Slouceni sekci cee'd, cee'd SW, PRO_cee'd

Dotazy ohledně fóra, návody a pravidla pro používání fóra.
Questions about forum, instructions and rules for forum using.

Re: Slouceni sekci cee'd, cee'd SW, PRO_cee'd

Příspěvekod mv12 » 18.12.2017 20:47

Rozdělení na ceed, ceed SW a proCeed je opravdu nesmysl. Je jen hodně málo věcí, které by se netýkaly i druhé verze. Vše je tam skoro stejné. To už je asi větší rozdíl v motorizacích ;) Tohle mě zarazilo hned, jak jsem se tu zaregistroval. Myslím, že i když je to formálně rozděleno, stejně jsou ve skutečnosti příspěvky v těchto sekcích promíchány - v SW se řeší i krátký Ceed a naopak... Klidně bych to proto i zpětně spojil do jednoho a to rozdělení zrušil. Jen by se tím formálně potvrdil skutečný stav. Asi by to bylo ku prospěchu věci, ale na druhou stranu nepřijde mi to jako podstatná věc. Aspoň já tedy neřeším, v které z těchto 3 sekcí byl zrovna ten který příspěvek byl zařazen... I když nově příchozí to může asi mást...

Co se týká rozdělení dle generací. To mi smysl dává, ale chápu i tvůj argument. Prostě by to znamenalo spoustu zásahů moderátorů a přesouvání příspěvků pod správnou sekci... Nedokážu posoudit, zda by to stálo za to (a já bych to dělat nechtěl :lol:). Při diskuzi se asi nakonec vždy dopátráme, jakého auta se to týká (nejlépe, když ho má dotazujícící v profilu, ale to tu není úplně pravidlem...) Ale asi by to leckomu pomohlo při vyhledávání a struktura by byla přehlednější.
Obrázek
KIA Cee'd 1.6 GDI
FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
mv12 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3112  Témata: 21
Registrován: 02.06.2014
Bydliště: EU  Czech Republic (cz)
15. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd II (2014)
104000 km @ 6.73 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Slouceni sekci cee'd, cee'd SW, PRO_cee'd

Příspěvekod mbiron » 18.12.2017 21:40

Popravde zde je mnohem vetsi poradek nez kdekoli na jinych forech, hledal jsem nejaky veci kolem Peugeota a tam to je uplne marne. Musim pred klukama vyseknout poklonu ze to udrzuji v takovem stavu jako to tu je. :thu: :thu: :thu:
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Slouceni sekci cee'd, cee'd SW, PRO_cee'd

Příspěvekod pacesol » 18.12.2017 22:11

Nooooo. Jasněěěě. A o čem já budu diskutovat až budou bavit o vrzání zadních dveří??? :? :? :?
Neříkej, že to nejde. Řekni, že to neumíš.
Uživatelský avatar
pacesol Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 769  Témata: 3
Registrován: 13.03.2013
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)
12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (9) TOP sponzor (1) Organizátor srazu (1)

Kia Stonic (2021)
700 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Sekce fóra / Forum section

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé