Ulomená tryska ostřikovače zadního skla

Trápí Vás něco na voze?

Ulomená tryska ostřikovače zadního skla

Příspěvekod Standahe » 09.03.2018 00:24

Při ostřikování zadního skla jsem si všiml, že kapalina stříká mimo. Nejspíše se tryska ulomila při nešetrném odstraňování námrazy a sněhu ze zadního skla. V servisu mi nabídli výměnu celého kompletu třetího brzdového světla za 4000 Kč, což se mi jevi poněkud drahé. Dá se sehnat nová tryska a amatérsky ji vyměnit? Na netu se nabízí řada různých trysek do brzdového světla, ale pro Vengu jsem nenašel.
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Ulomená tryska ostřikovače zadního skla

Příspěvekod marmi » 10.03.2018 13:45

Třetí brzdové mi měnili po handrkování na záruku po třech letech,rozpadlo se na několik kusů,červené plexi jsem našel za autem.Za ten šmejdský díl chtějí přes 3000,což je neskutečná zlodějina.Tryska je součást toho šmejdu,jedině rozlepit,což půjde lehce a slepit znova
marmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 2
Registrován: 10.10.2013


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé