OBD rozdvojka

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

OBD rozdvojka

Příspěvekod 19marek19 » 30.11.2019 22:11

Ahoj,

mám Kiu Ceed 2017 a GPS lokátor, ktorý je zapojený do OBD zásuvky. Keďže zásuvka v Ceed-e je urobená tak, že po zapojení GPS lokátora (a asi aj niečoho iného) sa nedá zavrieť kryt tak mám zásuvku vycvaknutú z originál priestoru, zapojený lokátor a prichytené je to sťahovacími páskami. Našiel som, že existujú rozdvojky na OBD. Nemá niekto skúsenosti s tým, že by bol kábel ktorého vstup by sa zapojil do originál vycvaknutého konektora a z výstupov jeden konektor sa zacvakne do pôvodného priestoru OBD konektora a bol by normálne volný a použitelný (napr. na zapojenie diagnostiky) A na ten druhý by bol zapojený lokátor a niekde v tom priestore pri poistkách prichytený. Čiže ide mi o to aby jeden s tých výstupov pasoval do originál priestoru na OBD konektor.

ďakujem,
Uživatelský avatar
19marek19 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 3
Registrován: 14.08.2010
Bydliště: Liptovský Mikuláš  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé