spolupráce aaa s kia

Diskuze o všem, co nelze zařadit do jiné sekce.
Discussion about everything what has not own section.

spolupráce aaa s kia

Příspěvekod vaksan » 30.04.2010 08:51

Ahoj, dneska jsem se na internetu dočetl, tedy na této stránce o AAA auto, že zahájili spolupráci s Kia motors, myslíte, že bych se tam mohl jít podívat na nějaké Kia vozy, už dlouho uvažuji o koupi, starších tady ještě moc není, tak jsem uvažoval že bych se tam stavil a kouknul po nějakém. :-)
vaksan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 1
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod titanus » 30.04.2010 09:34

ak mam byt uprimny tak v zivote by som nekupoval auta v AAA :no: mam s nimi bohate skusenosti ale ani raz ma nepresvedcili :thd: ved ked predavaju ako "neburane" auto s viditelne inym nastrekom prdnej casti a pri skusobnej jazde je problem udrzat volant tak :thd: a to sa mi nestalo raz a podobnych skusenosti s nimi mam naozaj dost... najlepsie sa nakupuju auta priamo od majitelov aut alebo mensich autobazaroch kde ma predajca aspon sajnu co predava a je ustretovejsi k jednotlivym klientom...tod moj nazor...ono ked si hodis do googla "predam kia ceed" tak najdem celkom slusnu ponuku...ale to uz nechavam na teba ;)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod Eva L. » 30.04.2010 18:48

V autobazáre, nikdy, nikdy. :no: :no: Je to až životu nebezpečné, potom tie infarkty a tak. Jedine pátrať a pátrať,od jedného známeho k druhému... Myslím si,ak v nejakom servise majú na predaj nejaké dobré autíčko tak ho určite posunú svojim známym a nie do bazára.
Eva L. Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 24.03.2010

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod ferino » 30.04.2010 20:28

Neviem ci ste to citali pozorne, ale ide tam o spolupracu pri vykupe auta na protihodnotu. T.j. vy sa rozhodnete kupit novy model KIA a svoje stare auto chcete dat na protihodnotu. KIA k dalsiemu predaju predava len jazdne modely KIA ktore ma moznost overit (http://www.kiapreverene.sk). Modely inych znaciek zjavne ponukat nechce a aby nestratila novych potencionalnych zakaznikov, tak ich zoberie na protihodnotu/vykupi od zakaznika prostrednictvom AAA. Otazne je ci jednanie AAA bude vdaka angazovaniu salonov KIA korektnejsie ako keby zakaznik ponukal auto priamo do AAA.
My sme podobne Cee'd kupovali tiez. Mensi problem bol, ze majitelmi auta co sme dali na protihodnotu sme boli v papieroch este cca 2 mesiace, kym to prostrednictvom bazaru salon KIA predal dalej, kdezto AAA pri vykupe sa stava "majitelom" vykupeneho auta.
To Be Not Faster Than Your Angel Can Fly...
ferino Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 13
Registrován: 23.10.2007
Bydliště: Nove Zamky  Slovakia (sk)

Kia Sportage IV (2018)
129000 km @ 5.8 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod Berka » 01.05.2010 10:07

Kolem "áček" se toho namluvilo hodně. Já jsem tak kdysi auto kupoval a nemůžu říct špatné slovo. Záleží jen na dotyčném zájemci jak bude vybírat. Auto tam nikomu nenutí a stačí přeci říct díky to nechci podívám se po jiném nebo jinde. Tenkrát jsem ten den prohlédl asi 4 auta, z toho jedno jsem okamžitě odmítl protože to bylo lego a ne auto. Nikdo mi ho dále nenutil. Je to firma která má naprosto dokonale zvládnutý marketing a psychologii prodeje. Pokud tam přijdete jen jako pozorovatel a ne kupec tak si začnete všímat věcí které kupec v euforii výhodného nákupu nevnímá. To není nezákonné, prostě jsou jen dobří v obchodu. Podobné věci na vás zkoušejí i velké prodejní řetězce a nikdo si nestěžuje.
Brácha tam několik let pracoval a můžu říct že práce tam je otročina. Pracovní doba pružná podle potřeb, tzn, ráno nástup a pokud to bylo důležité pro zákazníka tak jsi končil až po půlnoci protože jsi ještě večer musel převézt auto přes půl republiky a odvézt klienty domů. Divím se že tam vydržel pod takovým tlakem takovou dobu. Chyby se tam neodpouštějí a raději vyhodí deset zaměstnanců než ztratit jejich chybou jediného zákazníka.
Nechci se jich nijak zastávat, prostě jsou jen dobří v tom co dělají a pokud přistoupíte na jejich hru a začnete používat jejich zbraně ve vyjednávání tak budete spokojeni oba. Tedy zbraně ve forma hezkých sekretářek s pěkným velkým dekoltem a milým přístupem které vás přimějí podepsat vše, asi nezvládneme :no: Osobně jsem tam prodával 2 auta a opravdu jsem za ně dostal nejvíc. Samozřejmě pokud nepočítám osobní prodej, ale ten má mnoho úskalí.
Prostě odmítnout jejich nabídku, můžu přeci vždy.

Jen taková malá příhoda. Tenkrát jsme potřebovali nějaké místo na přebalení naší malé dcery. Už jsme tam nějakou dobu běhali, tak to bylo potřeba. Ochotně nám byla uvolněna jedna kancelář, ale při odchodu paní nenápadně zapnula telefon na hlasitý odposlech. Asi si myslela že jsem takovou věc nikdy neviděl. Prostě je zajímalo co si budeme o nich říkat.
Subaru Outback 2.5i Executive
Renault Megane Grandtour GT 1.6 TCE EDC 151kw - prodáno
ceed II 1.6 GDI FIFA 99kw - prodáno
ceed SW 1.6 CRDi 85kw - prodáno
Uživatelský avatar
Berka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2029  Témata: 10
Registrován: 17.12.2007
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1)

Subaru Outback V (2018)
0 km @ 0 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod slomak » 02.05.2010 13:06

Já jsem dával Renaulta Clio na protiúčet abych měl na moje SW a je pravda že ze tří autobazarů, které měly o auto zájem, nabídly ačka nejvíc.
Ale auto bych si tam nekoupil. :thu: :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slomak Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Chomutov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
3000 km @ 7.8 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod lebka75 » 02.05.2010 13:18

je pravda, že mají vysoký počet prodaných aut a rozhodně nebudou všechna špatná, ale osobně bych koupil auto kdekoliv jenom ne v AAA . V mém okolí s nimi má každý pouze špatnou zkušenost. Nedavno si tam náš mladej koupil auto ( myslel jsem, že mě omejou ) , když s tím přijel, tak jsem koukal co to má vůbec za pneu a tři měli možná 1 mm vzorek a čtvrtá pneu byla pro jistotu úplně jiná. Rezerva byla orezlá o kolem dokola samá boule. O papíry jim musel po třech týdnech volat, aby to vůbec mohl přihlásit.
:kia: XCeed 1.5 T-GDi Exclusive Obrázek
Uživatelský avatar
lebka75 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 18
Registrován: 27.08.2009
Bydliště: Střední Čechy  Czech Republic (cz)
3. místo (1) Sponzor (2)

Kia XCeed (2021)
36500 km @ 7.2 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod ellbunda » 03.05.2010 11:57

Prodej do AAA proč ne, ale koupit auto u nich si může fakt jenom blázen :thd: Tak třeba jejich směšná garance najetých kilometrů... příklad: Dovozce přiveze auto, které má najeto 143000km a jede s ním na evidenční STK prohlídku. Vozidlo přihlásí a prodá. Za dva roky se objeví na stejném STK paní, že si koupila vozidlo u AAA a chce udělat evidenční STK. Technik zadal vozidlo do databáze a ejhle, ono se nám v AAA nějak omladilo :thd: Najednou bylo na tachometru 92000km...
Uživatelský avatar
ellbunda Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 01.05.2010
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2005)
77000 km @ 9 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod Rytíř » 03.05.2010 19:49

AAA není dobrá firma na nákup a prodej auta. Souhlasím, že běžně manipulují a upravují km atd. V žádném případě nedoporučuji zde něco kupovat. :thd: :drink:
KIA Rio II/09
Uživatelský avatar
Rytíř Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 242  Témata: 9
Registrován: 27.04.2009
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

Kia Rio II (2009)
15000 km @ 6.9 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod snike » 03.05.2010 21:09

Z vlastní čtyřnásobné zkušenosti doporučuji spíše http://www.vyzkouseno.cz ;) ... jak pro prodej auta, tak pro nákup ojetého ... inzerují tu přímo prodejci aut, cena je o trochu vyšší než v AAA nebo Auto Esa, ale vozy jsou prověřené a vyzkoušené :yes: Když jsem prodával Fábii tak v Dolnisu spolupracovali s Auto Esa a jejich zástupce mi nabídl jen 140.000,- ... auto jsem bez problémů prodal přes Auto Trio, který inzeruje právě na http://www.vyzkouseno.cz za necelé 3 týdny a hlavně za cenu dle mých představ 190.000,- :thu: Teď v dubnu jsme stejným způsobem prodali máminu Fábku kterou nahradila :kia: Venga.
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6105  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod mbiron » 03.05.2010 21:17

Ja u acek koupil dve auta, jedno neprimo a druhe primo a byl jsem nemile prekvapen kdyz jsem kupoval inzerovanou Skodu Forman BlackLine a misto toho mi byl predstaven prestrikany bezovy ( blbe prestrikany ) Forman v hroznem stavu. Je pravda ze pri koupi Cee´da jsme prodali Fabii take AAA ale tam to slo rychle a auto se prodalo bez problemu.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4954  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod thunder » 07.02.2011 02:47

chalan predal auto aackam...malo 150tis km..o 2 tyzdne ho nasli na nete o 70 stocene...
dalsi si kupil zafiru..po 3dni mu odislo turbo...ani mu nechcu uznat reklamaciu hraju mrtveho chrobaka.....pripadov je stovky...kazdy si spravy usudok...ja som si dal radsej doviest :drink: nazdravie..hehe
Uživatelský avatar
thunder Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 698  Témata: 1
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: TOPOLCANY  Slovakia (sk)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
21000 km @ 7.2 l/100km

Re: spolupráce aaa s kia

Příspěvekod -Petr- » 07.02.2011 11:16

AAA na výkup auta na protiúčet v pohodě. Nakupovat u nich - no - to je pro odvážné. Když jsem tam dal auto na protiúčet a pak se na něj na internetu podíval, neseděli minimálně 2 věci: Prej první majitel. :shock: , dále pak prej vůz byl garážován :shock: (jo před barákem, panečku, to je ale garáž) - no :no: po tom, co sem viděl tu snůšku pohádek bych tam nekoupil ani tříkolku.
Kia Ceed 1.4 SW, 66Kw. Béžový ďábel (LPG/benzín)
Uživatelský avatar
-Petr- Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 231  Témata: 6
Registrován: 13.01.2011
Bydliště: Karlovarsko  Czech Republic (cz)


Zpět na Všeobecný pokec / General Discussion

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé