Tazne Brink a bzuceni pri blinkru s vozikem s LED

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Tazne Brink a bzuceni pri blinkru s vozikem s LED

Příspěvekod jedla » 23.09.2023 17:09

Zdravim,
poridil jsem zene Kia Ceed SW 2019 1.4 CVVT s taznym zarizenim. Tazne neni asi original, ale je znacky Brink, sundavaci s 13 polovou zasuvkou.
Taha vozik na prepravu psu, ktery jsem komplet predelaval na ledky.
A problem je pri zapojenem voziku pri pouziti blinkru, tak z leve zadni strany (primo kde je levy zadni blink) jde takove bzuceni v momente kdy kterikoliv blinkr sviti.
Blinkry sviti uplne normalne, jak na voziku, tak na aute, i ostatni svetla sviti. Znam problem s potrebnym odberem v pripade LED, aby toto auto detekovalo. Zkousel jsem pridat odpory na blinkry, ktere jsou k tomu primo urcene, ale nic se nezmenilo.
Vozik, ktery ma obycejne zarovky nema problem a nic nebzuci.

Na druhem aute (Peugeot 5008) s originalnim taznym a 13 polovou zasuvkou tento problem neni. Respektive tam to asi auto resi jinak a i o pripojenem voziku vi, protoze vypne couvaci senzory. Akorat prvni zablikani blinkru je zruchlene, to jako indikace vadne zarovky (false alert) a dalsi blikani uz je ok.

Co muze byt s tim zapojenim v Kia? Take na tom voziku pouzivam kontakt 9, pro stale napeti z baterky. Na Peugeotu funguje (tam vim, ze je dokonce tazen tlusty kabel od zasuvky k baterce), ale na Kia nefunguje.
Je tam nejaka elektronika, ktera s tim ma problem? Nebudu potrebovat nejaky LED control box?
jedla Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  Témata: 2
Registrován: 02.06.2017
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé