Problém s dotykovým displeyom

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod babsty » 08.08.2017 20:29

Ahoj! Mám KIA ceed sw s výbavou NAVI kúpené 12/2012. Dotykový displey komplet v pr... - nefunguje. Tzn. obraz je ale nefunguje ovládanie dotykom cez display. V servise mi 2x aktualizovali software avšak bez pozitívneho výsledku. Ponúkané riešenie - výmena displeja za cca 200€.
Prosím ponúknite lacnejšie riešenie alebo firmu (okrem Kia servis), ktorá to urobí lacnejšie.
Za relevantné odpovede vopred ďakujem.
babsty Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 28.05.2013
Bydliště: B. Bystrica  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod t0x!n » 09.08.2017 10:54

asi bych bud shanel neco z vrakace, prikladem http://www.hyundaimorava.cz/ nebo pokud to garantuji nechal vymenit ten display, ta cena neni zas tak hrozna kdyz si vezmes kolik stoji na nejaky mobil, stejne se tomu divim, protoze servisy vetsinou nic neopravuji a nabizeji vymenu celych dilu a kdyz jsem slysel kolik chteji za obyc. monochromaticke radio do H i30 sel jsem do kolen :lol:
Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
Obrázek
Uživatelský avatar
t0x!n Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 293  Témata: 7
Registrován: 15.11.2015
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Kia cee'd II (2015)
42000 km @ 7.63 l/100km

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod maxipes6 » 21.07.2018 14:50

babsty píše:Ahoj! Mám KIA ceed sw s výbavou NAVI kúpené 12/2012. Dotykový displey komplet v pr... - nefunguje. Tzn. obraz je ale nefunguje ovládanie dotykom cez display. V servise mi 2x aktualizovali software avšak bez pozitívneho výsledku. Ponúkané riešenie - výmena displeja za cca 200€.
Prosím ponúknite lacnejšie riešenie alebo firmu (okrem Kia servis), ktorá to urobí lacnejšie.
Za relevantné odpovede vopred ďakujem.


Mne sa deje posledný rok niečo podobné. Po zapnutí navigácie úplne v pohode, následne po chvíli nič a potom postupne ako keby sa dotyk vracal ale tak, že najprv ide len spodné tlačidlá aj do polky displeja ich stlačím, ako keby bol dotyk posunutý/roztiahnutý a asi tak po 5-10 min sa vráti do použiteľnej formy. Horšie je to cez zimu a pri vysokých teplotách. Vyriešil si to nejako ?
Kia Cee'd II 1.6 GDI TX (Výbava popísaná v GARÁŽI)
maxipes6 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 116  Témata: 20
Registrován: 10.06.2013
Bydliště: Sobotište  Slovakia (sk)

Kia cee'd II (2012)
111111 km @ 6.8 l/100km

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod only_one » 21.07.2018 15:54

Aliexpress a vyměnit za něco s Androidem, za cenu opravy dostaneš podstatně zajímavější jednotku co umí googlemaps, waze a pohoda jazz
only_one Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1103  Témata: 12
Registrován: 02.08.2011
Bydliště: Plzeň  Czech Republic (cz)

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod Atvečko » 06.12.2018 17:11

only_one píše:Aliexpress a vyměnit za něco s Androidem, za cenu opravy dostaneš podstatně zajímavější jednotku co umí googlemaps, waze a pohoda jazz


Radia z Aliexpresu umí české LTE ?
Atvečko Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 28.04.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod winco » 13.06.2019 13:01

Zdravim Vás

práve som kupil Cee'd Sportswagon rv. 12/2012 a zistil som, že displej na radiu viac nereaguje ako reaguje...viete mi prosím povedať, čo s tým? vyriešil už niekto túto chybu. V autorizaku povedali, že kupa noveho radia je 4000€
Kia Cee'd SW (JD) 1,6CRDI 94kW, 12/2012
winco Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 13.06.2019
Bydliště: Pusté Úľany  Slovakia (sk)

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod ceedman6 » 06.09.2019 11:37

Zdravím, mám ten istý problém ako vy ... skúšal som aj 2x preinštalovať softvér na najnovší, nepomohlo. zrejme to nebude chyba v dispeji ale v niečom inom,keďže jeden deň funguje normálne a zas týždeň ani ťuk, posunutý dotyk alebo vobec nereaguje :x
Kia Cee´d 1.4 JD 2013
ceedman6 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 12.07.2018
Bydliště: Levice  Slovakia (sk)

Re: Problém s dotykovým displeyom

Příspěvekod winco » 18.09.2019 14:19

ja som žiadnu aktualizaciu nereišeil, nehal som to tak...v original Kia servise mi ponukli nove radio za vyše ako 1000€. Od vtedy mi v horucich dňoch ked auto stoji vonku tak displej skoro vobec nejde. Ked sa vyklimuje displej funguje pekne. Sem tam to zblbne ale na moje každodenne používanie to je v pohode, no keby je na to nejaka finta ako to dať doporiadku tak sem s ňou.
Kia Cee'd SW (JD) 1,6CRDI 94kW, 12/2012
winco Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 13.06.2019
Bydliště: Pusté Úľany  Slovakia (sk)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé