ktorý servis

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod hermenet » 12.03.2010 17:36

Mám podobná nutkání. Vždycky když mě napadnou pochybnosti, jestli jsem to auto zamknul, nebo ne, tak se snažím dosáhnout ztracenou duševní rovnováhu tím, že si říkám, že zloděj aspoň třeba vezme nejdřív za kliku, než se pustí cihlou do okýnka. :?
KIA cee'd SW 1.4 CVVT 80.2 kW Active (2009) Obrázek
Uživatelský avatar
hermenet Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 204  
Registrován: 19.12.2009
Bydliště: Praha 4  Czech Republic (cz)
7. sraz Kia-Club.org (1)

Opel Zafira (2016)
90000 km @ 8.37 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod milous » 12.03.2010 17:57

Jo jo.Tak mě napadá,jak moc ti pomůže rada - nenechávat nic v autě atd,tak snad jen pro zajímavost jedna hystorka.V Portugalsku při půjčení auta mě vysloveně upozorňovali - nenechávat vůbec nic v autě,nechat otevřenou schránku,šuplík pod sedačkou,zvednutou desku nad kufrem a odšroubovat anténu.Stěrače že se nekradou.Fungovalo to,jen poslední noc mi někdo ulomil ty stěrače.Milous.
Naposledy upravil milous dne 14.03.2010 12:02, celkově upraveno 1
KIA RIO , 1 399 ccm, 07/2007 , stříbrná metalíza.
Uživatelský avatar
milous Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 5
Registrován: 21.01.2010
Bydliště: jižní morava šanov  Czech Republic (cz)

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod -drb- » 12.03.2010 18:25

milous píše:...nenechávat nic v autě...



Dlouhodobě se té zásady tady taky držím. Jakmile někam přijedu, vše uklidím, cenné věci s sebou, zbytek aspoň do kufru. I před tou školkou jsem vždycky hodil batoh na rameno. Nikdy se ni nestalo.

Nechal jsem se ukolébat tím, že to je před školkou, stále tam v tuto hodinu někdo přijíždí a ve školce nejsem nikdy dlouho. Tak prd - to mám za svou nedůslednost. Nadávám si pochopitelně do pitomců, ale to hlavní je, že bych fakt sekal pazoury každýmu, kdo sáhne na cizí majetek.

Ono nejde úplně o ten majetek - peníze byly, jsou a budou, i když už já nebudu. Těch 15 tisíc holt spral ďas, nějak se s tím vyrovnávám. Ale co nemůžu rozdýchat je ten zásah do soukromí, zbytečné starosti, čas... Dneska celý den narážím na další drobnosti, které to ovlinilo. Musím shánět duplikáty faktur, co jsem měl v batohu, musím odvolávat domluvené návštěvy na nejbližší dobu, odvolám sliby, že něco odvezu na chalupu (a to jsem tam chtěl konečně prořezat stromky), kvůli tomu, že jsem nestohnul dneska práci, musím to dodělat přes víkend atd. Tohle mne na tom štve nejvíc.

A to vše kvůli nějaký vypatlaný smažce, která hodí navigaci nějakému poctivému bazarníkovi, který si určitě pečlivě opíše údaje z občanky a hezky mu zaplatí to pětikilo.

To je jako s těma poškrábanýma dveřma, co sem někdo nedávno psal - nejhorší je, že tím člověk ztrtí mraky času, musí měnit své plány, pak třeba děckám nemůže koupit co slíbil atd., a to jen kvůli nějakému debilovi, co se nudil.

A to nemluvím ani o tom, že policie to ani nebude řešit, a když už by náhodou toho blba někdy chytla, tak v nejhorším případě dostane pár měsíců v luxusní base s televizí, knihovnou, výukou cizích jazyků a to vše placeno z našich daní. Fakt poctivej člověk jenom platí, plní povinnosti a na práva mu kdekdo pěkně zvysoka... A pokud se někdo chtěl postarat o svůj majetek sám, tak si ještě půjde sednout (viz před časem ten chlápek, co mu furt vykrádali chatu).


Jsem se zase rozčílil. Ach jo, omlouvám se za ty sáhodlouhé litanie. :angry:
-drb- Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 75  Témata: 1
Registrován: 25.03.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
28000 km @ 7.0 l/100km

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod titanus » 12.03.2010 19:41

tak stebou sucitim (tie poskrabane dvere su moje) a tiez uplne kaslem nato ze si to uhradim no se**e ma to ze clovek chodi do roboty, skoro rano, vracia sa vecer, plati vsetky ucty nacas, ked do niekoho drgne este sa ospravedlni a mysli si ze aky je ten svet pekny takto zit a potom pride jeden arogantny egoista ktoremu sa to sice mozno vsetko vrati no mne to je na prd ked u toho nebudem (keby som tak mohol :roll: ) a spravi skodu na niecom naco ste hrdy aa o tom ako ste sa nadrely aby ste to mali ani nehovorim...zelam si raz ho pri tom chytit, uz viac to nespravi - nebude mat cim :evil: dobytek jeden:

Lance: Pořád jezdíš v tom malibu?
Vincent Vega: Ani nemluv... Víš co mi s ním nějakej parchant udělal?
Lance: Co?
Vincent Vega: Vobjel ho klíčem.
Lance: Ty vole! To je v hajzlu.
Vincent Vega: No to mi řikej. Tři roky je to schovaný, pak je to pět dnů venku a nějakej impotentní kripl se na to podepíše.
Lance: Já bych to rovnou zabíjel. Žádnej soud, žádná porota, rovnou na popravu.
Vincent Vega: Škoda, že jsem ho při tom nechytil... Dal bych cokoliv, kdybych ho mohl při tom chytit. Stálo by to za tu škodu, kdybych ho při tom mohl chytit.Lance: Dobytek!
Vincent Vega: Co může bejt horší, než někomu ničit auťák. Na cizí auta se prostě nešahá.
Lance: To se nedělá.
Vincent Vega: To je proti pravidlům.
:thu: :thu: :thu:


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod luboss » 12.03.2010 20:12

Tak čo sa stalo v pondelok mne... našťastie nie na mojom aute. Onedlho u nás začína hokejbalová liga tak teraz chodíme trošku trénovať a v ten pondelok sme trénovali u nás na sídlisku (ihrisko medzi panelákmi). Za plotom ihriska je parkovisko. Pred zápasom najprv trošku rozchytáme brankára (nájazdy strely..) Tak som sa oprel do strely, loptička tesne minula hornú tyčku 8-) nasmerovala si to rovno do malej trhliny v pletive a rozbila zadné okno na renaulte megan kombi :shock: hneď ma oblial pot, tak som sa na to išiel pozrieť z blízka a zistil som že loptička sa zastavila v mieste kde sa predné sklo spája s palubovkou a pritom ešte prasklo aj to čelné sklo :cry:
Tak som išiel hladať majiteľa auta - naštastie pohodový pán, tak sme sa dohodli že to pojde z poistky. Pán mal ale už na to auto kupcu, ktorý si ho chcel prísť v utorok prevziať, tak som im to trošku oddialil ;)
Uživatelský avatar
luboss Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 477  Témata: 2
Registrován: 10.08.2008
Bydliště: Kalinkovo  Slovakia (sk)
1. místo (1)

Kia cee'd SW (2013)
121000 km @ 5.9 l/100km

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod Neumi » 15.03.2010 10:29

Inac presne podobnu vec musim vzdy riesit s priatelkou:
Neeee nedavam ten rupsak do kufra tu si ho dam k sebe na sedacku, mne nezavadza, dobre sa mi sedi, naco sa budeme zdrzovat a otvarat kufor. Alebo popripade zabudal som si telefon pod radiom ale neeeee nevracajme sa ponho, mne ho teraz aj tak netreba.
Vzdy az ked na nu nechutne skaredo pozriem a vysvetlim jej ze jak sa jej sedi mi je dvesto, to nech si zariadi ona ale kvoli rupsaku alebo telefonu si auto vykradunt nenecham tak ho nakoniec vopcha do kufra (popripade ide naspat po telefon).
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Re: jak si neplánovaně vybrat servis na garančku

Příspěvekod Tony » 15.03.2010 13:00

a jeho prdel by poznala středověk...
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

ktorý servis

Příspěvekod ohen10 » 06.06.2010 23:14

Ahoj, potreboval by som rýchlu pomoc. Dnes do mňa jeden dotyčný nabúral. Potrebujem dať auto zajtra do servisu a potrebujem poradiť od kiákov v Prahe :? neviem, ktorý servis je naj, ale podľa toho, čo som tu čítal, tak v Říčanoch je solídny a jeden chlapík mi poradil Prosek. Kam to mám teda dať? resp nejaký iný, kde sa oplatí? Vopred všetkým ďakujem a prajem veľa šťastných km bez nehody.
PS: tento týždeň ma už niekto trafil na parkovisku bez vizitky, a toto je niečo ďalšie. týždeň úplne zlý :no: :(
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod snike » 06.06.2010 23:18

Já jezdím do Dolnisu na Spořilov viewtopic.php?f=10&t=49 ... druhou pobočku mají v Říčanech viewtopic.php?f=10&t=58

P.S.: ... v úterý dávám své autíčko právě na Spořilov na 80.000 km garančku ;)
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod Mirek28 » 07.06.2010 03:31

Doporučuji Dolnis Praha 4 - Spořilov mají kompletní dílnu, nebo Autobond (servis Suzuki - Kia) na Jižním Městě, ulice Leopoldova (poblíž metra Opatov) Držím palce.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod ohen10 » 07.06.2010 07:37

ešte na napadlo, čo servis pruhonice? To je aj celkom dostupné...
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod Mirek28 » 07.06.2010 14:08

ohen10 píše:ešte na napadlo, čo servis pruhonice? To je aj celkom dostupné...


V Průhonicích (NH-CAR) není klempírna a vozí to na tahači do svého servisu na Strahov.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod ohen10 » 07.06.2010 14:16

dík. Tak som to dal do toho servisu v Říčanoch... Resp Mukařov. Tak uvidím čo a ako a malo by to byť do konca bud týždňa.skoro dva týždne bez môjho auta...kua, to bude :(
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod Mirek28 » 07.06.2010 14:20

ohen10 píše:dík. Tak som to dal do toho servisu v Říčanoch... Resp Mukařov. Tak uvidím čo a ako a malo by to byť do konca bud týždňa.skoro dva týždne bez môjho auta...kua, to bude :(


Jestli je to větší klempířská oprava, asi to stejně povezou do Prahy na Spořilov, tam mají větší dílnu a klempírnu.
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: ktorý servis

Příspěvekod ohen10 » 07.06.2010 14:53

Mirek28 píše:
ohen10 píše:dík. Tak som to dal do toho servisu v Říčanoch... Resp Mukařov. Tak uvidím čo a ako a malo by to byť do konca bud týždňa.skoro dva týždne bez môjho auta...kua, to bude :(


Jestli je to větší klempířská oprava, asi to stejně povezou do Prahy na Spořilov, tam mají větší dílnu a klempírnu.


Ono je to podľa mňa len nárazník... výstuhy, neviem no ale dúfam, že sú ok. Bolo to len ťuk. Stáli sme na križovatke a on sa pohol skôr na zelenú šípku. A nefunguje mi jeden parkovací senzor. :no:
Akustické vlny, šíriace sa zo zdroja v ľudskom hrdle, sa odrazia od bariéry geologického pôvodu so silou adekvátnou k pôvodnému impulzu. (Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.)
Uživatelský avatar
ohen10 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 321  Témata: 13
Registrován: 17.04.2009
Bydliště: Nitra SR  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2009)
152000 km @ 6.0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé