Central

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Central

Příspěvekod Beda » 08.11.2014 08:44

No vypada to nekde na zradu v puvodnim centralnim zamykani, protoze to pridavne DO urcite nedava signal na kazde dvere zvlast, ale puvodni centralni jednotce. Asi by to chtelo zkontrolovat zamek ve dverich spolujezdce, jestli se pravidelne nezamyka ten. No a kdyz ti nepujde proud, tak si vezmes prirucku z vozu a podivas se na kapitolu 3/8 asi 18 str. viz. download/file.php?id=1422 :idea:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8250  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Central

Příspěvekod Mirek28 » 24.03.2015 23:24

Byl jsem na šesté prohlídce a postěžoval jsem si, že se mi občas nezamknou, nebo i neodemknou pravé přední dveře na centrál. Je jedno, jestli použiji klíč (ve dveřích u řidiče), nebo dálku (kterou nemám originální). Když strčím klíč do pr. předních dveří, tak to funguje normálně. Po prohlídce mi bylo řečeno, že odchází motorek v uvedených dveřích a protože v předních dveřích je "řídící" zámek, dodává se pouze jako celek zalitý v plastu a stojí cca 4500,- Kč + práce za výměnu. Rok po záruce......
Ach jo, zatím to nebudu řešit, budu dveře kontrolovat a možná někdy. Neměnil jste někdo už motorek za nějaký neoriginál?
KIA CEED SW 1.4 CVVT (8Q)
Hlavně mít kola dole, anténu nahoře a gumové patníky !
Uživatelský avatar
Mirek28 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 240  Témata: 9
Registrován: 08.02.2009
Bydliště: Praha - Jižní Město  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
46000 km @ 7.3 l/100km

Re: dialkove

Příspěvekod ondronr » 01.06.2017 22:30

Zdravim, mam Kia Rio II (2008) s problemovym dialkovym ovladanim. Baterie v oboch klucoch som vymenil a nepomohlo. Z casu na cas (za 2 mesiace tak 4x) mi auto nereagovalo na dialkove ovladanie (ktore ale bliklo LEDkou), pri mechanickom odomknuti klucom neodomklo vsetky dvere a pri pokuse o nastartovanie sa auto roztrubilo (co asi vylucuje zaseknuty spinac ). Po takej polhodinke uz vsetko v poriadku (cize plavajuci kod neodplaval) aj ked pri nasledujucich pokusoch som mal dojem, ze zadna smerovka slabsie a kratsie blikla. Neskor uz blika normalne. Raz sa mi stalo aj, ze pocas vyberania baterky z kluca (a jej vratenia naspat) sa zrejme samovolne spustil alarm a nesiel vypnut (az casom).. po vela dalsich stlacani tlacitka auto kratko trublo, odomklo sa a fungovalo normalne. Pojdem s tym do servisu, ale zaujimaju ma skusenosti, nech vieme na co sa zamerat. Dakujem
Naposledy upravil Beda dne 01.06.2017 22:30, celkově upraveno 1
Důvod: Edit BEDA: prispevek presunut na zadost
ondronr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  
Registrován: 16.06.2016
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé