Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod labdan » 23.02.2022 08:55

Zdravím. Apku jsem si z ulož to stáhl, nainstaloval do rádia, ale bohužel nefunguje. když na tu novou ikonku kliknu, na rádio to nepřepne.
labdan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 23.02.2022
Bydliště: Spytihněv  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod KIA3212 » 04.04.2022 22:59

Zkusil si to stáhnout ještě jednou a vyzkoušet to znovu?
KIA3212 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 31.03.2022
Bydliště: Přerov  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod A.L.I. » 21.08.2022 13:42

Čaute, tak si jedu autem, poslouchám hudbu a najednou blik, černá obrazovka a nic. Nejde nic, úplná tma, pojistka multimédia ve skříni ok, napadá někoho ještě něco jiného? Nebo to odešlo komplet..
Uživatelský avatar
A.L.I. Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 31.01.2017
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
900 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jula1967 » 22.08.2022 18:09

KocuR píše:Moja skusenost s Android radiom bola asi nejaka takato (vid obrazok). Na striedacku hlasky o padani Google Play services a restartovanie celeho radia. Zrejme vada konkretneho kusu, ale ajtak... velmi slaba ergonomia GUI (ja fakt nechcem mat na dotykovom displeji v aute nic co treba tahat) a ked chcem instalovat aplikacie, musim byt prihlaseny. Bez toho aby sa dalo radio akokolvek zabezpecit. V aute, z ktoreho to moze hocikto za 5 minut ukradnut. Islo o nejake cinske Android 10 radio, 4GB RAM,
Pripojenie na povodne USB mne v JD predFl samozrejme nefungovalo, lebo ta krabicka v ktorej povodne USB a jack su, je aktivna a nestaci to k nej pripojit 1:1. Z nejakeho dovodu ale na kablovacke zvykne chybat pripojenie k original mikrofonu, pritom ide o jednoduchu vec.

Vratil som ho a kupil Pioneer s Android auto a Apple Carplay. Vyslo to sice drahsie (+ bolo treba dokupit zvlast krabicku na ovladanie z volantu), ale funguje to spolahlivejsie a inteligentnejsie. Absencia zabudovanej navigacie sa jednoducho nahradi pripojenim ajfonu alebo androidu s nainstalovanou aplikaciou android auto - radio vie potom v pohode mixovat napr. radio a hlasenia z navigacie.
Displej to ma mensi a slabsi (TN) ako malo to android radio, ale ergonomia ovladania je neporovnatelna. Navyse Pioneer mi nikdy nepusti prdu do nizkourovnoveho vystupu na ktorom mam pripojeny zosilnovac.
kde jsi to koupil ten Pionner ??
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 129  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jula1967 » 10.07.2023 21:08

KocuR píše:Moja skusenost s Android radiom bola asi nejaka takato (vid obrazok). Na striedacku hlasky o padani Google Play services a restartovanie celeho radia. Zrejme vada konkretneho kusu, ale ajtak... velmi slaba ergonomia GUI (ja fakt nechcem mat na dotykovom displeji v aute nic co treba tahat) a ked chcem instalovat aplikacie, musim byt prihlaseny. Bez toho aby sa dalo radio akokolvek zabezpecit. V aute, z ktoreho to moze hocikto za 5 minut ukradnut. Islo o nejake cinske Android 10 radio, 4GB RAM,
Pripojenie na povodne USB mne v JD predFl samozrejme nefungovalo, lebo ta krabicka v ktorej povodne USB a jack su, je aktivna a nestaci to k nej pripojit 1:1. Z nejakeho dovodu ale na kablovacke zvykne chybat pripojenie k original mikrofonu, pritom ide o jednoduchu vec.

Vratil som ho a kupil Pioneer s Android auto a Apple Carplay. Vyslo to sice drahsie (+ bolo treba dokupit zvlast krabicku na ovladanie z volantu), ale funguje to spolahlivejsie a inteligentnejsie. Absencia zabudovanej navigacie sa jednoducho nahradi pripojenim ajfonu alebo androidu s nainstalovanou aplikaciou android auto - radio vie potom v pohode mixovat napr. radio a hlasenia z navigacie.
Displej to ma mensi a slabsi (TN) ako malo to android radio, ale ergonomia ovladania je neporovnatelna. Navyse Pioneer mi nikdy nepusti prdu do nizkourovnoveho vystupu na ktorom mam pripojeny zosilnovac.
pošli odkaz na rádio Pionner
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 129  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jula1967 » 10.07.2023 21:30

hlemejzd píše:kdyby to někoho zajímalo , tak jsem si objednal a zapojil čínské autorádio přímo ze Slovenska ...
...z aliexpresu, nebo odněkud jinud by mě vyšlo levněji, ale !!! ...žádný čekání, co vůbec přijde a jestli to přijde :-D ,tohle jsem zapojil , všechno funguje jak má , konektory pasují, USB a AUX funguje ...další dvě USB jsou k dispozici zezadu kabelem ( ty jsem prostrčil do kastlíku společně s GPS anténou )
Na radio je záruka dva roky.

- tady je trochu videa po domácím naistalování :D : video
Výbava : Dotykové 9“ nové multimediálne autorádio pre KIA CEED
Navigácia aj menu v CZ jazyku.

ANDROID 9.0 - 4 jadrový procesor
2GB - RAM
32GB - ROM Pamäť

Vhodné pre:
KIA CEED (2012-2016)

POPIS:
GPS navigácia IGO alebo SYGIC mapy celej Európy v balení
FM/AM Tuner s RDS – ST7708 zobrazuje názov stanice v okienkach
9“ - IPS dotyková obrazovka LED HD – 1024x600
DSP procesor (kvalitný zvuk – 30 pásmový ekvalizér)
Zabudované BLUETOOTH 4.0 spáruje váš telefón – prehráva hudbu – stiahne tel. zoznam
Zabudovaný mikrofón pre HANDSFREE telefonovanie
MIRROR LINK zrkadlenie telefónu na displej rádia
SPLIT SCREEN rozdelenie obrazovky na 2 okná súčasne
Denný/nočný režim osvetlenia
Možnosť pripojiť parkovaciu kameru, prepne automaticky pri zaradení spiatočky
DUALZONE umožňuje počas navigácie počúvať hudbu
Vstupy pre USB - 2x (64GB)
Podpora ovládania multifunkčného volantu
Podpora DVR(čierna skrinka), DAB+ , TMPS(tlak v pneumatikách)
Zabudované WIFI
Komunikuje s ANDROID aj IPHONE
jde tam připojit originální kamera a mikrofon ?
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 129  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Crusy » 16.10.2023 09:07

Nechci zakládat nové téma tak to dám sem..
Stáčí mi toto rádio? Půjde doinstalovat např. z USB další navigace a třeba nové mapy z USB do toho iGO?
Pracuje to normálně se soubory jako v telefonu?
Nějaká zkušenost či doporučení třeba i na jiné??
Děkuji

https://www.chytraautoradia.cz/9--android-11-autoradio-kia-ceed-ii--2-32gb/

Nebo toto?

https://www.chytraautoradia.cz/9--android-12-autoradio-kia-ceed-ii--4-32gb/
Kia Cee'd (JD) 2017 * 1.4 MPI, 74 kW/101hp, G4LC * Comfort Plus
Uživatelský avatar
Crusy Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 301  Témata: 2
Registrován: 16.05.2017
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (6) TOP sponzor (1)

Kia cee'd II (2017)
87000 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod MatesK1 » 30.10.2023 11:33

Řeším úplně to samé do toho samého auta. :D

Tak to také budu poslouchat a čerpat informace a nápady.

Za mě na těch dvou odkazech jsou dobré novější verze androidů (což nebývá zvykem). :thu:
Kia Ceed SW 2017 1.4 MPi
Uživatelský avatar
MatesK1 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 23.08.2020
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2017)
0 km @ 0 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod MatesK1 » 30.10.2023 15:50

Trochu jsem teda hledal, co za střeva je v těch rádiích, a podle toho bych bral (i jako pro sebe) to dražší, protože:

Když se rádio připojí k wifi, tak do něj můžeš stahovat podobné aplikace jako do telefonu (přes Google Play), takže předpokládám (a někdo to tu psal), že fungují standardně i USB pro přenos souborů.

Reálně jsi mě teda dost navnadil - jako, že bych si po tempomatu udělal další radost a měl i tohle rádio. :roll:
Kia Ceed SW 2017 1.4 MPi
Uživatelský avatar
MatesK1 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 23.08.2020
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2017)
0 km @ 0 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Pavkol » 04.11.2023 07:36

Ahoj, mám originální navigaci Kia, auto Kia ceed 2016, rád bych upgrade na rádio s navigací s androidem, tak by mě zajímalo, jestli toto rádio https://www.chytraautoradia.cz/9--andro ... i--4-32gb/ lze zaměnit za tu originální navigaci. U některých nap :SK: íšou rovnou, že nelze zaměnit za tovární navigaci. Jsem trošku bezradný a nerad bych koupil něco, co pak nebudu moci používat
Obrázek
Kia ceed 1.4 CVVT Euro2016 písková track
Uživatelský avatar
Pavkol Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  
Registrován: 29.05.2016
Bydliště: Prostějov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2016)
112674 km @ 5.9 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jula1967 » 04.11.2023 13:58

Taky uvažuji o jiném din radiu.Myslím si,že 4+32GB je dnes je málo,aby systém byl svižný a rychlý,aspon 6+128GB
Mám vyhlídnuté https://www.nejlevnejsiautoradia.cz/kia ... usb--bt-2/
kde si mužeš udělat variantu.
Za originální tovární navigaci to nelze.Radio din android má už svoje GPS a předinstalovanou navigaci Sygic s podporou dalších map.
Měla by i zadní kamera na parkování origo zapojit,ale někde jsem četl že se musí předělat konektor.
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 129  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Pavkol » 04.11.2023 17:42

Chápu tedy správně, že ikdyz mám origo navigaci, tak tu můžu vyndat a dát tam pak cokoliv jiného ?
Obrázek
Kia ceed 1.4 CVVT Euro2016 písková track
Uživatelský avatar
Pavkol Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  
Registrován: 29.05.2016
Bydliště: Prostějov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2016)
112674 km @ 5.9 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jozzo » 04.11.2023 17:53

No nechcem vas odrádzať, ale kupil som podobné na môj predošlý ceed. Mal som pôvodné základné rádio. Kúpil som toto https://www.najlacnejsieautoradia.sk/ki ... XIQAvD_BwE
Zapojil, hralo ale mizerným zvukom, nevedel som ho naladiť tak, aby hralo ako pôvodné, no otras, som trochu audiofil. Ceed s základným rádiom hral celkom slušne v rámci možností a poviem že ani môj nový sportage nehrá tak dobre ako henten ceed. No nič vravím, ok. Ale ovládnie na volante som nijako nedokázal rozchodiť iba hlasitosť a nakoniec aj tá prestala ísť. O grafike displeja ani nepíšem. No všetko som pekne zabalil a využil 14 dnovú lehotu na vrátenie tovaru z eshopu, podla mna vadný kus. Čiže vyskúšajte, ale všetky sáčky a obaly starostlivo uschovať pre prípad.
KIA Sportage 1,6 Tgdi Gold Mhev 7DCT, Experience green 2023....
Kia Ceed 2019 1,4 MPI Silver+Silver pack - predané
Kia RIO III EX 1.25 - predané
Seat Leon 1,9 TDI - predané
Uživatelský avatar
jozzo Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 622  Témata: 4
Registrován: 05.12.2015
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage V (2023)
0 km @ 0 l/100km

Předchozí

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé