Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Indy Jones » 09.02.2020 16:44

Hlemejzd tak si do radia nahrej jinyandroid car launch ta agama je nudna a blba a muzes zkusit hledat android car skin pres usb to delas stejne jako do phone :thu: :drink:
Kia ceed sw Jd 1,6 crdi 94kw r.v 2013 :kia: :CZ: :thu: :thu:
Indy Jones Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 36  
Registrován: 29.10.2014
Bydliště: trebic  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod hlemejzd » 09.02.2020 19:42

kdyz mě se ta Agama líbí a už jsem jich pár jinejch zkoušel a nelíbilo se mi to tolik ...včera jsem taky zkoušel jinej launcher a zas sem ho dal pryč :lol: ...ale už to radio zapínat přes to tlačitko jde , tak jí tam nechám :D...ještě tam mám ten CarWebGuru launcher.. ten ted zkoušim.

edit: takže CarWebGuru launcher je skoro to stejný,jako Agama, je v angličtině, systemove aplikace taky nejdou i když to píšou, jako u Agamy, takže nic pro mě .
...možná je to typem rádia, ale spíš si myslim, že verzí androidu, protože mám android 9 a s tim to možná nemusí fachčit uplně korektně.

- další - Car Launcher (nebo Car Launcher Pro ) je teda moc pěknej, má tam tisíce ještě podrobnějších nastavení , pěknej moderní základní vzhled ,
spousta a spousta možností ( v placené verzi se dá měnit spousta pěkných skinů ) , systémové aplikace jdou ovládat, ale ...právě proto, že je tam
tolik tisíců podrobných nastavení v angličtině, tak se v tom dost ztrácim a tudíž zůstanu u Agamy , protože je pro mě v současnosti nejvhodnější z
nich, i když ten Car Launcher je teda moc pěknej :thu:
hlemejzd Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 27.01.2020
Bydliště: vysočina  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
41000 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Karens » 09.02.2020 20:32

Indy Jones píše:Hlemejzd tak si do radia nahrej jinyandroid car launch ta agama je nudna a blba

Tiež som ich vyskúšal asi zo 6 a zostal som pri AGAMA.
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod hlemejzd » 09.02.2020 21:28

jinak na vysvětlenou - vůbec si nestěžuju : rádio funguje bezvadně , super sound i bez subwooferu ( zas takovej fanoušek hudby nejsem , abych ho potřeboval :lol: ) , origo repráky to zvládají na jedničku - s tim equalizerem se daj delat slusny veci, je tam spousty nastavení pro získání lepších basů,různé filtry ani nevim na co , takže si s tim hraju podle sluchu , video - obraz krásně čistý, krásný barvy, pěkná viditelnost na slunci i z úhlu, ( je to IPS panel),
telefon funguje bezvadně - bluetooth se okamžitě připojuje při vstupu do auta ( jen mi chybí možnost volat třeba z nějaké rychlé volby často volaná čísla - musíte buď ze seznamu posledních hovorů, nebo normálně ze seznamu ) , navigace taky super ( i když nemá zrovna letošní mapy :lol: ...je to podle čísla shodná verze s tou , co je na Google play z roku 2018 - v tom je tedy Sygic hodně vepředu, ale tu mám nainstalovanou jen jako záložní ),přehrávání hudby pěkně přehledné , samotné rádio taky pěkně udělané... předvolby pro 18 stanic , zdá se mi, že je lepší , než original radio, které místy často ztrácelo signál tady v těch kopcích , což se u tohohle neděje tak znatelně , automatické stmívání displeje pro denní a noční režim taky funguje pěkně ( jen se musí zaškrtnout políčko „ překrytí vrstvy “ a ne “ použít nástroje androidu “...to nefunguje, protože to nemá senzor, jako telefony)
ta Agama aplikace je jen doinstalovaná apka, takže za to rádio nemůže, jak by se někomu mohlo zdát, že tu pořád řešim Agamu :D
...jinak čekám, až mi přijde parkovací kamera , takže cajk :roll:
hlemejzd Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 27.01.2020
Bydliště: vysočina  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
41000 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod JohnyK » 10.02.2020 00:16

Panove uz to videli nekde v servisu? Co zaruka? Rikam si, ze by jim to ve finale nemelo vadit..
JohnyK Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 05.02.2020
Bydliště: Brandýs n. L  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2017)
18000 km @ 0 l/100km

Re: Android radio

Příspěvekod ossu » 03.03.2020 17:53

Z alíku asi ne, ale tady v ČR se dají sehnat poměrně fajn 2 din rádia
Uživatelský avatar
ossu Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 11.01.2017
Bydliště: Vyškov  Czech Republic (cz)

Re: Android radio

Příspěvekod Crusy » 04.03.2020 23:34

Kia Cee'd (JD) 2017 * 1.4 MPI, 74 kW/101hp, G4LC * Comfort Plus
Uživatelský avatar
Crusy Muž
Sponzor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 301  Témata: 2
Registrován: 16.05.2017
Bydliště: Ústí nad Labem  Czech Republic (cz)
Sponzor (6) TOP sponzor (1)

Kia cee'd II (2017)
87000 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod ossu » 04.04.2020 08:56

Též se připojím k předchozímu dotazu, a zároveň se zeptám, zda neblbne Android Auto a jak je to vůbec s akutalizacemi? Též se chystám vyměnit to stockové rádio za lepší 2din.
Uživatelský avatar
ossu Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8  
Registrován: 11.01.2017
Bydliště: Vyškov  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod Karens » 04.04.2020 09:02

Aktualizáciami čoho? :?
Karens Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 647  
Registrován: 05.10.2018
Bydliště: doma  Czech Republic (cz)
AKTUÁLNĚ MÁ BAN

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod jula1967 » 29.06.2020 15:51

dá se do těch android rádií zapojit zadní origo kamera???
Uživatelský avatar
jula1967 Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 16
Registrován: 01.05.2020
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod KocuR » 06.10.2020 11:17

Moja skusenost s Android radiom bola asi nejaka takato (vid obrazok). Na striedacku hlasky o padani Google Play services a restartovanie celeho radia. Zrejme vada konkretneho kusu, ale ajtak... velmi slaba ergonomia GUI (ja fakt nechcem mat na dotykovom displeji v aute nic co treba tahat) a ked chcem instalovat aplikacie, musim byt prihlaseny. Bez toho aby sa dalo radio akokolvek zabezpecit. V aute, z ktoreho to moze hocikto za 5 minut ukradnut. Islo o nejake cinske Android 10 radio, 4GB RAM,
Pripojenie na povodne USB mne v JD predFl samozrejme nefungovalo, lebo ta krabicka v ktorej povodne USB a jack su, je aktivna a nestaci to k nej pripojit 1:1. Z nejakeho dovodu ale na kablovacke zvykne chybat pripojenie k original mikrofonu, pritom ide o jednoduchu vec.

Vratil som ho a kupil Pioneer s Android auto a Apple Carplay. Vyslo to sice drahsie (+ bolo treba dokupit zvlast krabicku na ovladanie z volantu), ale funguje to spolahlivejsie a inteligentnejsie. Absencia zabudovanej navigacie sa jednoducho nahradi pripojenim ajfonu alebo androidu s nainstalovanou aplikaciou android auto - radio vie potom v pohode mixovat napr. radio a hlasenia z navigacie.
Displej to ma mensi a slabsi (TN) ako malo to android radio, ale ergonomia ovladania je neporovnatelna. Navyse Pioneer mi nikdy nepusti prdu do nizkourovnoveho vystupu na ktorom mam pripojeny zosilnovac.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
KocuR Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 23.10.2016
Bydliště: KE  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2015)
68000 km @ 7.2 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod zaplosak » 06.10.2020 13:46

Karens píše:Hezký, hezký, ale neviem ako ostatných, ale mňa by viacej zaujímali funkcie toho rádia ako nejaké žaby. :no:

Máš tam i hada... :-)
Uživatelský avatar
zaplosak Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 487  Témata: 1
Registrován: 30.06.2013
Bydliště: olomouc  Czech Republic (cz)

Kia Ceed III (2018)
3000 km @ 6.8 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod A.L.I. » 23.10.2020 17:29

zdravím, taky řeším problém se spuštěním rádia z jiného launcheru, nemůžu najít tu appku ani na xda,mohu poprosit o link?
Uživatelský avatar
A.L.I. Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 31.01.2017
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2016)
900 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod hlemejzd » 25.10.2020 09:10

A.L.I. píše:zdravím, taky řeším problém se spuštěním rádia z jiného launcheru, nemůžu najít tu appku ani na xda,mohu poprosit o link?

tady jsem to nahrál na ulozto https://uloz.to/file/EGW3Z2C5fZQz/radio-apk
hlemejzd Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 27.01.2020
Bydliště: vysočina  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
41000 km @ 6.5 l/100km

Re: Android radio z SK - Kia Ceed 2016

Příspěvekod hlemejzd » 25.10.2020 09:12

zaplosak píše:
Karens píše:Hezký, hezký, ale neviem ako ostatných, ale mňa by viacej zaujímali funkcie toho rádia ako nejaké žaby. :no:

Máš tam i hada... :-)

:lol: :lol: :lol:

jaký funkce ? ..normálně rádio, hudba, video, navigace ,BT volání , internetový prohlížeč :D
hlemejzd Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 1
Registrován: 27.01.2020
Bydliště: vysočina  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
41000 km @ 6.5 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé