. ;)
Korejcobijec
 


km @ l/100km

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé