Central

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod rIKI » 31.05.2010 09:25

Mě dali k vozu taky dva klíče s dálkovým. Měl by to snad být standard, ne ?

edit: A sorry, taky jsem nedočetl diskuzi do konce.
Kia Cee´d SW 1.6 CRDi VGT EX 2008,žlutá Dakar
dlouhodobá spotřeba 6,3 l/100 km
Uživatelský avatar
rIKI Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 46  
Registrován: 26.05.2010
Bydliště: Hovorany, jižní morava  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd SW (2008)
115000 km @ 6.3 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod Blackdeath.p » 31.05.2010 09:35

standartně se dodávají 2 kusy klíčů společně s ovladači :-D Další se dají dokoupit, cena se myslím pohybovala okolo 5 tisíc ale ruku do ohně za to nedám
Uživatelský avatar
Blackdeath.p Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 968  Témata: 6
Registrován: 19.01.2008
Bydliště: Kamenné Žehrovice  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 2. místo (1) Osobnost klubu (1)
Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
205000 km @ 7.3 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 31.05.2010 15:54

Beda píše:
sirius1983 píše:Aha, tak to jsem netušil, že lze nastavovat i citlivost? A na co jiného ještě ten alarm reaguje mimo otřesů?


Priznam se, ze jsem necetl cele tema a tak ted koukam, ze je tu rec o jejich tovarnim alarmu. Tam se panickeho spusteni bat nemusis, protoze tovarni alarm je pouze panik alarm, pri otevreni dveri :idea: Otresovy senzor tam urcite neni ... da se jedine domontovat viz. tema viewtopic.php?f=19&t=866


takže ten tovární alarm se spustí, pokud se otevřou dveře jinak než klíčem, nebo se rozbije okénko a tak?
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod Neumi » 31.05.2010 15:56

On sa spusti aj ked otvoris dvere klucom a nie dialkovym (napr. ked sa vybije baterka v ovladaci) a potom ked nastartujes tak sa alarm vypne (teda niesom isty ci sa vypne ked sa vlozi kluc do spinacej skrinky alebo az po nastartovani).
Kia Pro_cee'd (2009)
20000 km @ 6.7 l/100km
Neumi Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 90  Témata: 3
Registrován: 27.03.2009
Bydliště: Poprad  Slovakia (sk)

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod souk69 » 31.05.2010 16:00

;) Když se rozbije okénko tak ne až když se otevřou dveře.
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod slava » 31.05.2010 22:48

Co jsem zkoušel různé konfigurátory, tak skoro nikde se nepsalo o druhém klíči. Je normální dodávat dva, jenom u Forda si myslí, že ne a jasně nabízeli druhý klíč za osm stovek. V Americe je jiná praxe. Sami vidíte ve filmech, že mají klíč furt v zapalování, tak naco druhý :?: , řidičák zasunutý v držáku na palubovce, jde do obchodu, střechu nezavírá, bouchne vrátkama a hotovo. Jó, jiný kraj, jiný mrav. Kdyby se tady nekradla auta a nebo by stály tolik co v Americe, taky by nám to asi bylo jedno. A nebo by taky nebyla marná možnost beztrestně při činu zastřelit zloděje :!: , tak jak tam.
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod rehmen » 01.06.2010 06:13

slava píše:Co jsem zkoušel různé konfigurátory, tak skoro nikde se nepsalo o druhém klíči. Je normální dodávat dva, jenom u Forda si myslí, že ne a jasně nabízeli druhý klíč za osm stovek.


Co jsem viděl různé ceníky, tak myslím že to záleží na stupni výbavy. A v nižších je 2. za příplatek.
Bílá po FL s ochranýma lištama vypadá fakt DOBŘE.
Uživatelský avatar
rehmen Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 188  Témata: 3
Registrován: 19.05.2010
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
84500 km @ 7.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod souk69 » 01.06.2010 09:48

:kia: Já dostal klíče dva a myslím že se dávají k autu vždy dva při jakékoli stupni výbavy. A co se týče Ameriky, i tam se jistě kradou auta. Ve filmu auto tomu herci ohlídá režisér. :D :lol:
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 07.06.2010 09:16

Ještě se zeptám, když jsem si objednal dálkové odemykání s autoalarmem, tak funkce odemykání a alarmu je v jednom ovladači společně nebo budu muset nosit na klíčích ovladače dva?
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod profano » 07.06.2010 10:26

Jeden ovladač.
Uživatelský avatar
profano Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 199  Témata: 13
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Třebíč  Czech Republic (cz)
Sponzor (4)

Kia XCeed (2021)
34000 km @ 6 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 07.06.2010 14:57

Díky, mě totiž dnes přišla rozepsaná faktura a vzhledm k tomu, že ovládání zamykání a alarm jsem si ke standartní výbavě dokupoval, tak tam bylo uvedeno i označení alarmu Jablotron Akcent, který se dá koupit i kdekoliv jinde na netu a na fotkách jsou vyobrazeny dva ovladače, které rozhodně nevypadají jako originální ovladače Kia (tuším že je i s výklopným klíčem), tak jsem měl obavy, že budu muset nosit jedn obladač na odemykání dveří a jeden na zapínání a vypínání alarmu.
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod Tony » 08.06.2010 11:39

slava píše:Co jsem zkoušel různé konfigurátory, tak skoro nikde se nepsalo o druhém klíči. Je normální dodávat dva, jenom u Forda si myslí, že ne a jasně nabízeli druhý klíč za osm stovek. V Americe je jiná praxe. Sami vidíte ve filmech, že mají klíč furt v zapalování, tak naco druhý :?: , řidičák zasunutý v držáku na palubovce, jde do obchodu, střechu nezavírá, bouchne vrátkama a hotovo. Jó, jiný kraj, jiný mrav. Kdyby se tady nekradla auta a nebo by stály tolik co v Americe, taky by nám to asi bylo jedno. A nebo by taky nebyla marná možnost beztrestně při činu zastřelit zloděje :!: , tak jak tam.



:lol: takhle je to ale jen ve flimech. tam jdou auta na dračku ještě více jak u nás. ale taky máš pravdu že si tam ten zloděj musí dávat bacha bo každý druhý má kvér za pasem :D
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod ervss » 08.06.2010 16:11

Tony píše:
slava píše:Co jsem zkoušel různé konfigurátory, tak skoro nikde se nepsalo o druhém klíči. Je normální dodávat dva, jenom u Forda si myslí, že ne a jasně nabízeli druhý klíč za osm stovek. V Americe je jiná praxe. Sami vidíte ve filmech, že mají klíč furt v zapalování, tak naco druhý :?: , řidičák zasunutý v držáku na palubovce, jde do obchodu, střechu nezavírá, bouchne vrátkama a hotovo. Jó, jiný kraj, jiný mrav. Kdyby se tady nekradla auta a nebo by stály tolik co v Americe, taky by nám to asi bylo jedno. A nebo by taky nebyla marná možnost beztrestně při činu zastřelit zloděje :!: , tak jak tam.



:lol: takhle je to ale jen ve flimech. tam jdou auta na dračku ještě více jak u nás. ale taky máš pravdu že si tam ten zloděj musí dávat bacha bo každý druhý má kvér za pasem :D


ked som bol na cypruse tak ludia normalne nechali auta s klucmi na ulici otvorene stale .. uplne vazne ziadna kriminalita tam ti nikto nic nekradol a nezavidel , uplne iny zivot : ) krasne to tam bolo
ervss Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 187  Témata: 2
Registrován: 22.09.2008
Bydliště: Bratislava , Rovinka  Slovakia (sk)

BMW 5 Series (2008)
0 km @ 8 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 28.06.2010 22:58

Ahoj, nemáte někdo představu jaká je cena originálních výklopných klíčů s ovladačem? Vzhledem k tomu, že jsem si koupil verzi Active, která je bez dálkového zamykání, tak jsem si za 5 tisíc přikoupil dálkové ovládání i s alarmem, ale trochu mě překvapilo, že jsem nedostal originální výklopné klíče ale jen obyčejné klíče a k tomu dálkový ovladač patřící k alarmu. V podstatě v tom žádný problém není, jen mi trochu vadá, že takto nosím klíč od auta, klíč od constructu a ještě přívěšek s ovládáním, který mi při jízdě pořád naráží do kolene. Ale předpokládám, že cena těch originálních klíčů bude vysoká, takže nebude mít smysl je měnit.
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

Re: Dálkové zamykání

Příspěvekod sirius1983 » 01.07.2010 12:03

Ještě mě tak napadá, pokud jsou u auta originální ovladače s vystřelovacím klíčem, tak jak u nich funguje alarm? Já mám třeba na tom alarmu jablotron možnost kompletního alarmu nebo alarmu s vypnutým sensorem pohybu uvnitř vozu (např. při zanechání psa v kufru) Je tato možnost i u originálního ovladače nebo ne?
Uživatelský avatar
sirius1983 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 71  Témata: 3
Registrován: 20.04.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2010)
60000 km @ 6.0 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé